Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Загальний форум

Страницы: 1
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освіти у 2017-2018 навчальному році, тут будуь вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми
 
Чекаємо нормативно-правового забезпечення
 
Шановні колеги!


У даній темі цього року будуть зміни: вирівшив, що перше повідомлення має містити в собі інформацію, яка буде орієнтиром та точкою відліку для початку роботи у 2017-2018 навчальному році.
Нижче буду розміщувати гіперпосилання на важливі ресурси, які допоможуть краще зорієнтуватись в окремих питаннях стану якості освіти 
- начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст оласного підпорядкування,
      - завідувачам районних, міських методичникх кабінетів, центрів,
      - керівникам об'єднаних територіальних громад,      
- керівникам навчальних закладів (ЗНЗ, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.),
      - вчителям-предметникам.

      Матеріали, розміщені у першому повідомленні, будуть постійно доповнюватись у вигляді нових гіперпосилань, тому систематично слідкуйте за оновленнями даного повідомлення.

      Гіперпосилання на електронні ресурси:

      1. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 1 (Просимо звернути увагу на розділ "2.2. Результати державної підсумкової атестації", у якому подано інформацію про результати ДПА в розрізі навчальних предметів).
      2. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 2 (Просимо звернути увагу на інформацію про те, як учасники виконували тестові завдання, наприклад, з української мови та літератури ця інформація починається зі сторінки 13, розділ "3.1.1.3. Психометричні характеристики завдань сертифікаційної роботи").

      3. Сайт  Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Регіональні дані ЗНО-2017.

      4. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯО: 

      5. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯО: 

      6. Сайт Рівненського обласного інституту післядимломної педагогічної освіти - РОІППО: Інформаційно-аналітичний вісник "Зовнішнє незалежне оцінювання 2017: ДПА у формі ЗНО. Рівненська область"

      7. Рейтинг шкіл України за результатами ЗНО-2017 (звертаємо увагу на показники, за яким вивидиться рейтинг)..

      8. Сайт Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу: СТАТИСТИКА ЗНО-2017 (у розрізі предметів) ЦЕ ЦІКАВО

      9. Сайт 

      10. СайтСтраницы: 1
Читають тему