Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4
Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників, В Україні проводитимуть моніторинги якості освіти
 
До уваги освітян Рівненщини!

Нагадуємо, що від 15.01.2019 розпочато процедуру реєстрації педагогічних працівників для участі у пілотному проекті сертифікації. Триватиме реєстрація до 01.02.2019 через сайт УЦОЯО в розділі "Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)".
За інформацією сайту УЦОЯО, станом на 28.01.2019 кількість осіб, які сформували реєстраційні картки, в Україні сягнула 845. Вичерпали свою граничну кількість учасників педагогічні працівники м. Києва, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської осбластей.
      
Від Рівненщини із 21 особа сформувала реєстраційну картку (із 42, визначених граничною кількістю). До Львівського РЦОЯО станом на 28.01.2019 подали сформований комплект документів 15 педагогічних працівників закладів освіти Рівненської області. 

Змінено: Ігор Опольський - 29.01.2019 08:39:27
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Сертифікація українських вчителів передбачає три етапи - Гриневич
Аня Мартинюк 31 грудня 2018, 06:33      Лілія Гриневич роз’яснила, як проходитимуть сертифікацію вчителі. За її словами, в рамках освітньої реформи педагоги отримуватимуть сертифікати. Однак у 2019 році такі сертифікати отримають лише 1000 вчителів.
Новину передає «Преса України».
Міністр освіти України Лілія Гриневич розповіла, як проходитиме сертифіація вчителів у 2019 році. За її словами, спочатку Міносвіти проведе сертифікацію 1000 вчителів початкових класів. Крім того, до експерименту залучать лише тих вчителів, які виявлять бажання пройти сертифікацію та покращити свої вміння.
«Через механізм сертифікації ми хочемо віднайти кращих провідників Нової української школи, агентів змін, що готові ділитися та поширювати сучасні методики навчання. Реалізувати таку мету можна лише за умови добровільності процесу, тому ми ретельно слідкуватимемо за дотриманням цього принципу», - розповіла український міністр. 
За її словами, з 15 січня до 1 лютого 2019 року вчителі, які виявили бажання пройти сертифікацію, можуть зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Одна умова – педагог має мати стаж не менше двох років.
Вона додала, що сертифікація передбачає три етапи. Перший - вивчення практичного досвіду роботи педагога. 
«Щоб зробити оцінку діяльності незалежною та об’єктивною, до кожного вчителя приїдуть щонайменше два експерти і в два періоди: з середини лютого до кінця 2018–2019 навчального року та з вересня 2019-го до жовтня 2019-го», - додала Гриневич.
Другий - зовнішнє незалежне тестування. Третій - вивчення електронного портфоліо вчителя. В кінці вчитель отримає відповідний документ, де зазначатиметься кількість набраних за кожен етап балів.
«Роботу освітян оцінюють освітяни, а не чиновники», - наголосила міністр.
 
До уваги освітян Рівненщини!

      Рівненська область вичерпала свою граничну кількість учасників із числа педагогічних працівників, які зареєструвались (подали електронні заяви) для проходження пілотної сертифікації у 2019 році !!!
      ЩИРО ВІТАЄМО НАШИХ ОСВІТЯН, які МАЮТЬ НАГОДУ ДОВЕСТИ ВСІМ, що ВОНИ НАЙКРАЩІ, а ЗМІНИ, РОЗВИТОК, ПОСТУП - ЦЕ ДОБРЕ, бо ПОТРІБНО БУТИ СУЧАСНИМ !!!
      Шановні потенційні учасники сертифікації!!! Ви видрукували заяву-реєстраційну карту, довідку, яку потрібно заповнити у закладі освіти (ВАЖЛИВО: кутовий штамп із датою та вихідним номером, завірено підписом/печаткою), зробили ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду - ЦЕ Є КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ, який НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ до ЛЬВІВСЬКОГО РЦОЯО (вул. Шевченка, 116, м.Львів, 79039). Надішліть РЕКОМЕНДОВАНИМ ЛИСТОМ. У вас має залишитись контрольно-інформаційний лист до заяви-реєстраційної картки, у якому в правому верхньому куті є 10 (десять) цифр, вдрукованих жирним шрифтом. 

      Через сайт УЦОЯО у розділі "СТАН ОПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ" можна перевірити, який етап обробки пройшли документи, ввівши 10 (десять цифр) з контрольно-інформаційного листа до заяви-реєстраційної картки
      
Після того, як Львівським РЦОЯО буде опрацьовано документи, на вказану під час реєстрації адресу Вам поштою буде надіслано РЕЄСТРАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УЧАСНИКА СЕРТИФІКАЦІЇ.
      Зокрема у цьому повідомленні буде зазначено наступне: "На веб-сайті УЦОЯО для Вас створено кабінет учасника сертифікації, вхід до якого здійснюється за ЛОГІНОМ ******* (сім цифр) та ПІН-кодом **** (чотири цифри).
[CENTER]
      Зайдіть та ознайомтесь із тією інформацією, що вміщена на персональній сторінці! 

ДАЛІ БУДЕ...
[/CENTER]

      

Змінено: Ігор Опольський - 04.02.2019 13:39:23
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ: ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕСТУ
4.03.2019Оприлюднено загальну характеристику тесту незалежного тестування учасників пілотної сертифікації.
Незалежне тестування передбачає оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації. Зміст тесту визначатиметься Програмою незалежного тестування, характеристикою тесту і схемою нарахування балів за виконання тестових завдань.
Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено180 хвилин.
Загальну характеристику тесту незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів розміщено в «Кабінеті учасника сертифікації», а також у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників».
Нагадаємо, що 2019 року в пілотній сертифікації педагогічних працівників візьмуть участь 859 учителів початкових класів.

Змінено: Ігор Опольський - 04.03.2019 10:15:14
 
До уваги вчителів початкової школи, які братимуть участь у процедурі сертифікації!


Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Страницы: Пред. 1 2 3 4
Читають тему