Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
[CENTER]Шановні колеги!


У даній темі перше повідомлення містить інформацію, яка буде орієнтиром та точкою відліку для початку роботи у 2019-2020 навчальному році.
Нижче буду розміщувати гіперпосилання на важливі ресурси, які допоможуть краще зорієнтуватись в окремих питаннях щодо стану якості освіти тощо
      - головам районних державних адміністрацій, міст обласного підпорядкування, керівникам об'єднаних територіальних громад; 
- начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст оласного підпорядкування,
      - завідувачам районних, міських методичникх кабінетів, центрів,
      - керівникам органів управління освітою об'єднаних територіальних громад,      
- керівникам закладів освіти (ЗСО, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.),
      - вчителям-предметникам,
      - учням 11-х класів, учням (студентам) ПТНЗ, ВЗО І-ІІ р.а.

      Матеріали, розміщені у першому повідомленні, будуть постійно доповнюватись у вигляді нових гіперпосилань, тому систематично слідкуйте за оновленнями даного повідомлення.

      Гіперпосилання на електронні ресурси:

      1. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 1 (Просимо звернути увагу на розділ "2.2. Результати державної підсумкової атестації" (стор 57), у якому подано інформацію про результати ДПА в розрізі навчальних предметів).
      2. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 2 (Просимо звернути увагу на інформацію про те, як учасники виконували тестові завдання, наприклад, з української мови та літератури ця інформація починається зі сторінки 16, розділ "3.1.1.3. Психометричні характеристики завдань сертифікаційної роботи").

      3. Сайт  Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Регіональні дані ЗНО-2018.

      4. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯОретроспективний аналіз результатів ЗНО 2008 - 2018 (за методикою "ріки - береги". 

      5. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯОтренувальне онлайнове тестування.

      6. Сайт Рівненського обласного інституту післядимломної педагогічної освіти - РОІППО: Інформаційно-аналітичний вісник "Зовнішнє незалежне оцінювання 2018: ДПА у формі ЗНО. Рівненська область"

      7. Рейтинг шкіл Рівненської області за результатами ЗНО-2018 (звертаємо увагу на показники, за якими виводиться рейтинг)..

      
9. Сайт Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу: СТАТИСТИКА ЗНО-2018 (у розрізі предметів) ЦЕ ЦІКАВО

      10. Сайт 

      11. Сайт
[/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 11.10.2019 08:38:39
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи, п. 3.3 «Підготовка і здійснення незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 11.10.2019 № 496/03-29  у середу, 16.10.2019, спільно із працівниками Львівського РЦОЯО на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх) буде проведено інструктивно-методичну нараду із особами, яких залучатимуть до роботи в пункті тестування професійних компетентностей педагогічних працівників 31.10.2019.
Змінено: Ігор Опольський - 11.10.2019 09:32:04
 
До уваги освітян міста Рівного!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО у середу, 16.10.2019, на базі закладу ЗСО міста Рівного працівниками Львівського РЦОЯО буде проведено навчальні семінари з питань підсумків ЗНО-2019 та підготовки до проведення ЗНО-2020.

Навчальні семінари проводитимуться для таких категорій вчителів 10-11 класів у наступних закладах освіти: 
- вчителі історії - Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, початок роботи о 14:00;
- вчителі української мови та літератури - Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, початок роботи о 14:00.

Завантажити матеріали навчального семінару можна за гіперпосиланнями нижче: 
- історія України: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ;
- українська мова та література: ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ.

Страницы: 1
Читають тему