Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Про результати проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2015 році, Як працювати з узагальненою формою.
 
      Даний форум створено для спілкування з відповідальними у районах, містах, загальноосвітніх навчальних закладах за зовнішнє незалежне оцінювання.
      Просимо надсилати запитання для отримання оперативної відповіді. Перед тим, як поставити запитання - УВАЖНО перечитайте попередні повідомлення, мождиво, знайдете відповідь на своє.
         У додатку до листа ми надіслали форму (формат Excel) для узагальнення результатів у районах, містах, загальноосвітніх начальних закладах обласного підпорядкування.  
   Заповнену форму (формат Excel) з узагальненими даними просимо надіслати на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО rivnekcmeyo@mail.ru до 01.12.2015.
 
У графу "Річна оцінка з української мови (бал, виставлений вчителем)" вписуються бали, дані яких беруться з класного журналу.
У графу "Бал за ДПА-ЗНО, виставлений УЦОЯО" вписуються дані, надіслані у відомості Українським центром оцінювання якості освіти.
У графу "які зареєструвались для участі у ДПА-ЗНО з української мови,  писали тест ЗНО" вносяться результати лише тих учасників, які ДПА склали у формі ЗНО.
 
Шановні колеги, у районах/містах на базі одного із ЗНЗ організовувалась екстернатна форма навчання. Прохання: сумувати дані цього ЗНЗ разом із тими, хто навчався на екстернатній формі.
Змінено: Ірина Панчук - 18.11.2015 16:33:13
 
Шановні колеги, у разі, якщо учень за результатом річного оцінювання не був атестований, то його результат слід у таблиці внести в графу "Початковий рівень", зробивши відповідні записи у графі "Примітка".
Страницы: 1
Читають тему