Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Регіональне моніторингове дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської мо, Тут буде здійснюватись інформаційно-методичний супровід вказаного дослідження
 
До уваги осіб, які відповідають у районах, містах, ОТГ, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., закладах ЗСО обласного підпорядкування за підготовку до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 

виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.
Керівникам закладів загальної середньої 
освіти обласного підпорядкування
Керівникам органів управління освітою / методичних сліжб ОТГ
 
Про проведення регіонального моніторингового
дослідження щодо порівняння результатів річного
оцінювання та державної підсумкової атестації
випускників 11-х класів закладів ЗСО, ПТО,
ВНЗ І-ІІ р.а. у 2018 році
 
Інститут на виконання плану роботи, повідомляє, що організовує проведення регіонального моніторингового дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської мов, яка у 2018 році проводилась у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
   У додатку до листа надсилаємо електронну форму (формат Excel) для узагальнення результатів у районах, містах, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., ОТГ.
   Просимо звернути увагу, що файл у форматі Excel містить 11 (одинацять) вкладок: «2018 ДПА-ЗНО Укр. мова», «2018 ДПА-ЗНО Істор. України», «2018 ДПА-ЗНО Математика», «2018 ДПА-ЗНО Фізика», «2018 ДПА-ЗНО Біологія», «2018 ДПА-ЗНО Географія», «2018 ДПА-ЗНО Хімія», «2018 ДПА-ЗНО Англ. мова», «2018 ДПА-ЗНО Нім. мова», «2018 ДПА-ЗНО Фран. мова», «2018 ДПА-ЗНО Іспан. мова». Результати необхідно готувати в розрізі навчальних предметів.
   ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. заповнюють тільки вкладку «2018 ДПА-ЗНО Укр. мова».
   Заповнену форму (формат Excel) з узагальненими даними в розрізі предметів просимо надіслати на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО rivnekcmeyo@gmail.com до п'ятниці, 06.07.2018.
Змінено: Ігор Опольський - 18.06.2018 11:01:14
Страницы: 1
Читають тему