Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!
 
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти  визначено вартість пробного тестування у 2019 році – 138 грн.
 
Алгоритм реєстрації на пробне ЗНО-2019:
 
1. Зайти на сайт Львівського РЦОЯО – www.lv.testportal.gov.ua з 08 до 31 січня 2019 року – закладка «Пробне ЗНО-2019». (Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів).
2. Заповнити аплікаційну форму.
3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.
4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
5. Із 25 лютого 2019 року з інформаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО. 
Учасникам, які першими зареєструються та оплатять заявки, ЛРЦОЯО дарує бонуси – відкриту частину сертифікаційної роботи перевірятимуть учителі-екзаменатори. 
Хто ж буде тими першими 300 учасниками з української мови і літератури та першими 300 з математики?
 
  Терміни проведення пробного ЗНО:
16 березня 2019 року – українська мова і література;
23 березня 2019 року – історія України, математика, іноземні мови (із аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.
Освіта – скарб, праця - ключ до нього
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ РЕЛЬЄФНО-КРАПКОВИЙ ШРИФТ БРАЙЛЯ
27.12.2018Розміщено адаптовані версії характеристик сертифікаційних робіт та критерій оцінювання завдань відкритої форми.

У розділі «Особам, які використовують рельєфно-крапковий шрифт Брайля» розміщено адаптовані версії характеристик сертифікаційних робіт з української мови і літератури, математики, історії України, біології для осіб з порушеннями зору, критерії оцінювання завдань відкритої форми з української мови і літератури та математики.
Сертифікаційна робота з української мови і літератури  для осіб, які в процесі навчання використовують рельєфно-крапковий шрифт Брайля, міститиме 30 завдань різних форм, у тому числі – відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власне висловлення). Для виконання тесту учасники матимуть 150 хвилин.
На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено також 150 хвилин. Учасникам буде запропоновано розв’язати 20 завдань різних форм, 2 з них – відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
З історії України тест міститиме 40 завдань різних форм. Для виконання роботи учасники матимуть 120 хвилин.
Сертифікаційна робота з біології міститиме 32 завдання різних форм, на виконання яких відведено 120 хвилин.
Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання усі учасники, які в процесі навчання використовують шрифт Брайля, отримають тестовий зошит із завданнями сертифікаційної роботи та зошит відповідей. Відповіді на завдання мають бути записані рельєфно-крапковим шрифтом із використанням Брайлівського приладу для письма та грифеля з однієї сторони аркуша, починаючи з наступного після титульного.
Нагадуємо, 2019 року особи з порушеннями зору мають можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, з української мови і літератури, математики, історії України та біології.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на оригінальне повідомлення у ФБ.

 


 
Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2019 07:41:18
 
До уваги відповідальних за підготовку до проведення ЗНО у районах, містах, ОТГ, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.!

Інститут на виконання плану роботи, п. 3.4 «Формування бази даних пунктів проведення пробного ЗНО», п. 3.15 «Визначення пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання і пунктів перевірки відповідно до вимог УЦОЯО. Створення бази даних «Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання» спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 11.01.2019 № 19/03-29 «Про підбір пунктів проведення ЗНО 2019» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працює над підготовкою процедур зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема підбором закладів освіти для роботи пунктами ЗНО у 2019 році (проне тестування, основна сесія).
      Збір інформаційних карток в електронній формі - до 17.01.2019 на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО  rivnekcmeyo@gmail.com за формою, вміщено в додатках до листів РІвненського ОІППО від 14.01.2019 № 01-11/016 та від 14.01.2019 № 01-11/015.
Оригінал листа та Інформаційну картку пункту проведення ЗНО-2019 на паперових носіях просимо подати до 24.01.2019 (Рівненський ОІППО (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти) в. Чорновола, 74 м. Рівне)

      
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланям на сайт оригінального повідомлення.
Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт (ID-картку)

Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт
Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 5 лютого, всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт громадянина України (ID-картку). Така норма зазначена у Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Зокрема, особа, яка реєструється для проходження зовнішнього оцінювання, має під час реєстрації разом з іншими документами подати копію паспорта громадянина України.
Виключення щодо обов'язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО діятиме тільки для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.
Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 лютого 2019 року. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.
Страницы: Пред. 1 2
Читають тему