Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
РЕЄСТРАЦІЯ на ПРОБНЕ ЗНО-2016, У даній темі розміщуватиметься інформація щодо умов, формату та термінів проведення РЕЄСТРАЦІЇ на ПРОБНЕ зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році
 
У даній темі форуму буде вміщатись інформація про реєстрацію на ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ. Орієнтовні терміни реєстрації з 01.01.2016 по 31.01.2016. Слідкуємо за новими повідомленнями теми. Не забудьте ПІДПИСАТИСЬ на нові повідомлення даної теми!!!
 
 
Інститут на виконання листа Львівського РЦОЯО від 07.12.2015 № 690/03-29 «Про поширення інформації щодо проведення пробного ЗНО у 2016 році» просить розмістити на сторінках газет, часописів вашого району, міста, сайтах, порталах відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного підпорядкування, районних, міських методичних кабінетів, центрів, дошках оголошень загальноосвітніх навчальних закладів інформацію про формат проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році  у Рівненській області,  з метою інформування майбутніх абітурієнтів.
Інформацію вміщено нижче.
Пробне ЗНО- бліц-тест для випускників
      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – реальна можливість перевірити свої знання.
Учасниками пробного ЗНО можуть бути особи (учні 10 чи 11 класів, випускники минулих років), які виявили бажання випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Кожен, хто виявить намір пройти пробне ЗНО матиме можливість:

· ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, максимально наближеною до основної ;
· попрацювати із тестовими зошитами та навчитись заповнювати бланки відповідей;
· навчитись правильно розподіляти час під час написання тесту;
· пройти психологічну адаптацію у пункті проведення ЗНО;
· отримати результат та оцінити рівень навченості з предмета.
Для того, щоб зареєструватись на участь у пробному ЗНО, необхідно у період з 05 по 30 січня 2016 року зайти на сайт ЛРЦОЯОhttp://www.lvtest.org.ua/ і заповнити реєстраційну форму, сформувати та надіслати електронну заявку, створивши при цьому «Особистий кабінет учасника ПЗНО». Надалі роздрукувати й оплатити отриману квитанцію. Вартість одного пробного тестування - 111 гривень.
Терміни проведення пробного ЗНО

02 квітня 2016 р. – українська мова та література
09 квітня 2016 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.

                                               Хай Вам щастить!
 
ВАЖЛИВО !!!
Шановні учасники ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ !!!

До уваги учасників пробного ЗНО 2016!
Перші 100 оплачених заявок з української мови та літератури,
Перші 200 оплачених заявок з англійської мови,
Перші 300 оплачених заявок з математики

винагороджуються БОНУСОМ – відкриту частину ваших робіт, перенесену на бланк Б, перевірять екзаменатори!
Логіни переможців акції буде розміщено на сайті! Відповідні інструкції стосовно подальших дій учасник отримає на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника ПЗНО».
Запрошуємо до реєстрації з 05 січня до 30 січня!  Бажаємо успіхів!
 
Для реєстрації на пробне ЗНО-2016 необхідно:
1. Зайти на сайт Львівського РЦОЯО:
 
2. Натиснути кнопку "Зареєструватись": 
 
3. Ознайомитись із витягом із Положення про проведення пробного ЗНО_2016:

4. Ознайомитись з умовами участі у пробному ЗНО-2016:

5. Заповніть форму реєстрації:

6. Сформуйте та відправте ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ до ЛЬвівського РЦОЯО.

7. Ознайомтесь із повідомленням про он-лайн реєстрацію та АЛГОРИТМОМ подальших своїх дій. Зверніть увагу на терміни, вказані у повідомленні !!!

8. Перейдіть до інформаційної сторінки (Особистий кабінет).

9. Роздрукуйте квитанцію та здійсніть оплату упродовж 3 робочих днів. КВИТАНЦІЮ ЗБЕРІГАЙТЕ, бо її треба взяти на пробне тестування та показати при вході до пункту пробного ЗНО.

10. Роздрукуйте та зберігайте Інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО-2016. 

11. Стежте у Особистому кабінеті упродовж 5 днів за тим, чи змінився статус заявки "не оплачена" на "оплачена" (колір стрічки, якщо кошти зараховані має змінитись на ЗЕЛЕНИЙ).

12. Після 12 березня 2016 року роздрукуйте Запрошення, у якому буде вказано в який день, у якому пункту пробного ЗНО (адрема) Ви будете проходити пробне тестування.

13. Візміть участь у пробному тестуванні 2 квітня та/або 9 квітня з тих предметів, на які Ви зареєструвались: треба мати при собі паспорт або свідоцтво про народження, запрошення на пробне ЗНО та квитанцію про оплату.

14. Якщо Ви з якихось причин НЕ ЗМОГЛИ взяти участь у пробному, то пам'ятайте, що кошти за участь у пробному тестуванні НЕ ПОВЕРТАЮТЬ, ТОМУ упродовж 3-х днів зверніться до керівника пункту пробного ЗНО, щоб отримати матеріали пробного тестування ( сертифікаційну роботу та бланк відповідей).

15. Успіхів Вам на сертифікаційному тестуванні! Сподіваємось, що участь у пробному ЗНО допоможе Вам психологічно адаптуватись до сертифікаційного тестування, яке буде проходити у травні-червні 2016 року.
Страницы: 1
Читають тему