Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Регіональне моніторингове дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської та, У даній темі буде надаватись інформація щодо проведення даного дослідження; буде здійснюватись консультативна робота з актуальних питань
 
До уваги відповідальних за ЗНО та моніторингові дослідження якості освіти у відділах управліннях освіти районних дердавних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування, завідувачів районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівників відділів освіти об'єднаних територіальних громад!


      Готується проведення регіонального моніторингового дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов випускників 11-х класів ЗНЗ у 2017 році.

      Стежте, будь ласка, за повідомленнями в даній темі.
 
До уваги відповідальних за ЗНО!

 14.04.2017 № 01-16/516        На №_____________від____________
                                                     Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 
виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних 
закладів обласного підпорядкування
Керівникам ОТГ
Про проведення регіонального моніторингового
дослідження щодо порівняння результатів річного
оцінювання та державної підсумкової атестації
випускників 11-х класів ЗНЗ у 2017 році
 
Інститут на виконання плану роботи, повідомляє, що організовує проведення регіонального моніторингового дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов, яка у 2017 році буде проводитись у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
   У додатку до листа надсилаємо електронну форму (формат Excel) для узагальнення результатів у районах, містах, загальноосвітніх начальних закладах обласного підпорядкування, ОТГ.
   Просимо звернути увагу, що файл у форматі    Excel містить 12 (дванацять) вкладок: «2017 ДПА-ЗНО Укр. мова», «2017 ДПА-ЗНО Істор. України», «2017 ДПА-ЗНО Математика», «2017 ДПА-ЗНО Фізика», «2017 ДПА-ЗНО Біологія», «2017 ДПА-ЗНО Географія», «2017 ДПА-ЗНО Хімія», «2017 ДПА-ЗНО Англ. мова», «2017 ДПА-ЗНО Нім. мова», «2017 ДПА-ЗНО Фран. мова», «2017 ДПА-ЗНО Іспан. мова», «2017 ДПА-ЗНО Рос. мова». Результати необхідно готувати в розрізі навчальних предметів.
   Заповнену форму (формат Excel) з узагальненими даними в розрізі предметів просимо надіслати на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО rivnekcmeyo@gmail.com до п'ятниці, 30.06.2017.
   На загальному форумі порталу «Освіта Рівненщини» створено тему «Регіональне моніторингове дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов випускників 11-х класів ЗНЗ у 2017 році» для надання оперативних відповідей та ведення діалогу щодо обробки результатів.2. Завантажити форму для узагальнення результатів можна за цим гіперпосиланням (файл у форматі Excel).
 
Шановні колеги!

Для таблиці "Математика" беремо річний бал з алгебри.
Страницы: 1
Читають тему