Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
[ Закрито ] Обговорення ПРОЕКТУ РЕЗОЛЮЦІЇ «круглого столу» на тему: «Роль предметів духовно-морального спрямування у вихованні особистості», Пропозиції приймаються до 01 березня 2015 року
 
Управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації спільно із Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Національним університетом «Острозька академія» 30 січня 2015 року проведено «круглий стіл» із теми: “Роль предметів духовно – морального спрямування у вихованні особистості”.
У роботі “круглого столу” взяли участь: заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненської обласної ради, начальники відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, методисти методичних служб районів та міст області, провідні науковці, релігієзнавці, викладачі та учителі християнської етики з понад п’яти областей України.
Учасники заходу висловили думку щодо необхідності впровадження предметів духовно – морального спрямування у навчально – виховний процес, обговорили перспективи викладання даних предметів та висловили низку пропозицій:
1. Звернутись до Міністерства освіти і науки України з пропозицією щодо запровадження предметів духовно - морального спрямування в інваріантну складову з 1 по 11 клас з тижневим обсягом – 1 год на тиждень.
Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, березень 2015р.
2. Рекомендувати вищим навчальним закладам області звернути увагу на необхідність розробки навчальної програми вивчення дисципліни «Духовне здоров’я» Галузі знань «Фізична культура та здоров’я людини» з урахуванням складової духовно-морального спрямування.
Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, березень 2015р.
3. Забезпечити підготовку та підвищення кваліфікації вчителів, які викладають дисципліни духовно-морального спрямування, з урахуванням потреби в розрізі освітніх та методичних рівнів викладання.
Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації,  постійно.
4. Звернутись до Міністерства освіти і науки України з ініціативою проведення Всеукраїнського з’їзду вчителів дисциплін духовно-морального виховання; запровадження Всеукраїнської олімпіади з предметів духовно-морального спрямування.
Управління освіти і науки Рівненської обласної державної
5. Розглянути можливість фінансування придбання підручників та посібників з вивчення предметів духовно-морального спрямування (християнської етики), яким присвоєно гриф МОН.   Порушити дане питання   на сесії обласної ради.

     Постійна комісія з питань науки, освіти, культури і    
     духовності Рівненської обласної, лютий-березень 2015р
Страницы: 1
Читають тему