Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 След.
СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуються даної теми
 
Докладний аналіз того, наскільки українські учні вірять у свої сили та здібності - у новому дослідженні УЦОЯО за результатами PISA-2018
Читаємо матеріал, перейшовши за посиланням https://www.facebook.com/Education.Ombudsman.Sergii.Gorbachov/posts/715552312350903?__tn__=-R
СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуються даної теми
 
Нові онлайн-курси для вчителів та шкільних психологів про роботу в умовах пандемії COVID-19
Читаємо матеріал, перейшовши за посиланням https://www.facebook.com/Education.Ombudsman.Sergii.Gorbachov/posts/713114829261318?__tn__=-R
СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуються даної теми
 
Школи приймуть дітей з 1 вересня, – освітній омбудсмен
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://np.pl.ua/2020/06/shkoly-pryymut-ditey-z-1-veresnia-osvitniy-ombudsmen/
Освітній омбудсмен Сергій Горбачов у студії “Сніданку з 1+1” 25 червня роз’яснив, що новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня і діти підуть до школи.
Нагадаємо, напередодні Міністерство освіти і науки України повідомило, що школи не переводять на дистанційне навчання, але формат їх роботи залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.
Цитата
“Звичайно, що школи з 1 вересня приймуть дітей. Це очевидно і невідступно. Хто ведеться на фейки, раджу подивитись на сайти шкіл, департаментів, і дізнатись, скільки закуповується меблів, обладнання. Навіщо це закуповувати, якщо є плани не приймати дітей. Школа як місце живого спілкування дітей і вчителів буде завжди. Але маємо бути реалістами і повинні передбачати різні ситуації. Тому будемо передбачати варіанти, щоб забезпечити право на освіту дітей, навіть якщо раптом продовжать карантин”, – прокоментував Сергій Горбачов.
Також він радить батькам будь-яку інформацію про освітній процес перевіряти лише за допомогою офіційних джерел: це сторінці освітнього омбудсменаМіністерства освіти і наукиУкраїнського центру оцінювання якості освіти, Департаментів освіти міст України, сайт Нової української школи.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Аналоги ЗНО: як школярі складають іспити у різних країнах світу
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://24tv.ua/education/yak-uchni-skladayut-vipuskni-ispiti-riznih-krayinah-novini-svitu_n1371097


В Україні вже стартувало зовнішнє незалежне оцінювання, за результати якого абітурієнти вступатимуть до ВНЗ. В умовах карантину це непросто, а пробне ЗНО вперше провели онлайн. Ми підготували факти, як школярі з різних країн світу пишуть випускні іспити.

Окрім України, випускні іспити через пандемію COVID-19 також не скасували у Німеччині, Фінляндії, Арабських країнах та Новій Зеландії, натомість дещо змінили формат здачі Естонія, Франція, Гонконг, США, Іспанія, а повністю скасували у Великій Британії, Італії, Норвегії та інших країнах, пише Освіторія.
Німеччина
Зазвичай після закінчення школи німецькі учні складають фінальний іспит під назвою Abitur, результати якого використовують для вступу до університетів. В умовах пандемії країна не стала цього скасовувати: в деяких регіонах їх перенесли, а в інших – вже провели з дотриманням всіх заходів безпеки.
Фінляндія
В цій країні також існує єдиний державний стандартизований тест після закінчення школи. В умовах коронавірусу його провели, враховуючи в приміщеннях фізичну дистанцію між вступниками.
Арабські країни
Ціла низка арабських країн – Єгипет, Йорданія, Марокко, Палестина та Сирія – теж мають вступні іспити, які не стали скасовувати через карантин. Вони відбудуться у звичному форматі в шкільних приміщеннях, які ретельно продезінфікують.
Нова Зеландія
У Новій Зеландії шкільні іспити завжди проводять у листопаді, тож цього року теж планують так зробити, незважаючи на пандемію. Але з можливістю складати їх в онлайн-форматі.
Естонія
Після тривалої дискусії із батьками, учнями та педагогами влада Естонії вирішила зробити шкільні випускні іспити цього року необов’язковими.
Так, випускники шкіл, які зареєструвалися і хотіли складати іспити з естонської мови, математики та іноземної мови, зробили це упродовж червня. А ті, хто не візьме участі у випускних тестуваннях або буде незадоволений своєю оцінкою, зможуть перескласти іспити на початку наступного навчального року.
Також учні можуть не складати іспити, якщо цього року вони отримали річні оцінки не нижче "задовільно" або "зараховано".
Франція
У цій країні середня освіта проходить у два етапи: в коледж та ліцеї. Для того, щоб вступити до університету, випускник ліцею у віці 17–18 років складає письмовий іспит Baccalaureat Іспанія
В Іспанії вступні іспити залишилися, але дещо змінені. Так, їх перенесли на період з 22 червня по 10 липня, а екзаменаційні завдання стосуватимуться лише тих тем, які учні вивчали до карантину.
США
SAT – це стандартизований тест для вступу в американські університети через карантин перенесли з червня на вересень, жовтень, листопад та грудень. Іспити відбудуться, але проходитимуть в онлайн-форматі, і вступники зможуть скласти їх вдома.
Інший тест для вступу — ACT (American College Test) також перенесли на інші дати. Навіть деякі коледжі змінюють умови зарахування та цей іспит визнають необов’язковим.

Гонконг
Учні в Гонконгу вже склали шкільні випускні іспити після карантину, і вони відбулися в офлайн-режимі: учні сиділи в масках і на безпечній відстані один від одного.
Цікаво, що один із найбільших китайських університетів – GaoKao, до якого щороку вступають понад 10 мільйонів студентів, переніс свої вступні іспити на липень.
Велика Британія
Усі випускні шкільні іспити для школярів Великої Британії – General Certificate of Secondary Education та A Level, які зазвичай проходять у травні-червні, цього року скасували. Учні отримають свої фінальні оцінки навіть без складання іспитів.
Уряд підготував спеціальний алгоритм підрахунку оцінок, які учні отримають наприкінці серпня і вже з ними зможуть подавати документи на вступ до університетів.
Італія
Італія планувала провести випускні іспити офлайн, якщо всі школи країни відновлять роботу 18 травня. Однак, через поширення пандемії цього не сталося, тож іспити країна скасувала, а Міністерство освіти має надати вчителям альтернативні методи оцінювання учнів.
Норвегія
В цій країні через карантин скасували всі державні шкільні іспити. Уряд Норвегії забезпечить вчителів ефективними інструментами для виставлення підсумкових оцінок. Тож, учні отримають свої випускні шкільні атестати і зможуть продовжувати навчання й отримувати вищу освіту.
Цікаво те, що навчальний рік у Норвегії продовжили до кінця червня. Схожі рішення ухвалили уряди Нідерландів та Швеції.
image (4).jpg (45.62 КБ)
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
У ЗНО-2020 з фізики взяли участь понад 20 тисяч вступників
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.unn.com.ua/uk/news/1878428-u-zno-z-fiziki-vzyali-uchast-ponad-20-tisyach-vstupnikiv
У Зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики взяли участь 22 284 вступників, що становить 79,3 % від загальної кількості зареєстрованих.
 Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Українського центру оцінювання якості освіти.
"За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з фізики взяли 22 284 особи, що становить 79,3 % від загальної кількості зареєстрованих. 10 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 2 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 8 громадських спостерігачів", - сказано у повідомленні.
Зазначається, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії Зовнішнього незалежного оцінювання з фізики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
"Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі "ЗНО-2020. Фізика". Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту", - додається у повідомленні.
Нагадаємо, понад 87 тисяч вступників у магістратуру пройшли єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, що є 86% від кількості зареєстрованих на іспит. При цьому 11 учасників ЄВІ не були допущені до пунктів тестування через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань (ГРЗ).
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО-2020: як розрахувати бал з української мови
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/ball/46825/
Тестовий бал ЗНО з української мови та літератури обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту.
Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 104 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Також результати тестування з української мови за бажанням учасника ЗНО можуть бути переведені в оцінку за шкалою 1-12 балів для зарахування результатів ЗНО як державної підсумкової атестації.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до кожного із завдань подано чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 48 завдань цієї форми (№1–23, 29–33, 34–53), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити "логічні пари"smile;). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

До тесту з української мови і літератури включено 9 завдань цієї форми (№24–28, 54–57), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність ("логічну пару"smile;); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання з розгорнутою відповіддю (№58) - завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.

Завдання з розгорнутою відповіддю (власне висловлення) оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:
До уваги учасників тестування! Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, – 104.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ
Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 25 липня 2020 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з української мови та літератури.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з української мови і літератури. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА
У 2020 році тест ЗНО з української мови та літератури включатиме в себе дві частини завдань: мовну і літературну. Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» може бути зарахований як державна підсумкова атестація з української мови.
Максимальна кількість тестових балів, що може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, дорівнює 68 балам.
Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з української мови та літератури не пізніше 25 липня 2020 року.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ ДО ЗАВДАНЬ СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ-2020 (ОСНОВНА СЕСІЯ)
Ознайомитися із відповідями до завдавнь можна, перейшовши за гіперпосиланням https://zno.osvita.ua/doc/files/news/747/74785/Ukr-mova_lit-ZNO_2020-Klyuchi.pdf
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74826/

01 липня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдання відкритої форми.
Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення», за бажанням учасника буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови.
Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватись абітурієнтами під час вступу до закладів вищої освіти.
Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури дорівнює 104 балам.
Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 25 липня.
При оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.
Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.
Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані закладам освіти для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з української мови.
Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав і не зможуть використати результат тестування у вступній кампанії.
Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО з фізики: особливості тесту 2020 року
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/training/5145/
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2020 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари»), завдань відкритої форми із короткою відповіддю структурованого і неструктурованого типу.
Загальна кількість завдань тесту з фізики – 38, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.
За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 64.
ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 20 завдань цієї форми (№1-20), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 4 завдання цієї форми (№21-24), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з короткою відповіддю
Структуроване завдання. Воно складається з основи та двох частин і передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, відповіді до кожної з частин завдання у бланку відповідей А.
Тест містить 4 завдання такої форми (№25-28), що оцінюються в 0, 1 або 2 бали: 1 бал за кожну правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано обидві неправильні відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Неструктуроване завдання. Воно складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 10 завдань такого типу (№29-38), що оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказана правильна відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.
Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.
Додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з фізики не використовуються. У тестових зошитах із фізики будуть подані таблиця префіксів до одиниць SI і таблиця значень тригонометричних функцій деяких кутів.
Зміст тесту ЗНО з фізики визначений відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
Матеріал програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики поділено на п’ять тематичних блоків: “Механіка”, “Молекулярна фізика та термодинаміка”, “Електродинаміка”, “Коливання і хвилі. Оптика”, “Елементи теорії відносності. Квантова фізика”, які, в свою чергу, розподілено за розділами і темами.
Метою зовнішнього незалежного оцінювання з фізики є оцінити наступні уміння учасників зовнішнього незалежного оцінювання:
 • встановлювати зв’язок між явищами навколишнього світу на основі знання законів фізики та фундаментальних фізичних експериментів;
 • застосовувати основні закони, правила, поняття та принципи, що вивчаються в курсі фізики середньої загальноосвітньої школи;
 • визначати загальні риси і суттєві відмінності змісту фізичних явищ та процесів, межі застосування фізичних законів;
 • використовувати теоретичні знання для розв'язування задач різного типу (якісних, розрахункових, графічних, експериментальних, комбінованих тощо);
 • складати план практичних дій щодо виконання експерименту, користуватися вимірювальними приладами, обладнанням, обробляти результати дослідження, робити висновки щодо отриманих результатів;
 • пояснювати принцип дії простих пристроїв, механізмів та вимірювальних приладів з фізичної точки зору;
 • аналізувати графіки залежностей між фізичними величинами, робити висновки;
 • правильно визначати та використовувати одиниці фізичних величин.
Радимо учасникам тестування з фізики ознайомитися з наступними матеріалами:
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
У четвер, 02 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74851/

У четвер, 02 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться проведенням тестування з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 28 тисяч випускників.
Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.
Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.
Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.
Окрім того, учасникам рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки.
Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.
Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатись про адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, зазначену в запрошенні-перепустці.
Тест з фізики складається із 38 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 64 балам.
За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Навчання українки у магістратурі Тартуського університету
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперосиланням http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/71817/
Студентка з України Єлизавета Чуркіна ділиться своїм досвідом навчання у Тартуському університеті.

Студентка Тартуського університету (Естонія) Єлизавета Чуркіна, яка сама родом з України, ділиться своїм досвідом навчання в магістратурі за програмою «Демократія і управління».
Моя історія знайомства з Естонією почалася минулого року: я активно писала бакалаврський диплом у Києво-Могилянській Академії і всерйоз думала про подальші професійні перспективи. Неочікувано для самої мене, саме написання диплому допомогло мені сфокусуватися і обрати магістратуру за конкретним спрямуванням: я відчула, що наразі Україна, як ніколи раніше, потребує активних та освічених професіоналів. Саме тому моєю метою стало бажання у майбутньому долучитися до тих, хто безпосередньо бере участь у творенні політики нашої країни. Так у цей момент я відкрила для себе магістерську програму «Демократія та управління» в Тартуському університеті (ТУ).
Процесом підготовки подачі заяви я почала займатися заздалегідь. За півроку до дедлайну активно готувала пакет необхідних документів: мотиваційний лист, сертифікат з англійської IELTS, виписку оцінок. Подача на програму відбувається онлайн, на порталі Estonia.Dreamapply, без додаткових вступних іспитів. На щастя, мене було номіновано на грант безкоштовного навчання у рамках tuition fee waiver scholarship: це свого роду стипендія, що повністю покриває витрати на навчання. Одна із основних цілей нашої програми – здобуття практичних навичок, пов'язаних із сучасним демократичним управлінням, за допомогою яких стає можлива подальша робота на урядових позиціях, у громадському секторі та міжнародних організаціях. Окрім того, навчання поєднує ретельне вивчення теорії та її втілення на практиці: у виборчих процесах, демократичних інституціях, розвитку моделей управління.
Що мені найбільше подобається в моєму навчанні в ТУ?
 • Формат занять. Майже на кожному занятті ми дискутуємо з одногрупниками на теми прочитаного чи переглянутого, беремо участь у дебатах та аналізуємо реальні приклади у рамках навчальних курсів. Окрім покращення навичок аргументувати власну позицію, це також дозволяє застосовувати теоретичне знання під час роботи зі справжніми організаціями, даними чи політичними феноменами.
 • Позакласові можливості. ТУ має безліч академічних зв’язків з іншими університетами, включаючи як європейські, так і американські й азійські. Велика кількість студентів користується можливістю відвідати іншу країну чи навіть континент у рамках програми обміну Еrasmus+ International. Окрім цього, професори мало не щотижня організовують панельні дискусії, конференції чи освітні заходи, залучаючи експертів та гостьових лекторів - нещодавно ми з одногрупниками приєдналися до написання декларації Шумана разом із нашими вчителями. Ще однією особливістю ТУ є можливість подачі на міні-гранти, що покривають витрати, за умови участі у дослідженнях чи інших академічних активностях: на початку весняного семестру я подала заяву на міні-грант, аби взяти участь у міжнародній конференції у Единбурзі (Шотландія).
 • Особливості оточення. Тарту - версія цілого світу в мініатюрі. Тут є можливість знайти друзів з усіх куточків нашої планети! Саме тут руйнуються стереотипи та упередження: ми вчимося працювати у групі, шукати компроміс і те, що об’єднує усіх нас - таких, здавалося б, різних.
Однак досвід навчання на магістратурі за кордоном - це не лише про заняття, підготовку до них та нові знайомства. У моєму випадку, все це органічно переплітається із контекстом невеличного «міста гарних думок» на сході Естонії, Тарту - культурної столиці країни. Недаремно це місто називають ще й студентським центром: дні кар'єри, національні вечори різних країн, музичні концерти та розмовні клуби – все це чи не щовечора об'єднує десятки людей з різних спеціальностей та куточків світу. «Студентська мережа Еразмус» (ESN Tartu) – одна із найактивніших організацій нашого міста, що займається подібними заходами, а також проводить екскурсії країною та поза її межами. Кожен день тут - це зустрічі з друзями у затишних кафе, планування спільних подорожей Естонією та обговорення останніх світових новин. Після проведених років у Києві із притаманним йому шаленим ритмом, заторами та великими відстанями, моє життя в Естонії набуло зовсім іншого змісту: ми майже не користуємося громадським транспортом, гуляємо на вихідних у лісі або парку, знаємо майже кожного студента в обличчя, а всіх сусідів - по іменах. Чим не привід відчувати цілковиту захищеність?
Наші гуртожитки устатковані за блоковою системою: кухня та ванна кімната розраховані на чотирьох людей, а в кімнаті проживають двоє студентів. До речі, у кожному гуртожитку є простора кімната з настільним тенісом – тут можна і навички гри підтягнути, і завести нові знайомства. Поруч із тим, майже уся підготовка до пар відбувається з друзями: обмін досвідом, враженнями, взаємна допомога - це все сприяє інтеграції та культивуванню довіри всередині колективу. На мою думку, саме ці особливості взаємодії є найважливішими при опануванні комплексних дисциплін.
Майбутнім вступникам однозначно рекомендую дві речі: переглянути перелік програм Тартуського університету та починати працювати над мотиваційним листом уже сьогодні!
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЄФВВ з права: напередодні проведення
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням  http://osvita.ua/master/master-zno/74863/
В Україні буде проведено вступне випробування з права та загальних правничих компетентностей.
ЄФВВ з права: напередодні проведення.
У п’ятницю, 03 липня в Україні буде проведено єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.Іспит відбувається за технологією проведення зовнішнього незалежного оцінювання.На тестування зареєстровано понад 17 тисяч учасників.Єдине фахове вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу екзаменаційного листка, оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку), а також запрошення-перепустки.На виконання тесту учасникам буде відведено 200 хвилин.Робота складається з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право).Блок «ТЗНПК» містить 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хв., блок «Право» містить 100 завдань, на їх виконання відведено 125 хв.Учасникам тестування рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, пляшку з питною водою без етикетки та засоби індивідуального захисту.Під час складання тесту вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.У пункті тестування за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої.
Змінено: Ірина Панчук - 03.07.2020 04:58:12
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЄВІ-2020: як розрахувати бал з англійської мови
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/master/master-zno/rozrahunok-bala/74839/
Тестовий бал ЄВІ з англійської мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту.
Визначення результатів єдиного вступного іспиту з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника єдиного вступного іспиту (максимум – 42 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника єдиного вступного іспиту за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури у заклади вищої освіти України.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ
Завдання на встановлення відповідності. (Завдання №1–5 та №11–16). У завданнях запропоновано дібрати заголовки до текстів / частин текстів з наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей В.
Завдання на встановлення відповідності оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. (Завдання №6–10). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей В.
Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на заповнення пропусків у тексті. (Завдання №17–22, завдання №23–32 та завдання №33–42). У завданнях запропоновано доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами з наведених варіантів. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей В.
Завдання на заповнення пропусків у тексті оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄВІ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, – 42.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ
Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.
Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».
Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 15 липня 2020 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.
При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з англійської мови. Учасники ЄВІ, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.
Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Відбулось проведення ЄВІ з іноземної мови
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/master/master-zno/74856/
Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані найближчим часом.


У середу, 01 липня, відбулось проведення двох сесій єдиного вступного іспиту з іноземних мов для абітурієнтів, які цього року вступають на навчання за програмами магістра.
Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування правильно виконавши усі завдання тесту, дорівнює 42 балам.
З метою інформування учасників єдиного вступного іспиту до 03  липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЄВІ.
При визначені результатів тестування буде опублікована таблиця переведення тестових балів з єдиного вступного іспиту з іноземної мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників не пізніше 15 липня.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Вступ 2020: на які спеціальності потрібно проходити творчий конкурс
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://24tv.ua/education/vstup-2020-yaki-spetsialnosti-potriben-tvorchiy-konkurs-novini-dnya_n1371197
Творчий конкурс на деяких спеціальностях є формою вступного випробування для абітурієнтів. Він передбачає перевірку та оцінювання творчих або фізичних здібностей вступника. На які спеціальності варто проходити творчий конкурс – читайте у матеріалі.

Для вступників, які планують потрапити на бюджет, ВНЗ проводять творчі конкурси в кілька етапів з 1 по 12 липня 2020 року включно, пише Osvita.ua.Заклади освіти мають оприлюднити відповідний графік, який затверджений умовами прийому до ВНЗ.

Згодом – з 13 по 22 липня – закладом вищої освіти може проводити додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які планують навчатися на платній основі (за контрактом).
Реєстрації на творчі конкурси та їх точні дати і час проходження визначаються самими ВНЗ та публікуються на офіційному сайті навчального закладу.
Творчі конкурси проводяться при вступі на такі спеціальності
 • Архітектура та містобудування;
  • Аудіовізуальне мистецтво та виробництво;
  • Дизайн (спеціалізація "Графічний дизайн", "Дизайн одягу (взуття)", "Дизайн середовища", "Промисловий дизайн"smile;);
  • Музичне мистецтво;
  • Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація;
  • Сценічне мистецтво;
  • Фізична культура і спорт;
  • Хореографія.
  Випробування з фізичної підготовки (у вищих військових навчальних закладах) проводяться при вступі на спеціальності:
  • Безпека державного кордону;
  • Військове управління (за видами збройних сил);
  • Державна безпека;
  • Забезпечення військ (сил);
  • Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності);
  • Озброєння та військова техніка;
  • Пожежна безпека;
  • Правоохоронна діяльність.


image (3).jpg (52.18 КБ)
Змінено: Ірина Панчук - 03.07.2020 05:17:21
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Стипендії на навчання у Таллінні від університету TalTech
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпоиланням http://osvita.ua/abroad/73129/
Талліннський університет технологій (TalTech) пропонує ряд стипендій для підтримки успішних фахівців майбутнього.

Нещодавні події у світі продемонстрували нагальну потребу у сильних фахівцях, здатних розробляти функціональні технології та пропонувати ефективні варіанти швидкого вирішення проблем, що виникають. У Талліннському університеті технологій (TalTech) готують нове покоління таких фахівців у різних сферах наук – від інформаційних технологій та інженерії до бізнесу та права. Заклад пропонує 20 сучасних спеціальностей рівня бакалавра та магістра.
Також студентам навчального закладу доступні різноманітні стипендії.
Для всіх рівнів
У TalTech пропонується звільнення від необхідності оплати навчання для вступників з найкращими результатами (Full tuition fee waiver). Найсильніші кандидати на основі поданих документів та за результатами тесту чи співбесіди (у залежності від обраної спеціальності) автоматично претендують на звільнення від необхідності оплати навчання. Відбір кандидатів відбувається після прийняття рішення про зарахування. Кількість місць обмежена.

Студенти можуть подати заявку на стипендію за результатами навчання (Performance scholarship). Розмір стипендії - 100 євро на місяць. Студенти першого курсу можуть подавати заявки, починаючи з другого семестру.
Студенти окремих спеціальностей (зокрема представлених школами інформаційних технологій та інженерії) мають можливість отримати стипендію на основі успіхів у навчанні (Speciality scholarship) у розмірі 160 євро на місяць. Ще вищою є стипендія для спеціальностей «Кібербезпека» та «Комп’ютерна і системна інженерія» за рівнем магістра.
Для магістрів
Кандидати, зараховані на будь-яку з магістерських програм TalTech, що розпочнуть навчання цієї осені, мають змогу подати заявку на стипендію DORA plus. Ця стипендія передбачає щомісячну грошову підтримку у розмірі 350 євро на місяць протягом навчального року (з першого вересня по 30 червня).
Інформація щодо стипендій доступна за посиланням.
У TalTech вірять у технології задля стабільного майбутнього та підтримують студентів на шляху до успішного кар’єрного розвитку. Приєднуйтесь до студентської сім’ї університету до 1 травня 2020 року.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
Пробне ЗНО: учасники отримали результати тестів
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://24tv.ua/education/probne-zno-2020-oprilyudneni-rezultati-testuvannya_n1366031


В особистих кабінетах учасників тестування оприлюднені результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Окрім того, в УЦОЯО назвали порогові бали на пробному ЗНО.


Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі "Визначити результати пробного ЗНО" оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Результати за шкалою 1 – 12 та шкалою 100 – 200 отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів,
– мовиться у повідомленні.
Загалом учасники пробного тестування заповнили 215 787 електронних бланків А та 95 549 електронних бланків Б.
Робоча група УЦОЯО з питань встановлення порога "склав/не склав" та визначення результатів пробного ЗНО 2020 року за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів визначила порогові бали предметів.

Якими є порогові бали пробного ЗНО:
 • З української мови та літератури – 19 балів;
 • З історії України – 24 бали;
 • З математики – 9 балів;
 • З біології – 20;
 • З географії — 22;
 • З фізики – 10;
 • З хімії – 13;
 • З іноземних мов – 16.
Проблеми з пробним ЗНО через коронавірус
image (2).jpg (26.7 КБ)
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
За пробне ЗНО з 1 липня починають повертати гроші: як їх отримати
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://24tv.ua/education/povernennya-groshey-za-probne-zno-skilki-mayut-povernuti-yaka_n1362089
Через карантинні обмеження в Україні не змогли провести пробне ЗНО, хоча абітурієнти за нього заплатили. Вже від 1 липня і аж до 1 грудня цього року кошти можна повернути. Принагідно нагадуємо механізм, за яким повертатимуть кошти.
Саме від 1 липня 2020 року починають перші перерахування грошей. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.
Гроші повертатимуть через "Приватбанк"Кошти, сплачені за пробне зовнішнє незалежне оцінювання в навчальних закладах, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня до 1 грудня 2020 року через відділення "Приватбанку".Відтак, Мінфін спільно з МОН напрацював найбільш спрощену процедуру повернення коштів через "Приватбанк". Кошти вирішили повертати через цей банк, оскільки саме він має найбільш розгалужену мережу відділень, що розташовані найближче до місця проживання учасників пробного ЗНО, розповів у коментарі "Українській правді" заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.Головним розпорядником коштів є Міністерство освіти і науки України, що має укласти відповідний договір із "Приватбанком".
Механізм повернення коштів за пробне ЗНО:
 • Український центр оцінювання якості освіти до 30 червня має сформувати та передати базу даних МОН. До бази внесена інформація, зокрема, про унікальний номер учасника пробного ЗНО, що складається з 10 цифр. Це дозволяє правильно ідентифікувати особу. Також у базі наявні інша важлива інформація (ПІБ учасників; контактні номери телефонів; зазначені суми, що підлягають поверненню).
 • МОН до 1 липня 2020 року передає цю базу "Приватбанку".
 • Якщо учасник пробного ЗНО є клієнтом "Приватбанку", банківська установа перевірить надану МОН базу й автоматично перерахує необхідну суму коштів на цей рахунок.
 • Якщо в учасника пробного ЗНО немає рахунку у "Приватбанку", то на номер телефону надійде смс-повідомлення з інформацією, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти. Для отримання картки необхідно прийти у відділення та предʼявити документ, що підтверджує особу.
 • Звернутися до відділення для отримання картки необхідно не пізніше 1 грудня 2020 року.
На повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО буде витрачено 52 мільйони 450 тисяч гривень з фонду боротьби з хворобою COVID-19 і її наслідками.Скільки абітурієнти заплатили за пробне ЗНОУчасники пробного ЗНО сплатили державі загалом 53 мільйони гривень. Про це в коментарі "Укрінформу" розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
При цьому з цих коштів вже було використано 27 мільйонів гривень."Загалом учасниками пробного ЗНО було сплачено понад 53 мільйони гривень. Але у нас є залишкові кошти, які не були використані для проведення пробного тестування, з огляду на те, що ми не залучали інструкторів, чергових, старших інструкторів. І ця сума наразі складає приблизно 26 мільйонів гривень", – розповіла Тетяна Вакуленко.На що пішли грошіКошти за проходження пробного ЗНО використовують для багатьох статей витрат:
 • розроблення тестових завдань,
 • макетування, тиражування тестових зошитів,
 • підготовка та відправка тестових зошитів,
 • підготовка файлів, текстів для завдань частини розуміння мови на слух для тестування з іноземної мови,
 • створення перекладів тестів мовами національних меншин,
 • інформування учасників про перебіг реєстрації,
 • створення сервісів для реєстрації,
 • оплата праці залучених працівників до проведення пробного незалежного оцінювання,
 • інші види робіт.

image (1).jpg (36.9 КБ)
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
Інструкція з повернення коштів за участь у  пробному ЗНО-2020
Ознайомитися з інструкцією можна, перейшовши за посиланням
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
Учасникам пробного ЗНО почали повертати кошти
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/74840/
З 1 липня МОН разом з ПриватБанком розпочало повертати гроші за участь у пробному ЗНО.

З 1 липня Міністерство освіти разом з ПриватБанком розпочало повертати гроші, які раніше були внесені на сплату участі у пробному ЗНО.
Як повідомили у банку, щоб швидко отримати кошти, зареєстрованим для участі у пробному ЗНО треба мати будь-яку картку в ПриватБанку. При цьому, виплачуватимуть гроші саме тій людині, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО, а не її батькам чи іншим особам.
Банк звертається до отримувачів виплат з проханням перевірити, щоб контактний телефон, який був вказаний як основний при реєстрації на тестування, співпадав з тим номером телефону, до якого прив’язана картка ПриватБанку. Змінити основний номер телефону на той, що є прив'язаним до картки можна у сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО.
Якщо у учасника пробного ЗНО немає картки ПриватБанку, оформити її можна безкоштовно за 15 хвилин у будь-якому відділенні банку.
Якщо ви вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також зможуть без проблем отримати картки ПриватБанку.
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 След.