Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 


Станом на сьогодні МОН спільно з ПриватБанк повернули кошти за пробне ЗНО у закладах освіти 86 тис 351 учаснику. Сума повернених коштів складає 21 млн 230 тис 688 грн.
107 тис учасників пробного ЗНО мають картки ПриватБанку, на які перераховуються кошти.

Ще 111 тис учасників мають звернутись до банку, щоб отримати кошти за пробне ЗНО. Таким учасникам необхідно оформити картку безкоштовно за 15 хвилин в будь-якому відділенні ПриватБанку.
Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.
Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення.
Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.
Картку необхідно оформити якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

Докладніше: bit.ly/38L3bot
 
У МОН дали інструкцію, як повернути гроші за пробне ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.unn.com.ua/uk/news/1879606-u-mon-dali-instruktsiyu-yak-povernuti-groshi-za-probne-zno
КИЇВ. 9 липня. УНН. Міністерство освіти і науки розповіло, яким чином учасникам повернути кошти за пробне ЗНО. Про це у відповідь на запит УНН повідомили в Міністерстві освіти і науки.
“Необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Так, фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації як основний. Учасники, які вже мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку”, - йдеться у відповіді на запит.
Зазначається, що якщо картки немає - учаснику необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити її безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. Це можуть зробити і неповнолітні учасники пробного ЗНО.
“Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами (іншого - ред.) банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Важливо, що кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування”, - вказано у відповіді на запит.Наразі ж, станом на 7 липня, Міністерство освіти і науки повернуло понад 21 млн грн за пробне ЗНО.
“Станом на … 7 липня 2020 року, Міністерство освіти і науки України, спільно із ПриватБанком, повернуло кошти за пробне ЗНО у закладах освіти 86 тис. 351 учаснику. Сума повернених коштів наразі складає 21 млн 230 тис. 688 грн”, - йдеться у відповіді на запит.
Зазначається, що повертати кошти, сплачені раніше за участь в тестуванні, учасникам пробного ЗНО розпочали 1 липня 2020 року. Програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.
“Якщо учасники зареєструвалися на одне тестування – повертається повна сума за одне, якщо на два – повертається повна сума за два тестування. Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону. Загальна сума коштів, компенсованих учасникам пробного ЗНО, складає 52 млн 450 тис. грн”, - вказано у відповіді на запит.
Повідомляється, що кошти можуть отримати всі учасники, які реєструвались на пробне ЗНО та сплачували за участь у тестуванні. 
“Кошти виплачуються з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками”, - вказано у відповіді на запит.
 
У МОЗ пояснили рішення про скасування пробного ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.unn.com.ua/uk/news/1874856-u-moz-poyasnili-rishennya-pro-skasuvannya-probnogo-zno
У зв’язку з серйозним зростанням кількості захворілих на коронавірусну хворобу в Україні було ухвалено рішення щодо скасування проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в закладах освіти. Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.
“У зв’язку з серйозним зростанням кількості захворюваних, яких ми реєструємо за кожну добу вже кілька днів поспіль, і погіршенням епідеміологічної ситуації, особливо у деяких регіонах в умовах нашого адаптивного карантину, у тій самій Львівській, Закарпатській області, решті областей, у місті Київ, було прийнято рішення щодо скасування проведення пробного ЗНО в закладах освіти. Форма, обрана на сьогодні Міністерством освіти, — це можливість проходження пробного ЗНО дистанційно, онлайн”, — сказав Степанов.
З його слів, тестування буде відбуватись у наступний спосіб — будь-яка дитина може через свій особистий кабінет зайти, отримати відповідну форму, отримати завдання на ЗНО, пройти це ЗНО і відправити потім на перевірку. Якщо нема можливості зробити це через особистий кабінет, дитина повинна пройти до закладу освіти, де планувалось його проходження, там його зустріне інспектор, який передасть йому зошит з формою та всіма завданнями.
Дитина пройде завдання вдома і потім надійшле його на відповідну перевірку.
“Рішення було прийнято у зв’язку з великою кількістю дітей, які зареєструвались на проходження пробного ЗНО... Загалом, за даними Міносвіти, на проходження ЗНО з української мови було зареєстровано близько 190 тис. дітей, по інших предметах — 172 тис.”, — додав міністр.
 
Онлайн-тести пробного ЗНО 2020 року
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74719/

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які готуються до тестування мають можливість ознайомитись та розв'язати завдання тестів пробного ЗНО онлайн.
Зокрема, Освіта.ua пропонує усім бажаючим пройти пробні тести 2020 року онлайн та оцінити власний рівень підготовки з будь-якого тестового предмета.
На платформі ЗНО онлайн розміщені всі тести пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були запропоновані учасникам тестування у червні 2020 року.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується випускникам і абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах та рейтингових балах за шкалою 100-200 балів.
Окрім пробних тестів 2020 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з усіх предметів, що були запропоновані для виконання у минулих роках.
 
Повернення грошей за пробне ЗНО: ПриватБанк вже опрацював базу даних
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3056711-povernenna-grosej-za-probne-zno-privatbank-vze-opracuvav-bazu-danih.html


ПриватБанк повністю опрацював базу даних учасників пробного ЗНО, 50% з них отримають гроші на картку як клієнти банку, іншим банк відкриє банківську карту.

Про це в Facebook написала заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій.
"На сьогодні ПриватБанк повністю опрацював базу даних учасників, яку надав Український центр оцінювання якості освіти. За результатами - 50% учасників пробного ЗНО отримають сплаченні кошти на свої банківські картки, так як є клієнтами "Приватбанку". Всі інші учасники отримають SMS-повідомлення про те, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти. Щоб отримання картку необхідно з 1 липня завітати у найближче відділення ПриватБанку", - написала Мандзій.
Вона нагадала , що загальна сума компенсованих коштів складає 52 млн 450 тис грн, ці кошти будуть виплаченіз фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.
Як повідомляв Укрінформ, пробне ЗНО, яке мало відбутися 15 та 17 червня , було скасовано через епідеміологічну ситуацію.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є добровільною та платною послугою для учасників.
Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону. У вартість пробного ЗНО входить оплата послуг за укладання тестів, переклад цих тестів мовами національних меншин, підготовка, друк та комплектування тестових зошитів, бланків відповідей та інформаційних бюлетенів, доставка матеріалів до пункту тестування, оплата праці працівникам, які залучені до організації та проведення та виконання заходів із визначення результатів пробного ЗНО.
 
Учасникам пробного ЗНО з 1 липня повернули понад 21 млн грн.
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3058689-ucasnikam-probnogo-zno-u-lipni-vze-povernuli-ponad-21-miljon.html


Учасникам пробного ЗНО з 1 липня повернули понад 21 млн грн.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.
"Станом на сьогодні, 7 липня 2020 року, Міністерство освіти і науки спільно з ПриватБанком повернули кошти за пробне ЗНО у закладах освіти 86 тис. 351 учаснику. Сума повернених коштів становить 21 млн 230 тис. 688 грн", - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, 107 тис. учасників пробного ЗНО мають картки ПриватБанку, на які переказуються кошти. Водночас іще 111 тис. учасників мають звернутись до банку, щоб отримати кошти за пробне ЗНО. Їм необхідно оформити картку безкоштовно за 15 хвилин в будь-якому відділенні ПриватБанку. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку.
Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват 24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.
"Картку необхідно оформити якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року", - заявили у МОН.
За даними відомства, загальна сума коштів, компенсованих учасникам пробного ЗНО, становить 52 млн 450 тис. грн. Кошти виплачуються з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.
Як повідомлялося, через погіршення епідеміологічної ситуації цьогоріч учасники пробного ЗНО проходили тестування вдома. 15 червня відбулось пробне ЗНО з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.
17 червня Кабінет міністрів ухвалив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО.
 
Онлайн-тест: ''Чи знаєте Ви  відповіді на питання пробного ЗНО-2020 з української мови
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5
Читають тему