Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Моніторингове дослідження стану впровадження превентивної освіти. Другий період (рік) збору даних., Консультація з питань заповнення форм, таблиць у ЗНЗ
 
Шановні учасники форуму! Тут Ви отримаєте вичерпні відповіді на свої запитання щодо проведення МД превентивної освіти. Аналогічний форму створено у спільноті методистів, які "відповідають за МД, ЕЯО та ЗНО" у районах, містах області.
 
Отже, розбираэмо написане. Уважно прочитайте цю інструкцію. Від чіткого дотримання вказаних у ній процедур залежить якість моніторингового дослідження.
Перелік документів для проведення дослідження:
Ø інструктивно-методичні рекомендації  щодо організації та проведення дослідження та щодо процедури збору та обробки результатів опитування респондентів;
Ø вибіркова сукупність;
Ø інструментарій (5 тек-папок з файлами D1-Word, D2-Excel, D3-Excel, D5-Word різного призначення).
 
Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів. Анкета D1-Word заповнюється анонімно й віддається безпосередньо інтерв’юеру. 
 
Рекомендація відповідальним за МД: з метою уникнення плутанини рекомендуємо самостійно створити та НАЗВАТИ файли формату ексель у кількості, яка відповідає вибірці, надіслайні РОІППО. Якщо створите самостійно та назвете ПРАВИЛЬНО файли, то можете їх просто передати у ЗНЗ для заповнення. Узагальнення файлів всіх категорій респондентів займе до 30 хв.
 
Із району, міста до кабінету ЗНО та МЯО РОІППО потрібно надіслати папку (теку) названу ім'ям району, міста, до якої вкладено файли у форматі Excel всіх категорій респондентів та у кількості вказаній у вибірці.
Страницы: 1
Читають тему