Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 44 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпоаиланням на сайт оригінального повідомлення.

Перелік логінів учасників пробного ЗНО, яким екзаменатори перевірять відкриті частини тесту


 

Перші зареєстровані учасники, кошти яких надійшли на наш рахунок до 10 січня, отримають бонус.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
Шановні колеги!

24 січня  – останній день реєстрації на пробне ЗНО – 2020.
Просимо довести до відома усіх, хто надіслав заяву на участь у пробному тестуванні про потребу перевірити  статус заявки на своїй інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО. Після оплати, протягом п’яти днів, статус заявки повинен змінитись на - «Оплачена».
Якщо, після здійсненої оплати, статус заявки не змінився, просимо звернутись до ЛРЦОЯО телефоном:  0322422661, 0676734978, або написати повідомлення через сервіс «Запитання – відповідь», що є на інформаційній сторінці учасника пробного тестування.

ДОВІДКОВО.
Станом на 25.01.2020 від Рівненської області (за даними ЛРЦОЯО) зареєстровано 6 608 учасників, які обрали 10 172 предмети.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для даної теми повідомлення повідомлення
 
 
А ти вже зареєструвався на ПРОБНЕ?
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 24 січня 2020 р. збігає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадуємо, що участь у пробному тестуванні - це можливість попрацювати в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії ЗНО 2020, здобути досвід роботи з тестовими зошитами і бланками відповідей, впоратись із завданнями вчасно та  оцінити рівень своєї підготовки.
Досвід показує, що учасники, які брали участь у пробному тестуванні, почувались більш впевнено в пунктах проведення ЗНО під час  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 
Не гайте часу, заходьте на сайт ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua/ та реєструйтеся!
Змінено: Ігор Опольський - 22.01.2020 13:27:00
ЗНО для ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ із МОВИ НАВЧАННЯ (із 2020 року), Тут будемо розміщувати матеріали, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Україна запроваджує іспит на громадянство: без знання мови його і бути не може

АНАЛІТИКА
27.10.2017 08:30

У світі вже давно зрозуміли, наскільки важливою є принциповість у міграційній політиці для забезпечення поваги до держави

Днями стало відомо, що Кабінет Міністрів України планує запровадити сертифікаційний іспит з української мови, зокрема і для отримання громадянства іноземцями. Раніше для підтвердження знання української мови іноземним громадянам було достатньо довідки, яку видавали навчальні заклади чи освітні установи. Рівень володіння державною мовою на основі таких довідок можна описати на прикладі гравця «Шахтаря» Марлоса, який у вересні цього року отримав українське громадянство, але українською не може сказати ані словечка.
Як буде проходити іспит для іноземців на знання української – наразі лише обговорюється, але за основу буде взято напрацьований досвід інших країн та рекомендації Ради ЄС. Віце-прем’єр-міністр В'ячеслав Кириленко доручив створити робочу групу за участю провідних мовознавців і практикуючих викладачів, яка до кінця року узагальнить усі існуючі підходи та напрацює єдиний стандарт для складання сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної. Чому «як іноземної»? Ну, мабуть, для початку.
Укрінформ поцікавився досвідом проведення таких іспитів іншими країнами, які у такий спосіб, крім видачі паспорта, прищелюють повагу до держави тим, хто дійсно хоче стати її громадянином.      Польща: сертифікація на знання польської обов’язкова з 2012 року
У сусідній Польщі знання державної мови для отримання громадянства потрібно обов’язково підтверджувати сертифікаційним іспитом з 2012 року. За проведення іспитів на отримання сертифікату раніше відповідала тільки Державна комісія підтвердження знання польської мови як іноземної, яка мала свої представництва в інших країнах. Але зі збільшеннями попиту на складання іспитів з польської мови з 2015 року такі сертифікати дозволили видавати також освітнім закладам, які проводять навчання у сфері польської філології, а також школам навчання мови, інститутам і польським школам за кордоном. З цього ж часу знання мови оцінюється за шістьма рівнями, встановленими Радою Європи: початковий А1, початковий ускладнений А2, середній В1, просунутий В2, рівень підвищеної складності С1 і рівень досконалого володіння мовою С2.
Сам сертифікаційний іспит на знання польської мови складається з 2 етапів – письмового і усного. Письмовий триває 225 хвилин і складається з 4-х частин: аудіювання (30 хв), знання граматики (60 хв), розуміння написаного тексту (45 хв) та письмової мови (90 хв). Кожна з цих частин оцінюється у 40 балів.
Усний етап включає 2-3 завдання, приміром, опис ситуації на картинці, причому з висловленням власної думки з цієї тематики (на що дається 15 хвилин). Усне мовлення оцінюється також у 40 балів, а в сумі за іспит можна набрати 200 балів. Щоб скласти іспит, по кожній його частині потрібно набрати не менше 24-х балів, тобто 60%.
Оплата за кожен із рівнів відрізняється, наприклад, здати екзамен на рівні B1коштує 60 євро, на рівні B2 - 80 євро, на рівні C2 - 100 євро.
      Іспанія: знати не тільки мову, але й державний устрій та історію
В Іспанії рівень володіння державною мовою для отримання громадянства підтверджується сертифікатом DELE (Diploma de español como lengua extranjera), який видається Інститутом Сервантеса від імені Міністерства освіти, культури і спорту Іспанії. Знання іспанської мови за цим дипломом сертифікують у 48 країнах світу за трьома рівнями – початковим, середнім і вищим (Nivel Inicial, Nivel Intermedio, Nivel Superior).
Екзамени включають так само 5 традиційних етапів. Перший – читання текстів, після чого слід обрати правильної відповіді на питання. (40, 60 і 60 хвилин для початкового, середнього та вищого рівнів відповідно). Другий – письмо, тобто написання твору (50, 60 і 60 хвилин відповідно). Третій – аудіювання (30, 30 і 45 хвилин). Четвертий – тести на знання лексики та граматики, де потрібно обрати правильне слово чи фразу (40, 60 і 60 хвилин). Останній, п’ятий етап – мовлення, що передбачає бесіду з членами комісії і триває 10-15 хвилин. Щоб успішно скласти екзамен зі знання іспанської, потрібно отримати «складено» на всіх етапах. Вартість складання тесту на початковому, середньому і вищому етапах так само відрізняється і складає 40, 55 і 65 доларів відповідно.
На відміну від Польщі, де для отримання громадянства потрібно подати пакет документів і сертифікат зі знання державної мови, в Іспанії, окрім цього, потрібно пройти іспит на знання історії, конституції та державного устрою.


      США: претенденти найбільше хвилюються за знання Конституції
У Сполучених Штатах, щоб отримати громадянство, не потрібно засвідчувати знання мови окремим сертифікатом. Але іспит на громадянство так само, як і в Іспанії, включає в себе знання історії та політичного устрою країни – для цього треба знати відповідь на 100 запитань. Офіцер Служби громадянства та імміграції США може перевірити у майбутнього американця вміння читати, писати, говорити та розуміти англійською. Завдання розраховані навіть на початковий рівень мови, а необхідний словниковий запас, а вправи і теми для обговорення розміщуються на сайті Служби. Але найчастіше рівень володіння англійською визначається за співбесідою, на якій можуть запитати деталі з біографії чи особливості країни, з якої приїхав претендент. За словами киянина, який зараз готується до іспиту на американське громадянство, він як і інші претенденти більше хвилюються за власні знання історії США та Конституції, ніж за чистоту володіння англійською. Чому у знанні англійської США здаються такими лояльними? Річ у тім, що до отримання громадянства студенти чи працівники, які сюди приїжджають на тривалий час обов’язково здають сертифікований іспит на знання мови. А тому здавати його вдруге вже для оформлення громадянства просто зайве.


      Латвія: сувора міграційна політика почалася одразу після розпаду Радянського Союзу
Латвія так само належить до країн, де для отримання громадянства потрібно знати не лише мову, а й основні положення Конституції, текст державного гімну, історію та культуру. Але на відміну від США, бажаючі отримати громадянство цієї країни (а це переважно росіяни) найбільше нарікають якраз на складність вивчення латиської мови, яка належить до балтійської мовної групи, при тому, що самі латвійці спілкуються дуже швидко і не завжди дотримуються правил у мовленні.
Для отримання латвійського громадянства необхідно здати латиську мову на категорію не нижче В1, тобто середнього рівня. Іспит на знання мови складається з чотирьох частин: слухання, читання, письма та ведення діалогу, і оцінюється за тестовою системою. Екзамен вважатиметься складеним, якщо правильні відповіді становитимуть 51%.
Окремо слід відзначити, що Рига, починаючи з 1991 року, дуже прискіпливо ставилася до надання громадянства (після розпаду Радянського Союзу законом від 1991 року громадянство Латвії було визнано за приблизно 2/3 жителів країни). У травні 2013-го Сейм Латвії посилив вимоги до отримання громадянства, що викликало «автоматичне» обурення МЗС Росії: «Черговий етнополітичний експеримент офіційної Риги, що перетворює нацменшості у "вічних ізгоїв" держави, в якій вони народилися і прожили все життя, наочно свідчить про дефіцит демократії в Латвії». Тим не менш, це приклад того, як Латвія налаштувала міграційну політику винятково у інтересах власної країни. Як результат, це сприяє зменшенню кількості громадян, не адаптованих до проживання у країні та зменшення зловживання цим фактором.

Юлія Горбань , КиївІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Начальникам відділів, управлінь освіти 
райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного 
значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої освіти 
обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою в ОТГ
   
На виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 2.5 «Організація та проведення нарад з відповідальними за ЗНО управлінь/ відділів освіти, ЗВО І-ІІ р. а., ЗП(ПТ)О, ЗЗСО обласного підпорядкування, гуманітарних відділів ОТГ» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», листа Львівського РЦОЯО від 17.01.2020  №53 /03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО» повідомляємо, що інститут спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районах, містах, ЗП(ПТ)О, ЗВО І-ІІ р.а., ЗЗСО обласного підпорядкування, об’єднаних територіальних громадах, на якій будуть розглядатися питання підсумків реєстрації та підготовки процедур пробного ЗНО-2020, а також підготовки до реєстрації на участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
      Нараду буде проведено в четвер, 30.01.2020, на базі Рівненського ОІППО (в. Чорновола, 74, м. Рівне), актова зала (І поверх).  Початок роботи об 11:00. 
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
Начальникам відділів, управлінь освіти
райдержадмінстрацій, виконкомів рад
міст обласного значення
Завідувачам районних, міських
методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої
освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою ОТГ  
 
      На виконання плану роботи, п.2.8 «Проведення Інтернет - конференцій, вебінарів тощо з питань ЗНО-2020 для випускників та педагогів ЗЗСО» спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від  27.09.2019  № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від  15.01.2020 №30/03-29 повідомляємо, що триває підготовка процедур зовнішнього незалежного оцінювання.
Із метою інформування про особливості проведення та підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році запрошуємо вчителів (викладачів) – предметників закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної (професійної) освіти, вищої освіти І-ІІ р. акр. взяти участь у вебінарах, які проведуть працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:
20 січня – з історії України, 21 січня – з української мови і літератури, 22 січня – з фізики.
Початок роботи всіх вебінарів о 15.00 год. Орієнтовна тривалість кожного вебінару – 1 година.
Адресу веб-ресурсу, де відбудеться вебінар, буде надіслано додатково.

Надаємо адресу веб-ресурсу для вебінару з фізики!!!
Надаємо адресу веб-ресурсу, де буде відбуватися вебінар з фізики: https://www.youtube.com/watch?v=3qJWpyYxP-g
Початок роботи о 15:00

Завантаження плеєра

Змінено: Ігор Опольський - 21.01.2020 09:56:49
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
Начальникам відділів, управлінь освіти
райдержадмінстрацій, виконкомів рад
міст обласного значення
Завідувачам районних, міських
методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої
освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою ОТГ  
 
      На виконання плану роботи, п.2.8 «Проведення Інтернет - конференцій, вебінарів тощо з питань ЗНО-2020 для випускників та педагогів ЗЗСО» спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від  27.09.2019  № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від  15.01.2020 №30/03-29 повідомляємо, що триває підготовка процедур зовнішнього незалежного оцінювання.
Із метою інформування про особливості проведення та підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році запрошуємо вчителів (викладачів) – предметників закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної (професійної) освіти, вищої освіти І-ІІ р. акр. взяти участь у вебінарах, які проведуть працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:
20 січня – з історії України, 21 січня – з української мови і літератури, 22 січня – з фізики.
Початок роботи всіх вебінарів о 15.00 год. Орієнтовна тривалість кожного вебінару – 1 година.
Адресу веб-ресурсу, де відбудеться вебінар, буде надіслано додатково.

Надаємо адресу веб-ресурсу для вебінару з української мови!!!
Надаємо адресу веб-ресурсу, де буде відбуватися вебінар з української мови: https://www.youtube.com/watch?v=SshmEhUXk0M.

Завантаження плеєра
Змінено: Ігор Опольський - 21.01.2020 06:03:28
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
Начальникам відділів, управлінь освіти
райдержадмінстрацій, виконкомів рад
міст обласного значення
Завідувачам районних, міських
методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої
освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою ОТГ  
 
      На виконання плану роботи, п.2.8 «Проведення Інтернет - конференцій, вебінарів тощо з питань ЗНО-2020 для випускників та педагогів ЗЗСО» спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від  27.09.2019  № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від  15.01.2020 №30/03-29 повідомляємо, що триває підготовка процедур зовнішнього незалежного оцінювання.
Із метою інформування про особливості проведення та підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році запрошуємо вчителів (викладачів) – предметників закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної (професійної) освіти, вищої освіти І-ІІ р. акр. взяти участь у вебінарах, які проведуть працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:
20 січня – з історії України, 21 січня – з української мови і літератури, 22 січня – з фізики.
Початок роботи всіх вебінарів о 15.00 год. Орієнтовна тривалість кожного вебінару – 1 година.
Адресу веб-ресурсу, де відбудеться вебінар, буде надіслано додатково.

Надаємо адресу веб-ресурсу для вебінару з історії України!!!

Надаємо адресу веб ресурсу, де буде відбуватися вебінар з історії України : https://www.youtube.com/watch?v=DuRCLAQa4g8 . До участі у вебінарі запрошуємо лише вчителів (викладачів) історії закладів загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти.
Нагадуємо: початок роботи 20.01.2020 о 15:00.  

Завантаження плеєра
Змінено: Ігор Опольський - 20.01.2020 09:39:48
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДОМО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ СЕРТИФІКАЦІЇ
15.01.2020      У суботу, 29 лютого 2020 року, відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин.
Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.
Для зареєстрованих учасників створено «Кабінет учасника сертифікації». Увійти до нього можна за персональним логіном та PIN-кодом, зазначеними у повідомленні, яке вчителі отримають від регіонального центру оцінювання якості освіти.
Не пізніше ніж через вісімнадцять календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть відомі результати першого етапу. Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі у наступному етапі сертифікації. Інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному її етапі буде розміщено одночасно з результатами незалежного тестування.
Нагадаємо, реєстрація для участі в сертифікації триває з 15 до 31 січня включно. Порядок реєстрації подано за посиланням.
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема вчителів початкової школи!
      Пройди сертифікацію та отримай свій бонус!
Запрошуємо педагогічних працівників (учителів початкових класів) пройти сертифікацію у 2020 році.  Участь у сертифікації є виключно добровільною.
Учителям, які успішно пройдуть сертифікацію, буде встановлено надбавку до заробітної плати у розмірі 20%.
Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня 2020 року.
      Радимо не відкладати реєстрацію на потім, оскільки Міністерство освіти і науки України встановило граничну кількість учителів початкових класів, які можуть зареєструватися у 2020 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 76 осіб, у Львівській області – 140 осіб, у Рівненській області – 85 осіб.
Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua.
Ми знаємо, що в наших закладах освіти вчителів (агентів змін) стає усе більше. Поспішайте, колеги!
 
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня. Зареєструватись для участі зможуть 2000 вчителів

Порядок реєстрації для участі у сертифікації вчителів
У 2020 році у сертифікації зможуть взяти участь до 2000 вчителів початкових класів з усіх регіонів України відповідно до граничної кількості заяв, які можуть бути подані від кожної з областей.
Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Щоб успішно зареєструватися для участі в пілотній сертифікації педагогічних працівників у 2020 році, потрібно виконати низку послідовних дій.
      1. Ознайомитися з  Положенням про сертифікацію педагогічних працівників (далі — Положення).
      2. Підготувати необхідні документи:
 • копію паспорта громадянина України, а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків або картки платника податків (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, — копію сторінки паспорта громадянина України, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які отримали паспорт громадянина України у формі картки);
 • довідку із закладу освіти, в якому працює педагогічний працівник.
      3. Створити й оформити реєстраційну картку-заяву, скориставшись спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (посилання на сервіс буде додано 15 січня 2020 року).
      Увага! Не створюйте реєстраційної картки, якщо: 1) не плануєте брати участь у сертифікації; 2) не плануєте завершити процедуру реєстрації надсиланням документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Щоб зареєструватися для проходження сертифікації, у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти натисніть на посилання «Реєстрація» (посилання буде додано 15 січня 2020 року). Перейшовши на сторінку реєстрації, потрібно:
 • уважно зазначити дані у реєстраційній формі;
 • згенерувати бланк реєстраційної картки-заяви та роздрукувати його;
 • заповнити власноруч заяву, зазначивши у ній бажання взяти участь у сертифікації, підтвердивши факт ознайомлення з Положенням, і засвідчити заяву особистим підписом.
      Увага! Якщо буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно із квотою учасників сертифікації (2000 осіб),  установленою МОН , то програма не дасть можливості створити реєстраційну картку-заяву.
      4. Сформувати комплект із таких реєстраційних документів:
1) оформлена реєстраційна картка-заява;
2) копія паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника;
3) копія одного з таких документів:
 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи— платника податків, або картки фізичної особи — платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
4) довідка із закладу освіти, у якому працює педагогічний працівник.
У разі потреби слід надати копію свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові), та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних).
      Увага! На копіях документів напишіть Згідно з оригіналом (без лапок), поставте підпис, зазначте свої ініціали та прізвище й дату засвідчення копії.
      5. Надіслати комплект документів рекомендованим поштовим відправленням до відповідного  регіонального центру оцінювання якості освіти  або подати нарочно.
Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передавання нарочно — за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).
      6. Отримати повідомлення учасника сертифікації.
Регіональний центр надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу повідомлення про результати реєстрації, а зареєстрованим учасникам — логін та пін-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.
Наголошуємо, що регіональний центр може відмовити заявникові в реєстрації для участі в сертифікації через:
 • ненадання документа(-ів), що підтверджує(-ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці-заяві;
 • надання недостовірної інформації;
 • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
 • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на проходження сертифікації;
 • надання/надсилання реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації;
 • наявність у педагогічного працівника чинного сертифіката про успішне проходження сертифікації, виданого протягом останніх двох років.
      Педагогічний працівник може за власним бажанням відмовитися від участі у сертифікації та надіслати рекомендованим поштовим відправленням, електронною поштою або доставити нарочно до відповідного регіонального центру письмову заяву (у довільній формі) чи її скановану копію, до якої має бути додано копію (скановану копію) документа, що посвідчує особу. Відповідна заява має надійти до регіонального центру не пізніше ніж за два тижні до початку незалежного тестування.
      Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня 2020 року.
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

      15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів – МОН оприлюднило відповідний наказ.

      Подати документи можна буде до 31 січня.

Як і минулого року, в пілотній сертифікації-2020 можуть взяти участь лише вчителі початкових класів. Цьогоріч пройти її зможуть до 2000 педагогів.

Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Одним із важливих цьогорічних відмінностей у порівнянні з пілотною сертифікацією 2019 року стане відсіювання учасників після кожного з етапів: до кожного наступного переходитимуть ті учасники, які вдало пройшли попередній.

Також як і раніше, педагог може добровільно відмовитись від сертифікації на будь-якому її етапі.

Докладніше: bit.ly/2NeZiye


С1.jpg (58.33 КБ)
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Сертифікація педагогічних працівників: основні етапи


Колеги з Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти докладно "розмалювали" процедуру сертифікації педагогічних працівників, які відбудеться у 2020 році.
Пропонуємо вашій увазі цей "маршрут".

С.png (310.22 КБ)
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!


На виконання плану роботи, 
Міжнародні конференції EA, У цій рубриці будемо розміщувати повідомлення, що стосуються вказаної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

VI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕА-2019
VІ Міжнародна науково-методична конференція «Освітні оцінювання 2019. Здобутки й виклики на шляху забезпечення якості освіти» (м. Київ, 3-5 грудня)

4–5 грудня 2019 року Український центр оцінювання якості освіти спільно з Міністерством освіти і науки України, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», UNICEF в Україні, ГО «Освіторія» провів VІ Міжнародну науково-методичну конференцію «Освітні оцінювання 2019. Здобутки й виклики на шляху забезпечення якості освіти» за участі міжнародних і вітчизняних експертів.
Учасники конференції обговорили результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018, загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти, стратегію розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти.

Програма (4-5 грудня)
Відео:
Презентації спікерів:

Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2020 07:02:39
Міжнародні конференції EA, У цій рубриці будемо розміщувати повідомлення, що стосуються вказаної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕА-2015

Організатори конференції ЕА-2015
 • Міністерство освіти і науки України
 • Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України
 • Національна академія педагогічних наук України
 • Український центр оцінювання якості освіти
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянс USETI)
Напрями роботи конференції:
 1. Моніторинг якості освіти: світовий досвід і український контекст
 2. Система ЗНО: поточний стан і напрями  вдосконалення 
  • Система підготовки тестів ЗНО і банк тестових завдань ЗНО
  • Оцінювання, шкалювання, інтерпретація, вирівнювання  результатів ЗНО
  • Використання дворівневих тестів в системі ЗНО
  • Внутрішня система забезпечення якості ЗНО (якості тестів і процедур)
  • Зовнішня система забезпечення якості ЗНО (якості тестів і процедур)

 • Перспективні напрями розвитку системи ЗНО
  • ДПА в форматі ЗНО (початкова, основна, старша школа)
  • Вступні тести ЗНО на магістерські програми
  • Кваліфікаційні й сертифікаційні тести для вчителів
  • Запровадження тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК)
  • Комп’ютерне і комп’ютеризоване адаптивне тестування
  • Інтеграція у світовий і європейський простори забезпечення якості освіти
 • Аналітичні дослідження результатів ЗНО:
  • Якість тестів ЗНО
  • Оцінювання якості загальної середньої освіти за результатами ЗНО
  • Якість системи вступу до ВНЗ за результатами ЗНО
 • Підготовка і оцінювання кваліфікації освітян Пропонуємо ознайомитись із таким документами  конференції ЕА-20 15:
  1. Програма конференції
  2. Резолюція конференції
 • Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2020 07:00:50
  Міжнародні конференції EA, У цій рубриці будемо розміщувати повідомлення, що стосуються вказаної теми
   
  Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

  ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕА-2013

  Організатори конференції ЕА-2013
  • Міністерство освіти і науки України
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Національна академія педагогічних наук України
  • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
  • Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance)
  • Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Івано-Франківська обласна державна адміністрація
  • Чернівецька обласна державна адміністрація
  • Закарпатська обласна державна адміністрація
  Напрямки роботи конференції
  1. Стандарти освіти і зовнішнє незалежне оцінювання
  2. Зовнішнє незалежне оцінювання випускників як інструмент відбору до вищих навчальних закладів
  3. Тести зовнішнього незалежного оцінювання і питання їх удосконалення. Використання завдань з розгорнутою відповіддю.
  4. Проблеми різнорівневих тестів
  5. Інноваційні технології в освітніх вимірюваннях
  6. Єдиний моніторинговий простір освіти. Моніторинг навчальних досягнень в освітніх закладах різного рівня
  7. Єдиний моніторинговий простір освіти. Використання результатів зовнішніх незалежних оцінювань для державної підсумкової атестації та моніторингу якості загальної освіти
  8. Вимірювання когнітивних характеристик інтелекту та здатності до навчання
  Пропонуємо ознайомитись із таким документами  конференції ЕА-20 1 3: 
  1. Програма конференції
  2. Резолюція конференції
  Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2020 06:59:27
  Міжнародні конференції EA, У цій рубриці будемо розміщувати повідомлення, що стосуються вказаної теми
   
  Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

  ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕА-2011

  Організатори конференції ЕА-2011
  • Міністерство освіти і науки України
  • Національна академія педагогічних наук України
  • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянс USETI)
  Напрями роботи конференції:
  1. Модель зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
  2. Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень вступників як система вступних випробувань до ВНЗ.
  3. Проблеми якості конкурсного відбору до ВНЗ за результатами ЗНО.
  4. Моніторинг якості освіти.
  5. Педагогічні вимірювання у навчальному процесі учнів та студентів.
  6. Проблеми психометрії.
  7. Підготовка фахівців у галузі психометрії в Україні.
  8. Оцінювання та інтерпретація результатів тестування учнів та студентів.
  9. Використання психометричних тестів у системі відбору до вищих навчальних закладів.
  10. Тест загальної навчальної компетентності.
  У роботі конференції ЕА-2011 взяли участь фахівці в галузі освітніх вимірювань України, Білорусі, Казахстану, Литви, Росії, США.
  Пропонуємо ознайомитись із таким документами конференції ЕА-2011:
  1. Програма конференції
  2. Резолюція конференції
  Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2020 06:54:43
  Міжнародні конференції EA, У цій рубриці будемо розміщувати повідомлення, що стосуються вказаної теми
   
  Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

  ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕА-2007

  Організатори конференції
  • Міністерство освіти і науки України
  • Академія педагогічних наук України
  • Українській центр оцінювання якості освіти
  • Харківська міська рада
  • Харківській національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди
  • Харківській національний університет ім. В. Н. Каразіна
  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Програма сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI)
  • Міжнародний фонд «Відродження»
  Проблематика конференції
  1. Засади, модель і впровадження системи зовнішнього незалежного оцінювання.
  2. Вдосконалення системи вимірювань навчальних досягнень учнів ЗНЗ та студентів ВНЗ: науково- педагогічні дослідження та практичні результати.
  3. Тестові технології у поточних та підсумкових вимірюваннях навчальних досягнень, випускних іспитах у ЗНЗ та вступних іспитах у ВНЗ.
  4. ІКТ у вимірюваннях навчальних досягнень учнів і студентів.
  5. Тестологічний аналіз та аналітичні дослідження результатів тестування.
  6. Вторинне використання результатів педагогічних вимірювань: освітня політика, моніторинг якості освіти, ефективність формування контингенту студентів ВНЗ.
  7. Моніторингові дослідження якості освіти. Міжнародні порівняльні дослідження якості освіти.
  У роботі конференції ЕА-2007 взяли участь 250 фахівців у галузі освітніх вимірювань України, Білорусі, Великої Британії, Голландії, Грузії, Литви, Польщі, Росії, США
  Пропонуємо ознайомитись із таким документами:
  1. Програма конференції
  2. Декларація
  Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2020 06:52:45
  Міжнародні конференції EA, У цій рубриці будемо розміщувати повідомлення, що стосуються вказаної теми
   
  Матеріал читаємо нижче або переходимо на сайт оригінального повідомлення за цим гіперпосиланням.

  І МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЕА-2003

  Організатори конференції
  • Міністерство освіти і науки України
  • Академія педагогічних наук України
  • Центр тестових технологій
  • Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації
  • Харківський державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
  Проблематика конференції
  1. Перспективи реформування системи державних екзаменів в Україні.
  2. Впровадження системи зовнішнього стандартизованого тестування випускників загальноосвітніх шкіл.
  3. Стандартизація засобів вимірювання навчальних досягнень.
  4. Вдосконалення системи вимірювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів: науково-педагогічні дослідження та практичні результати.
  5. Використання тестових технологій, внутрішніх та зовнішніх стандартизованих іспитів для поточного підсумкового вимірювання навчальних досягнень, випускних іспитів у загальноосвітніх школах та вступних іспитів до вищих навчальних закладів.
  6. Інформаційно-комунікаційні технології забезпечення вимірювань навчальних досягнень учнів і студентів.
  7. Тестологічний аналіз та аналітичні дослідження результатів тестування.
  8. Моніторинг якості освіти. Міжнародні порівняльні дослідження.
  У роботі конференції ЕА-2003 взяли участь фахівці в галузі освітніх вимірювань України, Білорусі, Казахстану, Литви, Польщі, Росії.
  Пропонуємо ознайомитися із програмою конференції ЕА-2003.
  Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 44 След.