Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році., У даній темі розміщуватиметься інформація щодо умов, формату та термінів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році
 
Всіх, хто хоче оперативно отримувати сповіщення про розміщенні інформації в даній темі, просимо поставити "галочку" біля тексту "ПІДПИСАТИСЯ НА НОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ ЦІЄЇ ТЕМИ" внизу сторінки.
 
підписатися на нові повідомлення цієї теми
 
Будемо вдячні за оперативні сповіщення
 
Очікуємо офіційного наказу на проведення пробного. Поки даємо ПОПЕРЕДНЮ ІНФОРМАЦІЮ: 
1. реєстрація на пробне ЗНО буде проходити орієнтовно у січні 2016 року
2. проведення пробного ЗНО у 1 та 2 суботу квітня 2016 року;
3. Формат проведення той, що був у 2015 році, зокрема у першу суботу - українська мова та література, у 2 суботу - всі інші предмети;
4. Орієнтовна ціна 1 предмета - 110 грн.
Змінено: Ігор Опольський - 19.10.2015 10:18:56
 
Дякуємо, чекаємо на новини
 
Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2016 року
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведенняЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2016 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме з 5 січня до 30 січня 2016 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО визначається Українським центром оцінювання якості освіти.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:
  • 2 квітня 2016 року - українська мова і література;
  • 9 квітня 2016 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова.
Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних теста (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:
  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).
Визначення результатів пробного тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО" (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).

      Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:
 
ЗНО-2016 проведуть за минулорічними програмами
Після тривалої паузи, що була викликана невизначеністю з програмами зовнішнього незалежного оцінювання, у Міністерстві освіти і науки вирішили проводити тестування у 2016 році за минулорічними програмами.

Про прийняття такого рішення повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, посилаючись на відповідний лист Міністерства освіти і науки.

      "Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2015 № 1/11-15239 у 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121", - повідомляють в УЦОЯО.
 
Умови участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2016 році для випускників Рівненщини.
 
 
 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування
Директорам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.
 
Про поширення інформації
щодо проведення пробного ЗНО у 2016 році
 
Інститут на виконання листа Львівського РЦОЯО від 07.12.2015 № 690/03-29 «Про поширення інформації щодо проведення пробного ЗНО у 2016 році» просить розмістити на сторінках газет, часописів вашого району, міста, сайтах, порталах відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного підпорядкування, районних, міських методичних кабінетів, центрів, дошках оголошень загальноосвітніх навчальних закладів інформацію про формат проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році  у Рівненській області,  з метою інформування майбутніх абітурієнтів.
Інформацію вміщено нижче.

Пробне ЗНО- бліц-тест для випускників
 
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – реальна можливість перевірити свої знання.
Учасниками пробного ЗНО можуть бути особи (учні 10 чи 11 класів, випускники минулих років), які виявили бажання випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Кожен, хто виявить намір пройти пробне ЗНО матиме можливість:

· ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, максимально наближеною до основної ;
· попрацювати із тестовими зошитами та навчитись заповнювати бланки відповідей;
· навчитись правильно розподіляти час під час написання тесту;
· пройти психологічну адаптацію у пункті проведення ЗНО;
· отримати результат та оцінити рівень навченості з предмета.
Для того, щоб зареєструватись на участь у пробному ЗНО, необхідно у період з 05 по 30 січня 2016 року зайти на сайт ЛРЦОЯО http://www.lvtest.org.ua/ і заповнити реєстраційну форму, сформувати та надіслати електронну заявку, створивши при цьому «Особистий кабінет учасника ПЗНО». Надалі роздрукувати й оплатити отриману квитанцію. Вартість одного пробного тестування - 111 гривень.
Терміни проведення пробного ЗНО

02 квітня 2016 р. – українська мова та література
09 квітня 2016 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.

                                               Хай Вам щастить!
 
Пам'ятка учаснику пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Це пам'ятка, яка створена Дніпропетровським РЦОЯО. Актуальна - процедура, описана в пам'ятці. А реєстрцємось на сайті Львівського РЦОЯО.

Змінено: Ігор Опольський - 17.12.2015 18:25:07
 
Рееомендуємо до перегляду відеоролик про ЗНО-2016. Натисніть на це гіперпосилання джерела, будь ласка.
 
До уваги освітнян, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, 
школи яких будуть працювати пунктами пробного ЗНО 02 та 09 квітня 2016 року!
Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 січня 2013 року № 11, Закону України від 01 липня 2014 року № 1556-VII «Про вищу освіту»,  наказу Міністерства освіти і науки України  від 14 вересня 2015 року № 923 «Деякі питання проведення в   2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, зі змінами, від 13 жовтня 2015 року № 1078, Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2015 року № 1277, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 року за № 9/28139, наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29 жовтня 2015 року № 81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році»,  доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від  28 грудня 2016 року 158/01-80/15, спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26 жовтня 2015 року №522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», з метою успішної підготовки та організованого проведення пробного  зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 роціЗмінено: Ігор Опольський - 11.03.2016 10:56:34
 
 До уваги заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Рівненської області!


У даному повідомленні розміщуємо посилання на Інформаційно методичні матеріали для роботи з педагогічними працівниками з МЕТОДИЧНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ щодо перевірки тестових завдань пробного ЗНО-2016.
 
Встановлено поріг «склав/не склав» для пробного ЗНО з української мови і літератури
У суботу, 2 квітня 2016 року, відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з української мови і літератури становить 25 балів.
На відміну від основної сесії результати пробного тестування визначаються безпосередньо його учасниками, натомість Український центр оцінювання якості освіти встановлює пороговий бал «склав/не склав» (за методом Ангоффа). Для цього при регіональних центрах були створені групи експертів-предметників, які оцінювали кожне завдання сертифікаційної роботи та визначали, чи складе його мінімально підготовлений учасник. До складу таких груп увійшли представники вишів, загальноосвітніх навчальних закладів. В Українському центрі оцінювання якості освіти були опрацьовані висновки 64 експертів-предметників та визначено, що поріг «склав/не склав» для пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з української мови і літератури становить 25 балів.
Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримав інформаційний бюлетень «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури?». Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, розміщеними в ньому, він може самостійно визначити скільки набрав тестових балів. У разі, якщо учасник встановив, що його тестовий бал нижче 25, то він отримує результат «тест пробного ЗНО не склав».
Звертаємо увагу, що значення порогового бала «склав/не склав» під час основної (додаткової) сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде визначатися за методом Ангоффа-Беука, а тому може відрізнятися від значення порогового бала «склав/не склав», визначеного за методом Ангоффа для пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.
Детальніше про визначення результатів тестування за методом Ангоффа можна прочитати у статті В. І. Бойка «Про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи» у розділі «Особливості ЗНО 2016».
Значення порога «склав/не склав» з інших предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде оголошено 20 квітня.
 

Узагальнений звіт щодо проведення пробного ЗНО-2016 у Рівненській області можна переглянути, перейшовши за цим посиланням.
 
Встановлено поріг «склав/не склав» для пробного ЗНО з  11 предметів
 
9 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії, у якому взяли участь 73 636 осіб. Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з математики становить 13 балів, історії України - 28 балів, англійської - 14 балів, німецької - 13балів, іспанської - 16 балів, французької - 14 балів, російської мов - 33 бали, біології - 22 бали, географії - 26 балів, фізики - 14 балів, хімії - 22 бали.
Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримав інформаційний бюлетень «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з (назва предмета)?». Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, розміщеними в ньому, він може самостійно визначити кількість набраних балів. Якщо, тестовий бал учасника нижчий встановленого порогу з відповідного предмета, то він отримує результат «тест пробного ЗНО не склав».
Звертаємо увагу, що значення порогового бала «склав/не склав» під час основної (додаткової) сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде визначатися за методом Ангоффа-Беука, а тому може відрізнятися від значення порогового бала «склав/не склав», визначеного за методом Ангоффа для пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.
Детальніше про визначення результатів тестування за методом Ангоффа можна прочитати в статті В. І. Бойка «Про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».
Нагадуємо, що основна сесія почнеться 5 травня. Перший предмет – українська мова і література. Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
Страницы: 1
Читають тему