Повернутись до звичного вигляду

Головна
ПошукІМЗО
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Educational Era
Педагогічна преса
Управління освіти та науки Рівненської ОДА
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор
Рівненська МАН
Нова українська школа

Stats

Останні новини

RSS

Батьківський форум «Партнерство школи і родини в Новій українській школі» 23.03.2019 Батьківський форум «Партнерство школи і родини в Новій українській школі»
У м. Острозі 21 березня відбувся батьківський форум «Партнерство школи і родини в Новій українській школі» у якому взяли участь педагогічні працівники, практичні психологи, лікар-педіатр, представники влади та батьки.


Районний етап огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» на Дубенщині 22.03.2019 Районний етап огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» на Дубенщині

21 березня 2019 року на базі районного методичного кабінету з метою розвитку жанру естрадної пісні та виявлення нових обдарувань проведено районний етап огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Основні завдання конкурсу - патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення і підтримка кращих дитячих художніх колективів та виконавців, підвищення професійного та педагогічного рівня керівників дитячих художніх колективів.

Засідання клубу практичних психологів та соціальних педагогів «Альтернатива» на Сарненщині 21.03.2019 Засідання клубу практичних психологів та соціальних педагогів «Альтернатива» на Сарненщині

20 березня 2019 року на базі Чемернянської ЗОШ І-ІІ ст. відбулось засідання клубу практичних психологів та соціальних педагогів «Альтернатива» «Підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу в умовах реформування системи освіти».


Районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка». 21.03.2019 Районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка».

 21 березня 2019 року у приміщенні  актової  зали  КПНЗ «Володимирецький  районний Будинок школярів та юнацтва» відбувся ІІ (районний) етап  огляду-конкурсу  української  естрадної пісні  «Юна зірка».

Педагогічний міст між вчителями початкових класів Клесівської ОТГ та Сарненського району 21.03.2019 Педагогічний міст між вчителями початкових класів Клесівської ОТГ та Сарненського району

З 1 вересня 2018 року стартувала Нова українська школа – школа компетентностей ХХІ століття. Діти, які прийшли 1 вересня до школи, навчаються у новому освітньому середовищі, за новими методиками навчання. У формулі нової школи провідне місце відводиться вчителям нової формації, які перебувають в авангарді суспільних та освітніх перетворень, які є агентами сучасних змін. І саме «агенти змін» Сарненського району та Клесівської ОТГ  20 березня 2019 року зібралися в тісному колі на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 аби поділитися досвідом з організації освітнього процесу в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти, продемонструвати практичне втілення педагогічних інновацій у навчальний процес.Усі новини

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Оголошення

RSS

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ, СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ОТГ !!! 15.03.2019 ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ, СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ОТГ !!!


Триденний інтернет-марафон від Видавничої групи «Основа» 15.03.2019 Триденний інтернет-марафон від Видавничої групи «Основа»
27 - 29 березня 2019 року Видавнича група «Основа»  проводить триденний інтернет-марафон. В тому числі для працівників закладів дошкільної освіти.


Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” 02.01.2018 Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”


Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua). 05.10.2017 Шановні освітяни!!! Запрошуємо Ваші навчальні заклади долучитися до соціального проекту з вивчення іноземних мов Lingva.Skills (www. lingva. ua).

Платформа Lingva Skills є українською розробкою, яка вже за перший рік існування отримала 2,5 млн. заявок від державних органів, громадських організацій, соціальних категорій тощо.

На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України 22.09.2017 На Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України
Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України.Новини 1 — 5 з 5
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець Всі

Усі оголошення

Дні народження

Дошка пошани


Увесь список