Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 След.
НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення у 2016 році ЗНО, ЗНО+ДПА, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти, У даній темі розміщуватимуться повідомлення щодо проведення вказаних заходів у 2016 році.
 
Всіх, хто хоче оперативно отримувати сповіщення про розміщенні інформації в даній темі, просимо поставити "галочку" біля тексту "ПІДПИСАТИСЯ НА НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ ЦІЄЇ ТЕМИ" внизу сторінки.
 
Будемо чекати новин.
Змінено: Галина Карп’юк - 19.10.2015 12:04:16
 
Начальникам відділів, управлінь освіти
районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення 
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам ЗНЗ обласного підпорядкування
 
Про проведення навчальних семінарів
з української та англійської мов,
математики та історії України
 
Інститут на виконання Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 №1556-VІІ, Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533, відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 03.07.2015, плану роботи, з метою організованої підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, зокрема з української мови та літератури, англійської мови, математики та історії України, повідомляє про проведення у вівторок, 10.11.2015, навчальних семінарів для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівників методичних об’єднань із питань підготовки до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.
Навчальні семінари буде проведено на базі Рівненського ОІППО, робота розпочнеться об 11:00 год.
Проїзд, проживання, харчування здійснюється за рахунок сторони, що відряджає.
 
Начальникам відділів, управлінь освіти
районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення 
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів

Про вебінар щодо організації
та проведення апробації
підручників для ЗНЗ
 
Інститут повідомляє, що відповідно до плану роботи 27.10.2015 об 11:00 год. відбудеться тематичний вебінар «Організація і проведення експертизи (апробації) підручників для ЗНЗ у 2015-2016 навчальному році».
До участі у заході запрошуються головні спеціалісти відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення, методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, які відповідають за організацію та проведення моніторингових досліджень, експертизи якості освіти та вчителі, які у 2015-2016 навчальному році залучені до проведення апробації підручників (наказ УОН РОДА від 12.10.2015 № 482 «Про проведення у Рівненській області апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2015/2016 навчальному році».
 У даному заході візьмуть участь завідувачі кабінетів, методисти РОІППО, які здійснюватимуть узагальнення результатів експертизи підручників.
Вебінар буде проводитися з використанням системи відеоконференцій веб-порталу «Освіта Рівненщини». Посилання на вебінар буде надано у листі Рівненського ОІППО (кабінет інформатики, ІКТ та ДН).
Просимо забезпечити у вебінарі участь методичних працівників, вчителів, які долучені до апробації підручників у 2015-2016 навчальному році.

 
Інститут повідомляє, що спільно з Львівським РЦОЯО, у вівторок, 03 листопада 2015 року, на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх) проводить нараду "Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016" для відповідальних за ЗНО у районах, містах області та загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування. Початок роботи об 11:00 год.
 
Інститут на виконання плану роботи, з метою організованої підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, зокрема з української мови та літератури, у п'ятницю, 04.12.2015, провів навчальний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів із питань підготовки до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Навчальний семінар проведено на базі Рівненського ОІППО, робота розпочалась 10:00 год. та тривала до 14:30 год.              Із вітальним словом до учасників навчального семінару звернувся Піддубний М.А., методист з української мови та літератури кабінету суспільних дисциплін Рівненського ОІППО, який повідомив також мету та завдання заходу, окреслив коло питань, які будуть опрацьовані під час заходу.
Завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Опольський І.В. ознайомив присутніх із результатами моніторингу з української мови та літератури, які узагальнювались упродовж 8 років, прокоментував позицію Рівненщини у загальному рейтингу за результатами виконання учнями сертифікаційних робіт з української мови та літератури у 2015 році.
Особливу увагу було звернено на тестові технології, види, структуру тестових завдань, особливості їх виконання. Проведено навчання методистів щодо підготовки вчителя до написання відкритої частини сертифікаційної роботи ЗНО з української мови та літератури - власного висловлення у формі твору-роздуму.
      Продовжив роботу Піддубний М.А., методист з української мови та літератури кабінету суспільних дисциплін, який закцентував увагу на особливостях методичного супроводу щодо питань підготовки вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі ЗНО. Також Микола Адамович підвів підсумки навчального семінару, озвучивши методичні рекомендації для роботи у районах, містах, серед яких і залучення експертів - вчителів-екзаменаторів до роботи на місцях.
 
Інститут на виконання плану роботи, спільного наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти   від 26.10.2015 № 522/88-О «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 11.11.2015 № 663/03-29 «Про проведення вебінарів у листопаді – грудні 2015 року» повідомляє про проведення циклу вебінарів «Сьомий урок від ЛРЦОЯО».
Графік проведення вебінарів:
історія України – 8 грудня 2015 року;
математика – 10 грудня 2015 року;
українська мова і література – 23 грудня 2015 року.

  Початок роботи усіх вебінарів о 15.00 год.
Просимо відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в районних, міських відділах, управліннях освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування, районних, міських методичних кабінетах, центрах узяти участь у зазначеному вище заході.
Адреса веб-кімнати, умови реєстрації, логіни та паролі доступу будуть надіслані відповідальним за ЗНО на їх електронні скриньки. 

Шановні відповідальні за ЗНО!
 
Доводимо до Вашого відома, що ЛРЦОЯО спільно з ЛОІППО з метою якнайповнішого інформування учнів та їх учителів про особливості ЗНО та ДПА в 2016 році з окремих предметів, продовжує проводити вебінари. Наступний цикл вебінарів «Сьомий урок від ЛРЦОЯО» відбудеться у період з 8 до 24 грудня 2015 року.
 
Графік вебінарів:
 

№  Дата  Предмет  Область
1  8 грудня 2015 року Історія України Рівненська
2 10 грудня 2015 року Математика Рівненська
3 23 грудня 2015 року                  Українська мова і література Рівненська
 
Учасники: ЗНЗ ІІІ ступеня.
 
Слухачі: учні 11 класів та їх учителі з відповідних предметів.
 
З технічних причин кількість учасників вебінару від одного району/міста є обмеженою – не більше п’яти
 
Тобто, адресу вебінару, логіни та паролі доступу потрібно надати лише не більше п’яти навчальним закладам. В іншому випадку, при перевищенні граничної кількості учасників (точок доступу), робота вебінару може бути автоматично заблокована. На різні предмети можна надавати доступ різним ЗНЗ.
 
Логін та пароль учасника вебінару для Ваших ЗНЗ, адреса веб-кімнати буде надіслана додатково. Початок роботи усіх вебінарів о 15.00 год.
 
Доповідачі: Климець Ірина Юріївна (українська мова і література), Миляник Андрій Іванович (математика), Хамуляк Степан Богданович (історія України).
 
Вимоги до обладнання та програмного забезпечення:
 
•   стабільний Інтернет зі швидкістю не менше як 512 Кбіт;
•   бравзери Google Chrome або Mozilla Firefox;
•   найновіша версія Adobe Flash Player;
•   колонки;
•   проектор (за можливості і при великій наповнюваності аудиторії).
 
До початку вебінару пропонуємо учням та вчителям опрацювати інформацію про ЗНО-2016, розміщену на сайтах УЦОЯО та ЛРЦОЯО, та сформулювати запитання, відповіді на які спробуємо надати під час вебінару. Запитання щодо проведення ЗНО-2016 із вказаних вище предметів можна надіслати на адресу – lrcoyao2015@i.ua
 
Адреси ресурсів для ознайомлення про ЗНО-2016:
 
http://testportal.gov.ua/prepare - програми ЗНО та характеристики сертифікаційних робіт з усіх предметів
 http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990 - Умови прийому у ВНЗ у 2016 році
 
Хронометраж організації та проведення вебінару

№  Дата, час Зміст роботи
1. 3-4 дні до дати вебінару Визначити не більше ніж 5 зацікавлених ЗНЗ, які мають технічні можливості для участі. Повідомити про вебінар у вибрані ЗНЗ. Надати адреси ресурсів для ознайомлення про ЗНО-2016
2. 1-2 дні до дати вебінару Надати визначеним ЗНЗ логіни, паролі доступу, адресу веб-           кімнати. На адресу ЛРЦОЯО lrcoyao2015@i.ua учасники надсилають запитання щодо ЗНО-2016, на які хотіли б отримати відповіді під час проведення вебінару
3. День вебінару    14:30-15:00 У чаті веб-кімнати оголосити про готовність до вебінару (відповідність технічним вимогам) та орієнтовну кількість слухачів.                                                                                                                            Налаштування системи проведення вебінару. Інструктаж щодо                                                                                                                             роботи у системі
4.                                          День вебінару 15:00-15:45 Проведення вебінару
5. День вебінару 15:45-16:00 Надання відповідей на запитання учасників
 
Важливо!!! Зареєстрованими учасниками вебінару будуть  навчальні заклади. Тому, щоб забезпечити порядок при проведенні вебінару, просимо адресу веб-кімнати, логін та пароль доступу надавати лише навчальним закладам, а не окремим учням/учителям.
 
Якщо з технічних причин (поганий звук чи зображення) ЗНЗ не зможе повноцінно взяти участь у вебінарі, то матеріали вебінарів можна буде переглянути на сайті ЛРЦОЯО. 

 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Директору НМЦ ПТО у Рівненській області
 
Про нараду відповідальних за проведення ЗНО
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88 - О «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського РЦОЯО від 03.12.2015 № 686/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах, загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування, на якій розглядатимуться питання реєстрації та підготовки процедур пробного  зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.
Нараду буде проведено у четвер, 17 грудня 2015 року, на базі Рівненського ОІППО (І поверх, актова зала). Початок  роботи об 11:00 год.
 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Директорам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.

Про вебінари з питань тестування,
міжнародного тестологічного досвіду,
моніторингу якості освіти (сертифікації)
 
Інститут на виконання плану роботи, спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році» повідомляє, що на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Підвищення кваліфікації», підрозділі «Відеотека»  розміщено відеозаписи вебінарів, запис яких відбувався 9 та 10 грудня 2015 року: "Міжнародний та вітчизняний досвід тестування", "Педагогічне оцінювання: сутність та основні категорії", "Моніторинг якості освіти: питання сертифікації вчителів".
Просимо донести до педагогічних працівників навчальних закладів інформацію про те, що відеозаписи на дані вебінари розміщено за посиланням http://rivneosvita.org.ua/method_kabinet/video_library.php.
Авторизація для перегляду відеозаписів вебінарів не потрібна.
Змінено: Ігор Опольський - 14.12.2015 16:51:23
 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 
виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
 
Про проведення вебінару
«Апробація  якості  інтерактивного 
електронного  посібника з курсу «Фінансова  грамотність»
 для  загальноосвітніх навчальних закладів
у 2015/2016 навчальному році» 
 
Інститут на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 12.10.2015 №1069 «Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості інтерактивного електронного посібника з курсу «Фінансова грамотність» для загальноосвітніх  навчальних  закладів  та  вищих  навчальних закладів І-ІІ рівнів  акредитації  України  в  2015/2016 – 2016/2017 навчальних роках», наказу  управління  освіти  і  науки Рівненської обласної державної адміністрації від 29.10.2015 №530 «Про проведення у Рівненській області апробації  та  моніторингових  досліджень  якості  інтерактивного  електронного  посібника  з  курсу «Фінансова грамотність» для загальноосвітніх навчальних закладів у 2015/2016 – 2016/2017 навчальних роках», наказу   управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 11.11.2015 № 558 «Про проведення у Рівненській області апробації  та  моніторингових  досліджень  якості  інтерактивного  електронного  посібника  з  курсу «Фінансова грамотність» для загальноосвітніх  навчальних  закладів у 2015/2016 навчальному році» повідомляє, що 15.12.2015 об 11:00 год  буде  проведено  навчально-методичний вебінар «Апробація  якості  інтерактивного  електронного  посібника з курсу «Фінансова  грамотність»  для  загальноосвітніх навчальних закладів у 2015/2016 навчальному році»  для  методистів  районних,  міських  методичних кабінетів, центрів  та  вчителів, які проводитимуть апробацію інтерактивного електронного посібника. 
Початок реєстрації та технічного налаштування із 10.40 год.
Вебінар проводитиметься з використанням системи відеоконференції   веб-порталу   «Освіта Рівненщини». Для участі необхідно перейти за посиланням: http://rozumniki.biz:5080/openmeetings/?invitationHash=1d852cc7a88ecd74a8cfd8cb30e86828&language=19
Під час реєстрації в якості імені для входу рекомендовано використовувати назву навчального закладу чи установи освіти.
 
Інститут на виконання плану роботи, листа Львівського РЦОЯО від 11.12.2015 № 692/03-29 "Про проведення прес-конференції" організовує спільну прес-конференцію заступника директора Львівського РЦОЯО Ольги Володимирівни ЯНУШЕВИЧ та начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорія Миколайовича ТАРГОНСЬКОГО.
Під час прес-конференції будуть розглянуті питання ходу підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, зокрема підготовки до пробного тестування, яке має відбутись у 02 та 09 квітня 2016 року, та початку реєстрації на пробне тестування, яке пройде у січні 2016 року.
Прес-конференцію буде проведено 17 грудня 2015 року у приміщенні актової зали (І поверх) Рівненського ОІППО (в. Чорновола, 74, м. Рівне). Початок о 10:00 год.
 
На виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського РЦОЯО від 11.12.2015 №692/03-29 «Про проведення прес-конференції» у четвер, 17.12.2015, на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх) було організовано прес-конференцію за участі Ольги Володиаирівни Янушевич, заступника директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Григорія Миколайовича Таргонського, начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА, 6 представників засобів масової інформації (6 установ, із них телеканал РТБ, «Радіо Трек», «ЧаРівнеюінфо», газета «ОГО», прес-служба УОН РОДА).
На нараді розглядалися питання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, зокрема Ольга Володимирівна Янушевич закцентувала увагу на особливостях підготовки та проведення процедур пробного ЗНО, реєстрації учасників на пробне тестування у січні 2016 року.
Григорій Миколайович Таргонський зосередив увагу на проведеній роботі в області щодо зовнішнього незалежного оцінювання.
 
У четвер, 17 грудня 2015 року, на базі Рівненського ОІППО спільно з працівниками Львівського РЦОЯО для спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення,методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, представників професійно-технічної освіти, які відповідають за організацію і проведення зовнішнього незалежного оцінювання було проведено інструктивно-методичну нараду «Зовнішнє незалежне оцінювання 2016. Підготовка до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016. Навчання персоналу пунктів пробного тестування. Реєстрація учасників на пробне ЗНО».
У нараді взяли участь: Ольга Володимирівна Янушевич, заступник  директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Неофіта Оксана Миронівна, начальник організаційно-методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Іван Васильович Вєтров, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, Ірина Валентинівна Панчук, Олена Володимирівна Холод, Іванна Григорівна Шишко, методисти кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти,  спеціалісти відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівники ЗНЗ обласного підпорядкування, які відповідають за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах Рівненської області.
На нараді розглядалися особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, зокрема пробного тестування, аналізувалися особливості методичного супроводу проведення та підготовки процедур пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016; акцентувалася увага на особливостях підготовки та проведення навчань персоналу, залученого до роботи на пунктах пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016, розглядались алгоритм та особливості реєстрації учасників пробного тестування.
Методичні рекомендації: спеціалістам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення,методистам районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівникам ЗНЗ обласного підпорядкування, які відповідають за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах Рівненської області:
-    продовжувати належним чином організувати роботу щодо проведення PR-кампанії у районах та містах з питань зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році; проводити широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2016;
-    залучати педагогічних працівників до роботи на пунктах пробного тестування, до проходження он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО з метою з’ясування та вдосконалення рівня їх знань процедур проведення пробного тестування у 2016 році;
-                    провести відбір та підготовчу роботу щодо навчання персоналу з числа педагогічних працівників, які будуть залучені до роботи на пунктах пробного тестування в якості інструкторів, чергових.
 
 
Кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО на виконання плану роботи 12.01.2016 – о 12.00 проводить тематичний вебінар для учителів української мови та літератури із теми «Підготовка учителя та учня до виконання тестових завдань з української мови та літератури у системі ЗНО». Початок реєстрації та технічного налаштування об 11.50.
Вебінар можна буде переглянути в записі, який буде розміщено на порталі "Освіта Рівненщини".
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського РЦОЯО від 18.01.2016 №29/03-29 «Про навчання для кандидатів в екзаменатори з української мови», з метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з української мови та літератури повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить навчання вчителів, які зареєструвалися для участі в програмі підготовки кандидатів у екзаменатори.
Навчання буде проведено на базі Рівненського ОІППО у середу, 27.01.2016. Початок роботи об 11:00.
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського РЦОЯО від 18.01.2016 № 26/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах, загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування Рівненщини з питань ходу реєстрації на пробне ЗНО, підготовки процедур пробного тестування та початку  реєстрації на участь в основній сесії ЗНО-2016.
Просимо відрядити для участі у нараді, яка буде проводитись у середу, 27.01.2016, на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх) відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районі, місті, загальноосвітньому навчальному закладі обласного підпорядкування, навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти Рівненської області для участі у нараді. Початок роботи об 11:00 годині.
 
На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на запрошення відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації 28 січня 2016 року у приміщенні Новолюбомирського навчально-виховного комплексу "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області було організовано та проведено навчальний семінар «Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання» для вчителів української мови та літератури ЗНЗ району. Робота розпочалась о 10:00 год.
У навчальному семінарі взяли участь: Красновська Алла Володимирівна, методист відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителі української мови та літератури ЗНЗ Рівненського району.
Під час навчального семінару розглядалися питання щодо результатів виконання тестових завдань з української мови та літератури учасниками ЗНО-2015, психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту: частина І (українська мова), частина ІІІ (власне висловлення), частина ІІ (українська література); новинки на 2016 рік.
Методичні рекомендації: вчителям української мови та літератури:
-    послуговуватись інформаційно-методичними матеріалами для вчителів української мови та літератури, розміщеними у темі «ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування» загального форуму на порталі «Освіта Рівненщини»;
-    використовувати у своїй роботі матеріали (тестові завдання), розміщені на сайті Львівського РЦОЯО у розділі «Тренувальне он-лайн тестування»;
-    опрацювати технічну інструкцію з перевірки відкритої частини робіт з української мови та літератури тесту ЗНО;
-    досконало пропрацювати критерії перевірки відкритої частини робіт з української мови та літератури тесту ЗНО;
-    пропагувати досвід навчального семінару серед вчителів української мови та літератури свого району, міста шляхом проведення навчальних семінарів.
 
08 лютого 2016 року на базі Рівненського ОІППО буде проведено навчальний семінар для кандидатів в експерти - вчителів-екзаменаторів з української мови, яких планується залучити до перевірки відкритої частини робіт учасників ЗНО-2016.


Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського РЦОЯО від 01.02.2016 № 56/03-29 «Про навчання для кандидатів у екзаменатори з української мови», з метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з української мови та літератури повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить навчання вчителів, які зареєструвалися для участі в програмі підготовки кандидатів у екзаменатори. Заплановано три навчальні семінари.
Навчальний семінар № 1 буде проведено 08 лютого 2016 року у приміщенні Рівненського ОІППО (читальна зала бібліотеки, І поверх). Робота розпочнеться о 14:00.
Список учасників надіслано у райони, міста (лист Рівненського ОІППО від 01.02.2016 № 01-16/101 "Про навчання для кандидатів в екзаменатори з української мови".
 
09 лютого 2016 року на базі Рівненського ОІППО буде проведено навчальний семінар для кандидатів в експерти - вчителів-екзаменаторів з української мови, яких планується залучити до перевірки відкритої частини робіт учасників ЗНО-2016.


Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», листа Львівського РЦОЯО від 01.02.2016 № 56/03-29 «Про навчання для кандидатів у екзаменатори з української мови», з метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з української мови та літератури повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить навчання вчителів, які зареєструвалися для участі в програмі підготовки кандидатів у екзаменатори. Заплановано три навчальні семінари.
Навчальні семінари № 2 та 3 буде проведено 09 лютого 2016 року у приміщенні Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх). Робота розпочнеться о 10:00 (група № 2) та о 13:00 (група № 3).
Список учасників надіслано у райони, міста (лист Рівненського ОІППО від 01.02.2016 № 01-16/101 "Про навчання для кандидатів в екзаменатори з української мови".
 
10 лютого 2016 року буде проведено навчальний семінар з питань ЗНО для вчителів української мови та літератури Володимирецького району


На виконання плану роботи Рівненського ОІППО, на запрошення управління освіти, молоді та спорту Володимирецької районної державної адміністрації Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на базі Володимирецького районного колегіуму Володимирецької районної ради Рівненської області проведе 10 лютого 2016 року навчальний семінар для вчителів української мови та літератури "Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання".
Мета навчального семінару: підвищити фаховий рівень вчителів з української мови та літератури з питань змісту, структури, видів тестових завдань та підготовки учнів до виконання відкритої частини робіт учасників ЗНО з української мови та літератури.
Завдання навчального семінару: 
-    розглянути ретроспективний аналіз результатів ЗНО (2008 – 2014 роки), фрагменти актуальних результатів за 2015 рік з української мови та літератури;
-    проаналізувати алгоритм підготовки вчителя щодо навчання дітей виконанню тестових завдань з української мови та літератури;
-    розглянути та проаналізувати види тестових завдань та методику їх виконання, структуру власного висловлення;
-    опрацювати алгоритм написання відкритої частини тесту.
Змінено: Ігор Опольський - 08.02.2016 19:41:47
Страницы: 1 2 След.
Читають тему