Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
ЗНО-2016 + ДПА - ЄДИНІ, Тут буде вміщено матеріади щодо проведення ДПА у формі ЗНО у 2016 році
 
НОВИНИ ЩОДО ДПА з іноземної мови у 2016 році

ДПА з англійської мови 2016. (Формат, критерії, зразки завдань)


Загадковість щодо ДПА з англійської мови у 2016 році вже розвіялась, адже наразі маємо всю інформацію щодо неї. Тому поспішаю повідомити всіх, кого це питання хвилює, якою буде державна підсумкова атестація з цього предмета.
 Насамперед, відомо, що вона відбудеться у навчальних закладах 20 травня.
 Залежно  від спеціалізації школи буде 2 рівні ДПА з англійської: для спеціалізованих шкіл з вивченням іноземної мови - за рівнем володіння мовою В2, для звичайних шкіл - за рівнем В1.
 На сайті dpa2016.com.ua, створеному МОН спеціально з метою інформування про ДПА з англійської мови, розміщена докладна інформація про формат, види завдань та критерії оцінювання. 
На цьому ж сайті можна пройти тренувальний тест рівня В1(Вибираєте: Для загальноосвітніх навчальних закладів) та тестрівня В2 (Вибираєте: Для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови). Після проходження відразу отримаєте свій результат. Зручно та зрозуміло.
Але є і готовий буклет, де знайдете всю важливу інформацію. 

Все ж таки пропоную ознайомитись з форматом, адже вас найбільш цікавить, які саме завдання будуть на ДПА.
 Ось характеристика обох робіт:


  Час виконання роботи - 1 година 30 хвилин

  Загальна кількість балів:
  Окремо про письмову роботу, за яку дається максимум 80 балів:


 А також таблиця переведення балів за всю роботу, оскільки максимум можна отримати 200 балів = 120 за завдання розділів + 80 за письмову роботу, які потім переведуться у відповідний бал за 12-бальною шкалою.


 У буклеті ви також знайдете зразок бланків відповідей (на 19 сторінці) і правила їх заповнення. А також 2 повні тести обох рівнів (сторінка 13), які можна виконати, а потім звіритись з правильними відповідями в кінці буклета.
Ось і все. Залишається готуватись, щоб гарно скласти цей іспит. 
Бажаю успіхів! Або GOOD LUCK!
 
Редактор: Ольга Мілінчук

ДПА з англійської мови 2016. (Формат, критерії, зразки завдань) 

© 2015 ZNO club. При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове.
 
Усе чітко, лаконічно, зрозуміло. Дякуємо!!!
 
Шановні колеги!


Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО з англійської, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців

Завдання ЗНО з англійської мови з поясненнями фахівців
Цього року зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови планує складати більше третини учасників тестування. Також державна підсумкова атестація з іноземної мови є обов’язковою для всіх випускників шкіл.
Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспитів з англійської мови, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з англійської мови, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.
Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно скористатись поясненнями до тестів ЗНО з англійської мови, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти у 2013,2014 та 2015 роках, а також пробних ЗНО 2014 і 2015 років та додаткової сесії 2015 року.
Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з англійської мови, ознайомитись із формами завдань та поясненнями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.
 
Інформацію обговорили з учнями. Дякуємо
 
скажіть, будь ласка, чи навчатимуться учні 11 класу під час проведення  атестації? До якого числа, чи до 27 травня?
 
Учні 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів під час проведення ДПА (окрім днів проведення) будуть навчатись. Змін до структури навчального року щодо його завершення нема.
Змінено: Ігор Опольський - 14.03.2016 21:30:11
 
Скажіть будь ласка, за якими завданнями здаватимуть учні ДПА з англійської мови в училищі (ПТНЗ). За такими правилами, "єдиними завданнями" як в школі, чи викладачі самі склаадють завдання до ДПА???
 
У професійно-технічних навчальних закладах (ПТНЗ) учні державну підсумкову атестацію (ДПА) складають так, як складали у минулому 2015 році. Якщо випускник ПТНЗ планує у 2016 році вступати до ВНЗ І-ІV р.а., то він мав зареєструватись на ЗНО до 04.03.2016. Випускникам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. результат виконання сертифікаційних робіт буде надаватись у шкалі від 100 до 200 балів для вступу до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а.
 
Дякую за відповідь
 
Шановні колеги!

Розміщуємо посилання на спільний наказ управління освіти і науки та Львівського РЦОЯО щодо затвердження мережі пунктів тестування на травень 2016 року.
Завантажити документ можна ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
 
Шановні колеги!

      Пізніше окремо розмістимо гіперпосилання на наказ про затвердження мережі пунктів ЗНО-2016 на травень ЗА ДНЯМИ проведення тестування: 05, 11 та 13 травня 2016 року!
 
Прес-конференція  «ЗНО – 2016: підсумки реєстрації  та подальші етапи проведення»
У четвер 14 квітня об 11:00 відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо підсумків реєстрації для участі в ЗНО – 2016 та про підготовку наступних етапів проведення незалежного оцінювання.

    Директор Українського центру Вадим Карандій поінформує про:
  • кількість зареєстрованих для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні – 2016;
  • спосіб та час оприлюднення запрошень-перепусток для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні;
  • особливості реєстрації на додаткову сесію учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень.
 
 

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО з історії, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців


Завдання ЗНО з історії України з поясненнями фахівців
Цього року зовнішнє незалежне оцінювання з історії України є найбільш популярним серед випускників шкіл, окрім обов’язкового тесту з української мови. Також тест є одним із обов’язкових предметів на вибір випускників шкіл, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі.
Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспитів з історії України, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО з історії України, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.
Майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно скористатись поясненнями до тестів ЗНО з історії України, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти у 2014,2015 роках, а також пробного ЗНО 2015 року.
Загалом, використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з історії України, ознайомитись із формами завдань та поясненнями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.
 
Шановні колеги!

Розміщуємо посилання на спільний наказ управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 05.04.2016 № 198/39-о "Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання за предметами на травень у 2016 році".
 
Згадати все! (візуальні конспекти з літератури)

Для випускників 11-х класів. Підготовка до ЗНО з української літератури! ТИСНЕМО НА ГІПЕРПОСИЛАННЯ ТА ВЧИМОСЬ.Чим ближче ЗНО, тим більша паніка в одинадцятикласників. Мозок просто переповнений інформацією, і все частіше виникає питання: "Як? Як можна запам'ятати все? Це нереально! Я нічого не згадаю!" 
Євген Мірошниченко, бізнес-тренер, психолог, президент Асоціації практичних психологів, дає поради як ефективно вчитись і пригадувати вивчене. 
На одній з них, ейдотехніці,  (з грец. ‑ «образ») зупинюсь детальніше. Головний інструмент ейдотехніки – це створення візуального конспекту (шпаргалки). Це те, що людина сама виробляє на основі почутого або прочитаного ‑ перетворений, «переварений» матеріал, утілений у чомусь: конспекті, схемі, малюнку тощо.
Тому можна запам'ятовувати таким чином: замальовувати свої думки й образи за мотивами отриманої інформації. Для запам'ятовування творів – зображати інформацію у вигляді «будиночка», розташовуючи на третьому поверсі інформацію про жанр, стиль і літературний напрям тексту; на другому ‑ дані про автора, історію створення та роль твору в історії; на першому ‑ сюжет, композиція та персонажі.
 На безмежних просторах Інтернету знайшла ось такі візуальні конспекти. Можливо, комусь стане у пригоді саме такий метод запам'ятовування. Успіхів!
Змінено: Ігор Опольський - 23.09.2016 14:16:56
 
Пробне ЗНО з історії України з коментарями
      Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, результати якого цього року також будуть зараховані випускникам шкіл як ДПА, відбудеться 13 травня. 
      Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту з цього предмета, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання пробного тесту ЗНО з історії України, що був проведений у квітні 2016 року, правильні відповіді на завдання цього тесту, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до кожного з завдань тесту.
      Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту, ознайомитись із формами завдань та розрахувати час роботи над тестом.
 
Як відбуватиметься сертифікація учителів в Україні


      У Міністерстві освіти і науки надано бачення системи сертифікації учителів шкіл, що буде впроваджена в Україні після ухвалення нового закону "Про освіту".

      План впровадження сертифікації містить три головних компонента реформи. Зокрема, після прийняття закону, заробітна плата вчителя залежитиме від рівня його кваліфікації.

      Учителям буде надано право самостійно обирати місце та спосіб підвищення кваліфікації.

      Іншою особливістю є те, що добровільна сертифікація вчителів відбуватиметься у незалежних установах сертифікації кожних 5 років.
Презентація Міністерства освіти і науки України для Національної ради реформ:
 
 
Шановні відповідальні за ЗНО!
      Мною на ваші електронні скриньки надіслано інформацію щодо прив'язки випускників 11-х класів ЗНЗ до пунктів ЗНО на травень, коли проводиться ДПА у формі ЗНО.

Просимо ретельно опрацювати дану інформацію. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що файл у форматі Excel із прив'язкою має три вкладки: "Ukr", "Hist", "Math". У кожній вкладці в розрізі предметів вказано СКІЛЬКИ УЧНІВ з ЯКОГО навчального закладу до ЯКОГО ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ ЇДУТЬ 05, 11 та 13 травня.

Просимо також передати дану інформацію на ЗНЗ обласного підпорядкування, які розташовані на території вашого району, міста, новоутвореним громадам, щоб вони зорієнтувались у довезенні своїх учнів.
Цей файл допоможе вам укласти графіки доїду учнів до ПТ ЗНО-2016.

Дякую за співпрацю!
 
Шановні колеги!
Дана відеопрезентація розміщена на зовнішньому ресурсі. Тиснемо та дивимось.


Про порядок закінчення 2015-2016 навчального року, проведення ДПА і ЗНО - 2016
 
Переведення середнього бала атестата у 200-бальну шкалу
      У 2016 році для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів України, при розрахунку конкурсного балу враховується значення середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту, помноженого на відповідний ваговий коефіцієнт.
      Середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється загальноосвітніми навчальними закладами за 12-бальною шкалою з округленням до десятих та вноситься приймальною комісією вищого навчального закладу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – Єдина база). Приймальна комісія ВНЗ здійснює перевірку середнього бала атестату та затверджує її своїм рішенням.
Внесений до Єдиної бази за 12-бальною шкалою середній бал автоматично переводиться у 200-бальну шкалу за таблицею відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту (див. нижче), обрахованого за 12-бальною шкалою, за значенням 200-бальної шкали (додаток №4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2016 році).
      Середній бал атестата розраховується як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію. Розрахунок здійснюється таким чином: кількість предметів, з яких виставлено оцінки = 20; сума балів = 193; середній бал = 193:20=9,65≈9,7. Предмети, з яких зроблено запис "звільнений(а)", у загальну кількість не враховуються.
      Згідно з листом МОН № 1/9-209 від 22.04.15 року, розрахунок середнього бала атестата здійснюється загальноосвітніми навчальними закладами про що робиться відповідний запис у додатку до атестата з правого боку, в останньому рядку, під назвою предметів, з яких складалася ДПА. (Наприклад, "Середній бал атестата 9,7 б."smile;).
      Для випускників минулих років, розрахунок середнього бала атестата забезпечує приймальна комісія вищого навчального закладу та формує довідку за підписом відповідального секретаря приймальної комісії, засвідчену печаткою приймальної комісії, де вказується прізвище, ім'я, по батькові абітурієнта, серія та номер атестата та величина середнього бала. (Лист МОН№1/9-84 від 16.02.10 року). Оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються таким чином: "3" відповідає "6", "4" відповідає "9", "5" відповідає "12".
      Для конкурсного відбору осіб, які на основі базової загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста середній бал документа про базову середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих та вноситься до Єдиної бази.
Таблиця відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, за значенням 200-бальної шкали
Змінено: Ігор Опольський - 21.04.2016 23:07:35
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
Читають тему