Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Реєстрація учасників на ЗНО-2014, Як зареєструватись на ЗНО.
 
Реєстрація вступників для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) розпочалась 3 січня 2014 року та триватиме впродовж двох місяців до 5 березня включно.
НА БАЗІ РІВНЕНСЬКОГО ОІППО працює ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ ЗНО-2014.Алгоритм реєстрації:
Графік роботи: понеділок - четвер 8.00-16.30, п'ятниця 8.00-15.30, субота - неділя 8.00-16.00 (без перерви на обід).
1. Визначтесь із предметами, з яких Ви будете проходити тестування. Для цього потрібно звернутись у приймальну комісію ВНЗ.
2. Підготуйте комплект документів та матеріалів:

§  копію паспорта або свідоцтва про народження. На копії напишіть "Згідно з оригіналом" (без лапок), поставте дату та власний підпис;
§  2 фотокартки розміром 3х4 см;
§  копію атестата чи диплома (для випускників попередніх років) або довідку з навчального закладу для випускників 2014 року (за формою УЦОЯО);
§  копії документів про зміну прізвища, імені та по батькові (при наявності розбіжностей у персональних даних);
§  висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих умов для проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання);
§  копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (для іноземців, осіб без громадянства, біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту).
3. Завантажте програму реєстрації із офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО): www.testportal.gov.ua. Ознайомтесь із порядком реєстрації. Внесіть дані: адресу проживання; контактні телефони; заклад, у якому навчаєтесь (для випускників поточного навчального року); оберіть предмети для проходження тестування (не більше чотирьох).
4. Роздрукуйте бланк заяви-реєстраційної картки та заповніть його: укажіть своє прізвище у родовому відмінку та ініціали у реквізитах заяви після прізвища та ініціалів директора РЦОЯО; напишіть текст заяви (за зразком); поставте дату та підпис. Друкованими літерами заповніть частину "Реєстраційна картка", вказавши у спеціально відведених місцях: прізвище, ім’я, по батькові (у називному відмінку, відповідно до посвідчення особи); серію та номер документа, що засвідчує особу; наклейте дві власні фотокартки у визначені місця; контрольно-інформаційний лист до заяви реєстраційної-картки, де зазначено номер Вашої реєстраційної картки та вказівки щодо поштового відправлення.
5. Надішліть (до 5 березня 2014 року) поштовим відправленням до регіонального центру тестування (http://testportal.gov.ua/regions/) комплект реєстраційних документів (рекомендованим або цінним листом). Збережіть номер реєстраційної картки та поштового відправлення – це дозволить Вам із сайту регіонального центру ЗНО дізнатись про те, на якому етапі обробки є Ваші документи.
6. Дочекайтесь отримання Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційного бюлетеня "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік", реєстраційної картки абітурієнта (рекомендованим листом), що і стане фактом підтвердження реєстрації.
Вам буде відмовлено у реєстрації на ЗНО 2014 року в разі несвоєчасного подання пакета документів, їх неповного або неналежного оформлення. Якщо протягом 20 днів із часу відправлення Вами реєстраційних документів Ви не отримали Сертифіката, звертайтесь до регіонального центру тестування.
У пунктах реєстрації, які будуть відкриті в усіх обласних центрах, Ви зможете отримати консультаційно-інформаційну допомогу.
Страницы: 1
Читають тему