Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - вчителів-екзаменаторів з англійської мови, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
2018-2019 навчальний рік
Завантажити  спільний наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о "Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році".
2019-2020 навчальний рік
Завантажити спільний наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о "Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році"
.
Змінено: Ігор Опольський - 13.12.2019 09:58:41
 
До уваги вчителів англійської мови РІвненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Стартує реєстрація екзаменаторів з англійської мови

Із 05 грудня 2019 року на сайті ЛРЦОЯО розпочинається реєстрація педагогічних працівників, які бажають брати участь у перевірці відкритої частини тесту ЗНО з англійської мови 2020 року.
Після відповідних тренінгів зареєстровані зможуть працювати екзаменаторами та перевіряти відкриту частину тесту ЗНО.
Запрошуємо вчителів шкіл, гімназій, ліцеїв, викладачів ВНЗ І-ІV р. акр.! Щоб зареєструватись, потрібно перейти на  сторінку Екзаменаторам блоку Співпраця, який міститься праворуч у верхньому меню.
 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 
виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої освіти 
обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою в ОТГ
Про реєстрацію осіб, які
бажають брати участь у програмі
підготовки екзаменаторів з англійської мови
 
Інститут на виконання плану роботи, п. 3.3 «Проведення навчальних семінарів і сертифікація екзаменаторів з української мови і літератури, математики, англійської, французької та німецької мов» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», із метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з англійської мови повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти розпочинає реєстрацію осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів з англійської мови.
Просимо інформувати педагогічних працівників, зокрема вчителів, викладачів англійської мови, про реєстрацію, яка триває на сайті ЛРЦОЯО (www.lv.testportal.gov.ua).
Інструкцію щодо кроків реєстрації вміщено у додатку до листа Рівненського ОІППО від 13.12.2019 № 01-11/1104.
 


Змінено: Ігор Опольський - 13.12.2019 10:13:46
Страницы: 1
Читають тему