Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Загальний форум

Страницы: 1
Експертиза якості освіти: експертиза електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти у 2018 році, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуватимуться вказаної теми
 
Нормативно-правове забезпечення

1. Наказ Міністерства освіти і науки України про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти. 

2. Лист Міністерства освіти і науки України від 16.01.2018 № 1/9-34 "Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.
Змінено: Ігор Опольський - 22.01.2018 13:49:35
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.


Документ визначає 
порядок проведення 
конкурсного відбору 
проектів шкільних підручників
Затверджено нове положення про вибір підручників

Міністерством освіти затверджено нове положення про конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 5-9 та 10-11 класів. Документ визначає порядок проведення конкурсного відбору проектів підручників закладів загальної середньої освіти.
Передбачається, що конкурс відбуватиметься у два етапи, під час яких спочатку буде проведена науково-методична та антидискримінаційна експертизи проектів підручників, а потім, безпосередньо вибір проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів.
Для проведення конкурсу створюватимуться конкурсні комісії, до складу яких мають входити не менше семи фахівців відповідної освітньої галузі, які не є учасниками конкурсу і не мають відношення до його організації.
Нове положення також містить норми про умови підготовки та оголошення конкурсу, вимоги до оформлення проектів підручників, порядок їх подання на конкурс, опис першого і другого етапів, а також підбиття підсумків конкурсу.
Положення набирає чинності з 20 лютого 2018 року.

Страницы: 1
Читають тему