Повернутись до звичного вигляду

Головна
ПошукІМЗО
ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Educational Era
Педагогічна преса
Управління освіти та науки Рівненської ОДА
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)
Репозитарій навчального контенту
Освітній навігатор
Рівненська МАН
Нова українська школа

Останні новини

Козацький гарт – 2107 в Острозі 27.04.2017 Козацький гарт – 2107 в Острозі

26 квітня 2017 року у спортивній залі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Юні історики-манівці фінішували у Києві 27.04.2017 Юні історики-манівці фінішували у Києві

21-24 квітня 2017 року у Києві відбувся заключний (ІІІ) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Шлях до освітньої реформи! 26.04.2017 Шлях до освітньої реформи!

21.04.2017 року на базі Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» відбулося четверте засідання авторської творчої майстерні Фурсяк Оксани Миколаївни, учителя-методиста початкових класів Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ» з теми «Формування у молодших школярів ставлення до навчальної діяльності як до особистої мети свого розвитку в системі розвивального навчання».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Семінар-практикум учителів суспільних предметів у Березнівському районі 26.04.2017 Семінар-практикум учителів суспільних предметів у Березнівському районі

19.04.2017 року відбувся семінар-практикум учителів суспільних предметів з теми «Реалізація завдань патріотичного виховання школярів з історії та правознавства в сучасних умовах» на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Інформація про проведення обласного етапу  олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році 26.04.2017 Інформація про проведення обласного етапу олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році
25 квітня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 відбувся обласний етап олімпіади «Юне обдарування» для учнів 4-их класів загальноосвітніх навчальних закладів області з української мови, математики та природознавства.Усі новини

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Оголошення

Щодо звернень про збір коштів 26.11.2015 Щодо звернень про збір коштів

   У зв'язку з тим, що останнім часом почастішали випадки звернень до адміністрації навчальних закладів осіб, які нібито від імені керівництва Міністерства освіти і науки України просять перерахувати кошти на потреби АТО, офіційно заявляємо.
   Міністерство освіти і науки не збирає кошти на потреби АТО, і тому звернення будь-кого до навчальних закладів з цього питання вважає злочинним та цинічним.
   Міністерство звертається до керівників  всіх навчальних закладів з проханням бути пильними та одразу повідомляти повідомляти Міністерство про шахраїв і такі випадки, а також обов/язково звертатися до правоохоронних органів.

Всеукраїнський Інтернте-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу  «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії. 17.11.2015 Всеукраїнський Інтернте-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії.
Шановні учителі! Організатори  природничої  гри «Колосок» проводять онлайн-конкурс «Учитель року» за версією науково-популярного природничого журналу  «Колосок» для вчителів початкової школи, астрономії, географії, фізики та хімії.


Шановні освітяни! 27.10.2015 Шановні освітяни!
Запрошуємо до обговорення останньої редакції проекту закону України "Про освіту".


Курси підвищення викладання інформаційних технологій Cisco та Oracle 18.08.2015 Курси підвищення викладання інформаційних технологій Cisco та Oracle

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України інформує про можливість для загальноосвітні навчальних закладів за бажанням взяти участь програмах мережних академій Cisco та Oracle на безоплатній основі для підвищення рівня викладання інформатики та інформаційних технологій з урахуванням світового досвіду - завантажити.

До уваги освітян! Видавництво «Школяр» пропонує увазі нові дитячі видання. 27.04.2015 До уваги освітян! Видавництво «Школяр» пропонує увазі нові дитячі видання.

Це книжка-розмальовка «Дорожні знаки для юних пішоходів» та комплект плакатів «Дорожні знаки для маленького пішохода». Основне їх призначення – дати дитині необхідні знання з правил дорожнього руху і сформувати навички правильної поведінки на вулиці. Цікаві та яскраві завдання спонукатимуть маленьких пішоходів до вивчення основних знаків та Правил дорожнього руху.Новини 16 — 20 з 22
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Усі оголошення

Дні народження

Дошка пошани


Увесь список