Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Гендерний форум «Ми – різні, ми – рівні»
 
Запрошуємо до обговорення актуальних проблем гендерного виховання запрошуються працівники науково-методичних установ, педагоги дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, представники батьківської громадськості, громадські активісти, учні. 
Для обговорення пропонуються наступні питання:
1. Управлінські  аспекти гендерної політики в освіті.
2. Формування соціальної компетентності підлітків: гендерний аспект.
3. Гендерні стереотипи в освіті.
4. Гендерний підхід до громадянського виховання учнів.
Дописувачами форуму можуть бути як зареєстровані та авторизовані учасники порталу, так і незареєстровані гості інформаційно-освітнього середовища. В межах віртуального спілкування педагоги області мають можливість спілкуватися з колегами, ставите запитання, отримувати відповіді, презентувати власний досвід, знайомитися з досвідом педагогічної спільноти Рівненщини.

Якщо Ви має власні якісні напрацювання з визначених питань (розробки уроків, позакласних та виховних заходів, тренінги) розміщені в Інтернеті, можете у форумі дати посилання на інформаційні ресурси. У разі наявності тільки електронного варіанту розробок, Ви маєте право надіслати їх модераторам для подальшого розміщення у форумі.
 
Гущук Тетяна Олексіївна
 
Пропоную завітати до першого, і поки що єдиного, в Україні гендерного музею – Музей жіночої та гендерної історії.
http://www.gendermuseum.com/
 
Гендерні питання. Коли виникли? Чи дійсно існують гендерні нерівності? Чому виникають непорозуміння?
Щоденно гендерні питання підіймаються з вищою силою, відбувається боротьба за рівність між статями. Чи можливо відстояти своє право на рівність у суспільстві? Чи дійсно порушують права тільки жінок? І чи варто порівнювати жінок та чоловіків, чи варто шукати відмінності, чи варто відшукувати нові причини до непорозумінь? Традиційно в рамках Масштабного проекту знань “Інтелектуальні дискусії” про “Гендерні питання” висловлюються різні фахівці, різних статей.
Пропонуємо ознайомитися із думками науковців, громадських діячів, письменників, психологів, волонтерів.
http://schastya.info/2015/12/henderni-pytannya-koly-vynykly-chy-dijsno-isnuyut-henderni-nerivnosti-chomu-vynykayut-neporozuminnya/
 
Розмова з Громовицею Бердник – донькою письменника-фантаста Олеся Бердника, відомою українською журналісткою, письменницею, дослідницею традиційної культури, яка написала книгу про карпатського мольфара Михайла Нечая – “Знаки карпатської магії”. Про жінку в українському суспільстві та емпатію.
 
Гендерні стереотипи в заголовках друкованих ЗМІ.
 
Гендерна експертка Марія Дмитрієва про сприйняття чоловіків і жінок, поширення стереотипних образів і формування суспільної думки.
https://www.youtube.com/watch?v=Y2HyjdFo7Yc
 
Стереотипи про роль жінок у науці досить поширені. Часто можна почути: "Я ніколи не бачив жінок-науковців. Я бачив тільки чоловіків".
"Розбиваючи гендерні бар'єри" . Європейський досвід. https://www.youtube.com/watch?v=n8rR-Q4e7xs
 
Проект «Рівні можливості для жінок і чоловіків в політиці, бізнесі та громадському житті».
 
ГЕНДЕРНЕ НАСИЛЬСТВО В УКРАЇНІ: 
інтерв’ю з експерткою Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» Катериною Бороздіною.
http://commons.com.ua/genderne-nasilstvo-v-ukrayini-interv-yu-z-ekspertkoyu-mizhnarodnogo-zhinochogo-pravozahisnogo-tsentru-la-strada-ukrayina/#more-22599
 
Запрошуємо на Інтернет-ресурс "Повага. Кампанія проти сексизму". Історії успішних жінок, життєві історії чоловіків та жінок та багато цікавого.
 
Українська асоціація дослідників жіночої історії (УАДЖІ) – недержавна неприбуткова громадська організація, є добровільним об’єднанням фахових істориків, які значну частину своїх наукових інтересів та освітньої діяльності зосереджують на дослідженні та/або викладанні жіночої та гендерної історії.
УАДЖІ є колективним членом Міжнародної федерації дослідників жіночої історії (International Federation for Research in Women’s History) та репрезентує інтереси та наукові доробки членів асоціації на міжнародній арені.
Метою діяльності Асоціації є підтримання, сприяння розвитку та координація досліджень і викладання жіночої і гендерної історії в Україні.
http://www.womenhistory.org.ua/index.php/elektronni-resursi/16-elektronna-biblioteka
Страницы: 1
Читають тему