Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
РЕЄСТРАЦІЯ на ЗНО-2016, У даній темі розміщуватиметься інформація щодо умов, формату та термінів проведення РЕЄСТРАЦІЇ на ОСНОВНУ СЕСІЮ зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році
 
Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме 
з 1 лютого до 4 березня
Про умови, формат повідомимо пізніше. стежте за повідомленнями даної теми форуму. Не забудьте ПІДПИСАТИСЬ на нові повідомлення даної теми!!!
Змінено: Ігор Опольський - 12.11.2015 11:18:58
 
Реєстрація на ЗНО розпочнеться 1 лютого
Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план проведення ЗНО, яким визначено, що подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.
До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.
Порядок реєстрації, яким буде визначено процедуру та умови проведення реєстрації осіб для участі у ЗНО буде затверджено окремим наказом Українського центру оцінювання якості освітиу грудні 2015 року.
Реєстрація учасників для участі у пробному ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 до 30 січня 2016 року.
Для отримання інформації про ЗНО слідкуйте за публікаціями на порталі. 
 
Розміщуємо алгоритм реєстрації на основну сесію ЗНО-2016.
 
Одинадцятикласники опрацювали алгоритим реєстрації. Дякуємо за доступність, лаконічність.smile:!:
 
28 січня 2016 року у Міністерстві освіти і науки відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія щодо початку реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2016 році. 
Вадим Карандій зазначив, що у зовнішньому незалежному оцінюванні можуть взяти участь випускники загальноосвітніх навчальних закладів цього року та минулих років, які отримали повну загальну середню освіту і планують вступати до вищих навчальних закладів. «Для вступу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року», - підкреслив директор УЦОЯО. 
Як розповів директор центру, кожен учасник ЗНО має право складати тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня. Для випускників шкіл 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури - обов’язковий предмет; математики або історії України - за вибором випускника, будуть зараховуватися як оцінки за державну підсумкову атестацію. «Випускник може пройти зовнішнє незалежне оцінювання з математики, з історії України, проте оцінку за ДПА буде зараховано лише з одного предмета», - пояснив Вадим Карандій.
Директор також розповів про основні етапи реєстрації для участі у ЗНО, яка почнеться 1 лютого 2016 року та триватиме до 4 березня 2016 року. За його словами, з 1 лютого за допомогою спеціальної програми, розміщеної на офіційному сайті УЦОЯО, охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до пункту реєстрації. У цьому році для випускників загальних освітніх навчальних закладів пункти реєстрації створено за місцем їхнього навчання. 
Окрім того, після оформлення реєстраційної картки учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Реєстраційні документи випускники загального середнього навчального закладу цього року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років, учні або студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають реєстраційні документи на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. «Для випускників, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати документи поштою, передбачено подання документів електронною поштою», - зазначив Вадим Карандій.
Після проходження реєстрації, майбутній учасник ЗНО отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення. Ці документи будуть надіслані випускникам шкіл за адресою закладу, де вони навчаються. А випускникам минулих років – за адресою, указаною під час реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна вносити тільки до 18 березня.
Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи української влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії з 19 березня до 20 травня. У такому разі до пакету реєстраційних документів потрібно додати заяву про участь у додатковій сесії та копію посвідчення учасника бойових дій або довідку про участь в АТО, копію сторінки паспорта громадянина України (особи, яка реєструється або одного з батьків (опікунів)), де вказано відомості про місце проживання.
Випускники 2016 року, які проживають на неконтрольованих територіях, для участі у ЗНО мають обрати загальноосвітній навчальний заклад, де бажають здобути повну загальну середню освіту на території, що контролюється українською владою. 
Вадим Карандій повідомив, що реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме до 30 січня 2016 року та зареєструватися можна на сайті регіонального центру. Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня, а з іноземної мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 9 квітня.
 
 
 
РОЗ’ЯСНЕННЯ
На телефони інформаційної підтримки Центру надходять численні звернення щодо сюжету, оприлюдненого телевізійним каналом «1+1» 28 січня 2016 року.
У сюжеті телевізійних новин каналу «1+1» було повідомлено, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року для осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. При цьому було використано заставку із зображенням паспорта громадянина України з електронним безконтактним носієм.
З цього приводу повідомляємо, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться о 12.00 год. 01 лютого 2016 року і буде здійснюватися відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (розділ ІІІ, пункт 1, підпункт 2) за документом, що посвідчує особу.
Виглядає це так:                                                  
ПОРЯДОК
реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

III. Формування та оформлення реєстраційної картки
1. Особа, яка бажає зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні, повинна:
1) ознайомитися з Порядком проведення зовнішнього незалежною оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533), правилами прийому до вибраних нею вищих навчальних закладів;
2) за допомогою спеціальної програми, розміщеної на веб-сайті Українського центру, сформувати реєстраційну картку, вказавши такі дані:
 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • число, місяць і рік народження;
 • тип документа, на підставі якого здійснюється реєстрація (документ, що посвідчує особу, або свідоцтво про народження, або довідка з навчального закладу (додаток 4), або довідка про звернення за захистом в Україні, форма якої затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 07 вересня 2011 року № 649 "Про затвердження Правил розгляду заяв та оформлення документів, необхідних для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, втрату і позбавлення статусу біженця та додаткового захисту і скасування рішення про визнання особи біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 жовтня 2011 року за № 1146/19884 (iз змінами);
За цим посиланням  можна завантажити  Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1278 "Про затвердження Порядку реєстрації осіб, для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти".
Змінено: Ігор Опольський - 29.01.2016 23:01:31
 
До уваги учасників ЗНО-2016!!!
Розміщуємо алгоритм реєстрації на ЗНО-2016, наданий Українським центром оцінювання якості освіти.
Як зареєструватися для участі в ЗНО – 2016
 
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року триватиме
з 12:00 1 лютого до 4 березня.

Процедурою реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання) передбачено виконання описаних нижче чотирьох послідовних дій.
1. Ознайомтесь із Правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, Порядком реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
2Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє незалежне оцінювання.
У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:
української мови і літератури,
хімії,
історії України,
англійської мови,
математики,
німецької мови,
біології,
французької мови,
географії,
іспанської мови,
фізики,
російської мови.
Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
 
Увага! Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію.
 
3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:
копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
дві  однакові  фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
копію документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) абодовідку з місця навчаннящо підтверджує здобуття в січні – серпні 2016 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);
реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно (з 12.00 години 1 лютого), скориставшись спеціальною програмою, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року можуть звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі, де навчаються.
 
Окремі категорії осіб, крім вищезазначених документів, мають підготувати:
оригінал висновку про створення особливи х (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, виданого органом або закладом охорони здоров'я (у разі потреби надають особи з особливими освітніми потребами);
копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (особи, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (особи, документи яких оформлені іноземною мовою).
 
Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
 
4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його до навчального закладу, в якому навчаєтесь (випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або надішліть до 4 березня 2016 року на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі (випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).
Дата подання реєстраційних документів визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.
Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів із числа осіб з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік».
Увага! Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року індивідуальні конверти надсилаються до закладу, де вони навчаються, випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.
Повідомлення  про результати реєстрації осіб, які не вказали адресу в Україні, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція , а також про спосіб отримання оригіналів документів,  надсилається на електронну адресу,  зазначену  під час реєстрації.
 
Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через поважні причини не можуть зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного для реєстрації, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.
Увага! Вам може бути відмовлено в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні, якщо:
- не надасте документи, що підтверджують достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
- відповідно до вимог законодавства не маєте права на реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні;
- надасте недостовірну інформацію;
- надішлете реєстраційні документи після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації);
- неналежним чином оформите документи, необхідні для реєстрації;
- неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до висновку, виданого закладом або органом охорони здоров’я.
 
Особа, якій відмовлено в реєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, не пізніше 18 березня 2016 року може надіслати до регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.
 
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року подають реєстраційні документи для перереєстрації до закладу, де навчаються. Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають документи для перереєстрації на адресу регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі.
Унесення змін до реєстраційних даних  (1 лютого – 18 березня 2016 року)
 
У разі виникнення потреби внести зміни до персональних даних, переліку навчальних предметів тощо, здійсніть перереєстрацію. Для цього потрібно:
- внести зміни до реєстраційної карти, розміщеної на інформаційній сторінці, роздрукувати реєстраційну картку та контрольно-інформаційний лист;
- оформити реєстраційну картку;
- сформувати комплект документів, що має містити:
- реєстраційну картку, сформовану під час перереєстрації;
- отриманий раніше Сертифікат, що анулюється (крім осіб, які відправляли документи електронною поштою);
- документ, що підтверджує зміни персональних даних або відомостей про місце навчання (у разі внесення таких змін);
- оригінал висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, виданого органом або закладом охорони здоров'я (у разі необхідності внесення змін до переліку особливих умов).
 
Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання
1. Окремі категорії осіб, які не мають можливості пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії, можуть у межах часу, відведеного на реєстрацію (перереєстрацію), зареєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання.
Для цього разом із реєстраційними документами такі особи мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, та відповідний підтверджуючий документ.
2. Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, та які не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період, можуть зареєструватися в додатковий період (19 березня – 20 травня 2016 року) . 
Такі особи разом із реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповідний підтверджуючий документ.
 
3. Реєстрація осіб, які за рішенням судів перебувають в установах пенітенціарної системи України, здійснюється відповідно до угоди, укладеної між Українським центром оцінювання якості освіти та Державною пенітенціарною службою України.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. 

Бажаємо успіхів!
Змінено: Ігор Опольський - 01.02.2016 13:45:26
 
Абітурієнтам-2016: відповіді на найпоширеніші запитання під час реєстрації на ЗНО
НовиниОсвіта | Education
      Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триває вже більше двох тижнів. Громадянська мережа ОПОРА нагадує про основні нововведення під час здачі ЗНО,  які чекають абітурієнтів у 2016 році, та дає відповіді на найпоширеніші питання абітурієнтів під час реєстрації ЗНО.
У 2016 році випускників загальноосвітніх навчальних закладів чекає невелика кількість нововведень. Перш за все, йдеться про терміни реєстрації. У зв’язку з подіями навколо УЦОЯО минулого року та необхідністю відновлення технічного обладнання, цьогоріч реєстрація на ЗНО триває лише трохи більше ніж місяць — з 1 лютого до 4 березня включно.
Попри незмінну кількість предметів, які може здати кожен абітурієнт — 4 предмети — кількість обов’язкових для здачі предметів ЗНО у 2016 році збільшилася до двох. Як і минулого року результати ЗНО з української мови та літератури будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації. Ще одним предметом, який зараховуватиметься у 2016 році як ДПА буде  математика або ж історія України (на вибір абітурієнта).
На відміну від попереднього року, у 2016 передбачений лише один (базовий) рівень тестів з математики і української мови та літератури. Відміна від поглибленого рівня тестів пояснюється відсутністю попиту серед вищих навчальних закладів на результати такого рівня. Це, в свою чергу, свідчить про недостатньо вимогливі критерії до відбору абітурієнтів при вступі до вищих навчальних закладів.
Оскільки час для реєстрації є дещо обмежений, пропонуємо абітурієнтам відповіді на найпоширеніші питання, які стосуються реєстрації на ЗНО:
 1. Якщо особа не планує вступати до вищого навчального закладу в Україні, чи повинна вона реєструватися на ЗНО?
Відповідь: Так, оскільки у 2016 році державна підсумкова атестація з двох предметів (українська мова та література; історія України або математика) проходитиме у формі ЗНО. Окрім результату в 200-бальній шкалі, оцінка з предметів, які зараховуються як ДПА, виставлятиметься в 12-бальній шкалі.
      2. Якщо особа є випускником загальноосвітнього навчального закладу, куди вона має подавати пакет документів для реєстрації на ЗНО?
Відповідь: Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів подають його до загальноосвітнього навчального закладу, де навчаються. Представник навчального закладу надсилає всі комплекти документів до регіонального центру оцінювання якості освіти.
      3. Якщо особа є студентом вищого навчального закладу, куди вона має подавати документи для реєстрації на ЗНО?
Відповідь: Усі інші категорії осіб, крім випускників поточного навчального року, самостійно надсилають рекомендованим листом комплекти своїх документів до регіонального центру, адреса якого буде вказана в контрольно-інформаційному листі.
      4. Які документи слід подати для успішної реєстрації на ЗНО?
Відповідь: Для реєстрації особа має подати такі документи:
 • реєстраційну картку, яку можна сформувати у спеціальній програмі  на сайті УЦОЯО;
 • копію паспорта (сторінка з фотокарткою та ПІБ). Для визначеної категорії осіб дозволена можливість реєстрації на підставі інших документів;
 • дві актуальні фотокартки розміром 3х4 см;
 • довідка з місця навчання (для випускників ПТУ, училищ, коледжів) або копія документа про повну загальну середню освіту.
 • 5. Якщо у особи немає доступу до інтернету, де вона можна оформити реєстраційну картку?
Відповідь: Випускник 2016 року може звернутися за допомогою до особи, яка є відповідальною за реєстрацію в його навчальному закладі. Випускники минулих років можуть звертатися до працівників пунктів реєстрації, адреси яких можна знайти за посиланням.
      6. Якщо станом на 1 вересня 2015 року особі вже виповнилося 16 років, але вона досі не отримала паспорт громадянина України (ID-картку)?
Відповідь: Основним документом, копію якого необхідно додати при реєстрації є паспорт громадянина України (якщо станом на 1 вересня 2015 року особі виповнилося 16 років) або свідоцтво про народження (для інших осіб). Як виняток, за свідоцтвом про народження може бути зареєстровано: 1) випускника, якому станом на 1.09.15 виповнилося 16 років, однак  який досі не отримав паспорта з вини міграційної служби (тоді його особу підтверджує керівник навчального закладу); 2) особи, які не мають можливості виробити паспорт у зв’язку з перебуванням на непідконтрольній території (його особу підтверджує керівник навчального закладу на контрольованій території до якого прикріплена особа).
      7. Якщо для вступу до вищого навчального закладу особі потрібно здати ЗНО з історії України та математики, результати якого предмету будуть враховані як ДПА?
Відповідь: Під час заповнення реєстраційної картки абітурієнт має поставити у відповідному полі навпроти одного з цих предметів позначку, яка вказує на зарахування результату з цього предмету як ДПА.
8. Якщо особа здаватиме математику/історію України лише для зарахування як ДПА, чи повинна вона виконувати всі завдання, чи лише частину?
Відповідь: Якщо особа зареєструвалася на такі предмети лише задля зарахування результату як ДПА, то вона має виконувати лише частину запитань. Так, тестовий зошит буде складатися з двох частин: перша — з завданнями,  які необхідні лише для ДПА, а друга — з  завданнями, які в тому числі необхідні і на ЗНО.
      9. Де особа може дізнатися перелік сертифікатів ЗНО, які будуть потрібні для вступу?
Відповідь: Для того, щоб визначитися з переліком предметів для ЗНО, абітурієнту  необхідно ознайомитися з Правилами прийому до тих вищих навчальних закладів, куди він плануєте подавати документи. Перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на кожну із спеціальностей та мінімальний прохідний бал з таких предметів визначає ВНЗ самостійно у одному з додатків до правил прийому у ВНЗ.
      10. Чи можу я змінити один з предметів ЗНО після реєстрації?
Відповідь: Так. Якщо ви маєте бажання зареєструватися на інший предмет, Вам потрібно пройти перереєстрацію. Для цього слід надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти рекомендованого листа, в який вкласти отриманий сертифікат та заново сформовану реєстраційну картку, яка відображає бажані зміни. Однак, визначений граничний термін, до якого особа може здійснити перереєстрацію — це 18 березня. Тобто документи, відправлені 19 березня розглядатися регіональними центрами не будуть.
      11. Чи може особа проходити ЗНО з  різних предметів у різних містах?
Відповідь: Абітурієнт може обрати одне місце проходження ЗНО для тих предметів, які зараховуються як ДПА (українська мова та література та математика/історія України) та інше  - для проходження всіх інших предметів.
      12. Чи повинна особа якось завіряти документи, які подає під час реєстрації?
Відповідь: Так, особа ставить власний підпис на реєстраційній картці, а всі інші копії документів завіряються особою шляхом проставлення напису “Згідно з оригіналом” (без лапок), своїх ініціалів та дати підписання.
      13. Якщо особа належить до категорії осіб, у яких є захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО, чи необхідно подавати реєстраційні документи до РЦОЯО?
Відповідь: Так, адже підставою для участі у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі є рішення регламентної комісії про відмову в реєстрації через неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО. Під час реєстрації Ви маєте подати оригінал відповідного висновку закладу охорони здоров’я про необхідність забезпечення особливих умов для проходження ЗНО.\
      14. Якщо особа зареєструвалася лише на три предмети основної сесії, чи може вона пізніше зареєструватися на додаткову сесію на ще один, четвертий, предмет?
Відповідь: Ні. Додаткова сесія передбачена лише для таких категорій осіб:
 • які наперед знають, що не зможуть пройти тестування під час основної сесії (подають заяву та документи, які підтверджують неможливість проходження тестування під час основної сесії. Наприклад, поїздка на міжнародну олімпіаду, участь у змаганнях і т.д.)
 • не змогли пройти тестування під час основної сесії (подають документи, які підтверджують відповідний факт. Наприклад, захворіли, або ж не закінчили роботу над тестом через госпіталізацію, ін.);
 • учасники антитерористичної операції, особи із неконтрольованих територій які не мали змоги здійснити реєстрацію у основний період (1 лютого — 4 березня).
 • 15. Чи можна подавати всі документи  для реєстрації електронною поштою?
Відповідь: Ні. Така можливість передбачена лише як виняток для осіб, які перебувають на непідконтрольній Україні території.
      16. Як цього року буде визначатися мінімальний бал ЗНО з яким можна подавати документи до ВНЗ для вступу?
Відповідь: Під час визначення результатів ЗНО у 2016 році буде застосовуватися запроваджена в попередньому році методологія, яка передбачає встановлення порогу “склав/не склав” для кожного предмету тесту. Таким чином мінімальний рейтинговий бал учасників, які склали ЗНО буде 100 балів. Однак, вищі навчальні заклади мають право підвищити мінімальний бал з певних предметів для прийняття документів.
      17. Які документи має отримати особа для підтвердження реєстрації?
Відповідь: Абітурієнт має отримати індивідуальний конверт, в якому повинні міститися такі документи: сертифікат ЗНО-2016, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, інформаційний бюлетень “Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік”.
      18. На яку адресу буде надіслано індивідуальний конверт учасника ЗНО?
Відповідь. Випускнику поточного навчального року такий конверт буде надіслано за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де навчається особа. Усім іншим категоріям осіб такі конверти будуть надіслані за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.
      19. Якщо випускник не зареєструється на ЗНО з української мови та літератури, чи буде в нього можливість здати ДПА в загальноосвітній школі?
Відповідь: Ні, ДПА для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проводиться виключно у формі ЗНО.
      20. Коли абітурієнт дізнається дату та місце проходження ЗНО?
Відповідь: УЦОЯО визначено дати проведення тестування як з основної, так і з додаткової сесії. Адресу пункту тестування, де проходитимете ЗНО, Ви зможете дізнатися, зайшовши на власну інформаційну сторінку на сайті УЦОЯО (використовуючи номер Сертифіката та пін-код, вказаний у ньому).
 
Доступна опція, за допомогою якої Ви можете перевірити стан опрацювання реєстраційних документів
http://reg2016.testportal.com.ua/track
НАТИСНІТЬ ТУТ та введіть номер своєї картки.
Змінено: Ігор Опольський - 22.02.2016 19:57:20
 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування

Про хід реєстрації учасників
на зовнішнє незалежне оцінювання
 
Інститут на виконання спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2015 № 522/88-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році», п. 8 протокольних доручень начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за підсумками апаратної наради від 01.02.2016  повідомляє, що відповідальні у районах, містах, загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування можуть бачити статистику ходу реєстрації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) www.testportal.gov.ua у розділі «Навчальні заклади». Логіни і паролі для відстеження статистики на даному сайті Львівський РЦОЯО залишив такими, які були у 2015 році.
Також на сайті УЦОЯО у розділі «Перевірити стан обробки реєстраційних документів» можна побачити інформацію про те, на якому етапі обробки перебувають документи учасника.
Оперативну інформацію щодо реєстрації, проведення пробного ЗНО-2016, основної та додаткової сесій ЗНО-2016, державної підсумкової атестації у формі ЗНО в 2016 році можна отримати у темах, які розміщені на загальному форумі порталу «Освіта Рівненщини»: Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році, ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016, РЕЄСТРАЦІЯ на ЗНО-2016, ЗНО-2016 + ДПА - ЄДИНІ (123 ... 6). На цих же форумах здійснюється он-лайн консультації з актуальних питань.
Інформацію про кількість зареєстрованих учасників станом на 11:00 25.02.2016 подаємо у додатку до листа.
 
В. о. ректора            Д. М. Симак

Опольський Ігор Валерійович
0362 64 96 69
 
Додаток
до листа РОІППО
від 25.02.2016 № 01-16/272
 
 
Із 19 березня до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

Жителі Донбасу, Криму, а також учасники АТО можуть зареєструватися для участі в ЗНО до 20 травня 
Пункт реєстрації для вказаних категорій громадян працює на базі кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти (ІІІ поверх) Рівненського ОІППО (в. Чорновола, 74, м. Рівне, Рівненська область, 33028). 
Із 19 березня до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період. Такі особи разом з реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ. Для учасника антитерористичної операції підтверджувальним документом є копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежностісуверенітету та територіальної цілісності України. Для особи, яка проживає на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, – копія сторінки паспорта громадянина України, де вказано відомості про реєстрацію місця проживання. Якщо особа не має паспорта, підтверджувальним документом є копія відповідної сторінки паспорта громадянина України одного з батьків. Рекомендації щодо процедури реєстрації розміщено в розділі «Для жителів Донбасу, Криму, учасників АТО». Про сім кроків для отримання українського атестата та вступу до ВНЗ України в 2016 році читайте в Дорожній карті для випускників із зони АТО та АР Крим на сайті Міністерства освіти і науки України. Дорожню карту підготовлено ГО «Фонд «Відкрита політика» спільно з Міністерством освіти і науки України та Українським центром оцінювання якості освіти.
Страницы: 1
Читають тему