Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 57 След.
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги експертів - вчителі-екзаменаторів, які будуть залучені до перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2020 з української мови і літератури!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 3.40 «Організація перевірки робіт учасників ЗНО з української мови і літератури (за умови створення в області пункту перевірки)» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», у понеділок, 06.07.2020, на базі Рівненської української гімназії для експертів (вчителів-екзаменаторів) – педагогічних працівників, які перевірятимуть відкриту частину робіт учасників ЗНО з української мови та літератури буде проведено навчальний семінар «Відкрита частина тесту ЗНО з української мови та літератури: критерії перевірки робіт». Робота розпочнеться о 09:00.
     
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги експертів - вчителі-екзаменаторів, які будуть залучені до перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2020 з української мови і літератури!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 3.40 «Організація перевірки робіт учасників ЗНО з української мови і літератури (за умови створення в області пункту перевірки)» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», у неділю, 05.07.2020, на базі Рівненської української гімназії для експертів (старших екзаменаторів) – педагогічних працівників, які перевірятимуть відкриту частину робіт учасників ЗНО з української мови та літератури буде проведено навчальний семінар «Відкрита частина тесту ЗНО з української мови та літератури: критерії перевірки робіт». Робота розпочнеться о 10:00.
У навчальному семінарі візьиуть участь: Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 6 експертів – старших вчителів – екзаменаторів з української мови та літератури.
Змінено: Ігор Опольський - 05.07.2020 05:54:08
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2019-2020 навчальному році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 № дор.126/01-60/19, п. 3.40 «Організація перевірки робіт учасників ЗНО з української мови і літератури (за умови створення в області пункту перевірки)» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», на запрошення Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та Українського центру оцінювання якості освіти у четвер, 02.07.2020, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО візьме участь у засіданні предметної фахової комісії з української мови при Україніському центрі оцінювання якості освіти, яке проводитиметься в онлайновому режимі з використанням технології Zoom. Робота розпочнеться о 10:00.
Змінено: Ігор Опольський - 05.07.2020 05:53:53
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У п'ятницю, 17.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ХІМІЇ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ!!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з хімії зареєструвалось 459 (у 2019 - 473, у 2018 - 755) учасників, для яких працюватиме 31 аудиторія у 2 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 1, м. Сарни - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники керівників пунктів тестування, 62 інструктори та 10 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з хімії налічує 52 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 29 липня 2020 року.


Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з ХІМІЇіз 459 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 00 (0,00%), виконували сертифікаційну роботу 000 (00,00%).
 Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з хімії були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
      В одному пункті (Рівненський НВК № 12) був присутній 3 громадських спостерігачі, з яких 2 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 2 пункти ЗНО з хімії були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв не зафіксовано. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      В 12 пункті проведення ЗНО зафіксовано 1 нестандартну ситуацію.
ВІТАЄМО з УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО-2020 !!!

Додаткова сесія відбудеться на базі закладу загальної середньої освіти міста Рівного із 24.07 по 10.08.2020
Змінено: Ігор Опольський - 15.07.2020 18:58:19
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У середе, 15.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ГЕОГРАФІЇ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!!

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ !!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з географії зареєструвалось 6 072 (у 2019 - 3 694, у 2018 - 3 665) учасників, для яких працюватимуть 408 аудиторій у 24 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 9, м. Вараш - 2, м. Дубно - 3, Березне - 3, м. Дубровиця - 2, смт. Рокитне - 2, м. Сарни - 3), окрім цього обслуговуватиме процедури 24 уповноважені особи УЦОЯО24 керівники пунктів ЗНО та 24 помічники керівників пунктів тестування, 816 інструкторів та 128 чергових; у пунктах проведення ЗНО працюватимуть 48 медичних працівників, 24 представники поліції охорони ГУ НП забезпечуватимть охорону пунктів та контейнерів із матеріалами, 24 представники ГУ НП будуть здійснювати патрулювання території навколо пунктів тестування із метою забезпечення громадського порядку.

На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з географії налічує 54 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 29 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з ГЕОГРАФІЇ: із 6 072 учасників до 24 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 2 351 (38,72%)виконували сертифікаційну роботу  3 721 (61,28%)
[JUSTIFY]       Не було випадків, щоб допустили до пунктів проведення ЗНО учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), чи сертифіката.
      Під час здійснення температурного скринінгу не було зафіксовано підвищеної температури та / чи ознак гострого респіраторного захворювання ні в персоналу пунктів, ні в учасників тестування.
У всіх пунктах проведення тестування з географії були присутні 48 медичних працівників та 24 представники поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечували 24 представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ДСО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
В жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 24 та забір 24 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Не всі 24 пункти ЗНО з географії були укомплектовані персоналом: у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 14 пунктах (54 особи), у 3 пунктах було 7 вакансій. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 5 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 6 нестандартних ситуацій.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]Наступне тестування: у п'ятницю, 17.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.
Змінено: Ігор Опольський - 15.07.2020 18:54:03
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У понеділок, 13.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з БІОЛОГІЇ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ!!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з біології зареєструвалось 4 514 (у 2019 - 3 330, у 2018 - 3 554) учасники, для яких працюватимуть 224 аудиторії у 19 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 6, м. Дубно - 2, м. Березне - 3, смт. Володимирець - 2, м. Дубровиця - 1, смт. Рокитне - 2, м. Сарни - 3), окрім цього обслуговуватиме процедури 19 уповноважених осіб УЦОЯО19 керівників пунктів ЗНО та 19 помічників керівників пунктів тестування, 604 інструктори та 99 чергових; у пунктах працюватимуть 38 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів зубезпечуватимуть 19 працівників поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пунктів будуть здійснювати 19 представників ГУ НП.

На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (38 завдань), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 липня 2020 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з БІОЛОГІЇіз 4 514 учасників до 19 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1 877 (41,58%), виконували сертифікаційну роботу 2 637 (58,42%)
[JUSTIFY][JUSTIFY]       Не було зафіксовано випадків, щоб до пунктів проведення ЗНО прийшли учасники без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), та / чи сертифіката.
      Не бкло зафіксовано випадків, щоб учасники запізнились до пунктів проведення ЗНО.
У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні 38 медичних працівників та 19 представників поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечували 1 9 представників ГУ НП в Рівненській області.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких би позбавили права продовжувати роботу над тестом та видалили з пунктів ЗНО за порушення процедури (наявність мобільного телефона тощо).
      У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 19 та забір 19 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 19 пунктів ЗНО з біології були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 8 пунктах, в 1 пункті було 2 вакансії. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 2 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 2 нестандартні ситуації.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY][CENTER]
[/CENTER]


Наступне тестування: у середу , 15.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії.
Змінено: Ігор Опольський - 13.07.2020 16:28:12
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У четвер, 09.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалось 10 638 (у 2019 - 9 795, у 2018 - 7 124)учасники, для яких працюватимуть 659 аудиторій у 40 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 12, м. Дубно - 4, м. Березне - 3, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 1, смт. Зарічне - 1, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 2, смт. Млинів - 2, м. Острог - 1, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 5), окрім цього обслуговуватиме процедури 42 уповноважені особи УЦОЯО42 керівники пунктів ЗНО та 42 помічники керфіників пунктів, 1 422 інструктори та 226 чергових; у пунктах тестування працюватимуть 84 мадичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватимуть 42 представники поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пунктів, контроль за дотриманням соціального дистанціювання будуть здійснювати 42 працівники ГУ НП

На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ: із 10 638 учасників до 42 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 424 (41,59%)виконували сертифікаційну роботу  6 214 (58,41%)
[JUSTIFY]       Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), та / чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з історії України були присутні 84 медичні працівники, які здійснювали температурний скринінг персоналу та учасників, забезпечували надання медичних послуг у разі потреби. Не було виявлено осіб, у яких би була підвищена температура тіла та / або ознаки гострого респіраторного захворювання. У пунктах були присутні 42 представники поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечували 42 представники ГУ НП в Рівненській області.
            Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювали контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області було 4 учасники, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО, оскільки під час проведення технологічної перерви було зафіксовано факти недотримання ними правил процедури проходження ЗНО (наявність мобільного телефону при собі у час, відведений на виконання роботи).
В 1 пункті були присутні громадські спостерігачі 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 42 та забір 42 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 42 пункти ЗНО з історії України були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 19 пунктах тестування, у 3 пунктах було 3 вакансії. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 7 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 7 нестандартних ситуацій.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 13.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології.
Змінено: Ігор Опольський - 09.07.2020 17:23:38
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У вівторок, 07.07.20209, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська). Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!

      При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з іноземної мови зареєструвалось 2 749 (у 2019 - 2 119, у 2018 - 1 977) учасників, для яких працюватимуть 185 аудиторій у 10 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 6, м. Вараш - 1, м. Дубно - 1, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури 10 уповноважених осіб УЦОЯО10 керівників пунктів ЗНО та 10 помічників, 370 інструкторів та 57 чергових; 20 медичних працівників, 10 представників поліції охорони ГУ НП та 10 представників ГУ НП

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: із 2 749 (у 2019 - 2 119, у 2018 - 1 977) учасників до 10 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 300 (10,91%)виконували сертифікаційну роботу 2 499 (89,09%)
[JUSTIFY] Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з англійської мови були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників. Під час хдійснення процедури температурного скринінгу не було зареєстровано осіб із числа персоналу та з числа учасників, у яких би була підвищена температура або ознаки гострого респіраторного заховрювання.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора здійснювали контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області 1 учасника було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пункту ЗНО.
У жодному пункті проведення ЗНО не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 10 та забір 10 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Із 10 пунктів ЗНО з англійської мови 10 були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 5 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 6 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 11 нестандартних ситуацій. 
      Учасники не подавали апеляційних заяв.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у четвер, 09.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
Змінено: Ігор Опольський - 07.07.2020 17:27:49
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У понеділок, 06.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНИХ МОВ (німецька, французька, іспанська). Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!         

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов зареєструвався 66 (у 2019 - 92, у 2018 - 71) учасників (німецька - 61, французька - 5, іспанська - 0), для яких працюватимуть 6 аудиторій у 1 пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури 1 уповноважена особа УЦОЯО1 керівник пункту ЗНО та 1 помічник, 12 інструкторів та 4 чергових: 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони ГУ НП, 1 представних ГУ НП.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з німецької  мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Сертифікаційна робота з французької мови налічує 59 завдань різних форм та складається з трьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Сертифікаційна робота з іспанської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань) «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з ІНОЗЕМНИХ МОВ (французька, німецька, іспанська): із 66 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 27 (40,91%), зокрема з немецької не з'явилось 24, із французької - 3, які зареєструвались на ЗНО з німецької мови, виконували сертифікаційну роботу 39 (58,09%), зокрема з німецької - 37, із французької - 2. Не було учасників, які б виявили бажання виконувати сертифікаційну роботу з іспанської мови.
      Не було учасників, яких би не допучили до пункту проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката.
У пункті проведення тестування з іноземних мов був присутній 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорон (Поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечув 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників. Під час проведення тепературного скринінгу не було випадків, щоб у персоналу чи учасників виявлили підвищену температуру чи ознаки гострого респіраторного захворювання.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області учасників не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та не було видалено з пункту ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
У пункті були присутні 2 громадські спостерігачі, у тому числі 2 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, який відправляли до вказаного пункту обробки.
      Пункт ЗНО з іноземних мов був укомплектований персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв - 1. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення ЗНО не зафіксовано жодної нестандартної ситуації.
[/JUSTIFY]

Наступне тестування: у вівторок, 07.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови (англійська).
Змінено: Ігор Опольський - 06.07.2020 17:42:07
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020! 

У четвер, 02.07.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ФІЗИКИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!      

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з фізики зареєструвалось 1 004 (у 2019 - 846, у 2018 - 875) учасників, для яких працюватимуть 67 аудиторій у 4 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 2, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважених особи УЦОЯО4 керівники пунктів ЗНО та 4 помічники, 134 інструктори та 22 чергових; у пунктах будуть присутні 8 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів із тестовими матеріалами забезпечуватимуть 4 представники ГУ НП поліції охорони, зовні патрулювання здіснюватимуть та стежитимуть за дотриманням соціального дистанціювання 4 представники ГУ НП.
[JUSTIFY]Довезення автотранспортом учасників до пунктів проведення тестування та у зворотньому напрямку забезпечують органи управління освітою у районах, містах, ОТГ.
Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.
[/JUSTIFY]

На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 17 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з ФІЗИКИ: із 1 004 учасників до 4 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 218 (21,71%), виконували сертифікаційну роботу 786 (78,29%)
[JUSTIFY]  Не було випадків, щоб не допустили до пунктів проведення ЗНО учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з фізики були присутні 8 медичних працівників та 4 представники поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечували представники 4 представники ГУ НП в Рівненській області.
            Кілька учасників звертались до медичних працівників. НЕ було зафіксовано під час проведення температурного скринінгу учасників та персоналу пунктів осіб, у яких би спостергіалась температура поннад 37,2 та / або ознаки гострого респіраторного захворювання.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких за порушення процедури позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі, журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 4 та забір 4 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 4 пункти ЗНО з фізики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 3 пунктах, в 1 пунктів була вакансія чергового. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 4 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 1 нестандартну ситуацію.
      Учасники не подавали апеляційних заяв щодо порушення процедури проведення ЗНО в пункті тестування.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 06.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (німецька, французька, іспанська).
Змінено: Ігор Опольський - 04.07.2020 08:15:18
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

У вівторок, 30.06.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури зареєструвалось 13 734 (у 2019 - 12 693, у 2018 - 12 836) учасників, для яких працюватимуть 919 аудиторій у 55 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 18, м. Дубно - 4, м. Вараш - 2, м. Острог - 2, м. Березне - 4, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 2, смт. Зарічне - 1, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 2, смт. Млинів - 2, смт. Радивилів - 1, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 6), окрім цього обслуговуватимуть процедури 55 уповноважених осіб УЦОЯО55 керівників пунктів ЗНО та 55 помічників, 1 838 інструкторів та 293 чергових; у пунктах будуть присутні 110 медичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиму 55 працівників ДСО, зовні за порядком стежитимуть 55 представників ГУ НП.
Довезення автотранспортом учасників до пунктів проведення тестування та у зворотньому напрямку забезпечують органи управління освітою у районах, містах, ОТГ.
Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури відведено 180 хвилин.
 
Учасникам роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ: із 13 734 учасників до 55 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 642 (33,80%), виконували сертифікаційну роботу 9 092  (66,20%)
[JUSTIFY] Не було допущено до пунктів проведення ЗНО 2 учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 1 учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У 3 учасників під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру
У всіх пунктах проведення тестування з української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
 Кілька учасників звертались до медичних працівників,1 учаснику було викликано карету "швидкої допомоги".
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. 
   В одному пункті (Рівненська ЗОШ № 13) були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти (телеканал UA: Рівне).
 Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 55 та забір 55 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 55 пунктів ЗНО з української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 22 пунктах (55 осіб). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
У 18 із 55 пунктів проведення ЗНО зафіксовано 22 нестандартних ситуації.
Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ ДО ТЕСТУ ЗНО-2020 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у четвер, 02.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
Змінено: Ігор Опольський - 04.07.2020 08:14:01
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги вступників до магістратури Рівненщини!
Коротко про проведення вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з ПРАВА - ЄФВВ в Рівненській області 03.07.2020.

     У Рівненській області для виконання завдань вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з права - ЄФВВ зареєструвався 471 учасник, писали тест 385 (81,74%)не прийшли виконувати роботу 86 (18,26%)
      Під час допуску до пункту проведення ЄФВ здійснювався температурний скринінг як персоналу, так і учасників. Не було виявлено осіб із підвищеною температурою тіла (понад 37,2) або з ознаками гострого респіраторного захворювання.
     Працювали учасники в 32 аудиторіях 2 пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО (м. Рівне - 2), окрім цього обслуговували процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники керівників пунктів тестування, 64 інструктори та 10 чергових; у пунктах були присутні 4 медичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечували 2 працівників ГУ НП поліції охорони, зовні за порядком стежитили 2 представників ГУ НП.
           До пунктів проведення ЄФВВ усі прийшли з відповідними документами (паспорт та / або екзаменаціний листок), ніхто не спізнилився.
       Не було зареєстровано жодної нестандартної ситуації. 
      Порушень процедури під час проведення не було зафіксовано ні з боку учасників, ні з боку персоналу пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО з права - ЄФВВ.
      Технологічн перерва проводилась із використанням металодетектора, під час перерви не було виявлено учасників, які б порушували процедуру, маючи при собі заборонені технічні засоби (мобільні телефони, навушники тощо).
      Громадське спостереження в пунктах проведення ЄФВВ не здійснювалось.

Тестові зошити з ЄВІ розміщено в розділі «ВСТУПНІ ДО МАГІСТРАТУРИ. МАТЕРІАЛИ ЄВІ/ЄФВВ», а правильні відповіді – у цьому ж розділі 6 липня. 
Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Звертаємо увагу на те, що відповідно до VІІ розділу Порядку участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:
1) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
2) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
3) не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.
      У разі неявки на основну сесію через хворобу  до регіонального центру разом із заявою необхідно подати – один із документівзазначених в абзацах 2 – 5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.
Дякуємо всім за участь та роботу! 
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги вступників до магістратури!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ-2020: ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ
03.07.2020


1 липня вступники на навчання в магістратуру складали єдиний вступний іспит з іноземної мови.
Із тестовими зошитами єдиного вступного іспиту та правильними відповідями до завдань тесту можна ознайомитися в розділі «ВСТУПНІ ДО МАГІСТРАТУРИ. МАТЕРІАЛИ ЄВІ/ЄФВВ».
Звертаємо Вашу увагу на те, що з англійської мови розміщено два тестові зошити, оскільки тестування проходило у дві зміни. Зошити першої зміни тестування також було використано для проходження ЄВІ у закладах вищої освіти, що проводили іспит для осіб, які у зв’язку зі станом здоров’я або як вступники, звільнені з військової служби (у тому числі мобілізовані), отримали право складати іспит у відповідних закладах освіти.
Оголошення результатів вступних випробувань здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО-2020!

У п'ятницю, 03.07.2020, буде проведено основну сесію вступних випробувань до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання з ПРАВА - ЄФВВУВАГА!!! Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:15 до 09:50 !!!

ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) екзаменаційний листок;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  вступних випробувань до магістратури за технологією зовнішнього незілежного оцінювання з права - ЄФВВ забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      До уваги інструкторів!!
      Пакет № 1 - це пакет із блоком завдань "ТЗНП" (тесту загальної правничої компетентності": на виконання кожної секції відведено по 25 хвилин.
      Пакет № 2 - це пакет із блоком завдань "Право".

      Під час виконання завдань блоку «ТЗНПК» вступники не можуть повертатися до виконання завдань секцій, час роботи над якими вичерпано. 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання роботи ЄФВВ зареєструвалось 471 учасник
      Писатимуть роботу ЄФВВ 471 учасник у 32 аудиторіях 2 пунктів проведення єдиного фахового вступного випробування з права за технологією ЗНО (м. Рівне - 2), окрім цього обслуговуватимуть процедури 2 уповноважен2 осіби УЦОЯО, 2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники, 64 інструктори та 10 чергових; у пунктах будуть присутні 4 медичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиму 2 працівники ГУ НП поліції охорони, зовні за порядком стежитимуть 2 представники ГУ НП.
     
Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

На виконання ЄФВВ відведено 200 хвилин. Робота складається з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право). Блок «ТЗНПК» містить 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хв., блок «Право» містить 100 завдань, на їх виконання відведено 125 хв..

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.
Змінено: Ігор Опольський - 02.07.2020 12:43:54
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги освітян Рівненщини!
Коротко про проведення вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ в Рівненській області 01.07.2020.


     У Рівненській області для виконання завдань вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ зареєструвалось 2 564 учасники, які працюватили у дві зміни, пили тест із 1 843 (71,88%), не прийшли виконувати роботу 721 (28,12%)
У І зміну писали роботу ЄВІ із 1317 учасників 950 у 90 аудиторіях 6 пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО (м. Рівне - 6), окрім цього обслуговували процедури уповноважених осіб УЦОЯО, 6 керівників пунктів ЗНО та 6 помічників, 180 інструкторів та 30 чергових; у пунктах були присутні 12 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів забезпечували 6 працівників ГУ НП поліції охорони, зовні за порядком стежитили 6 представників ГУ НП.
У ІІ зміну писали роботу ЄВІ із 1247 учасників 893 у 84 аудиторіях пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО (м. Рівне - 6), окрім цього обслуговували процедури уповноважених осіб УЦОЯО, 6 керівників пунктів ЗНО та 6 помічників, 168 інструкторів та 30 чергових; у пунктах будуkb присутні 12 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів забезпечуваkи 6 працівників ДСО, зовні за порядком стежитиkb 6 представників ГУ НП.

      У першу зміну до пунктівпроведення ЄВі без документів (паспорт та / або екзаменаціний листок) прийшли 2 учасники, спізнились - 2 учасники. У другу зміну не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЄВІ без документів або запізнились.
       Під час проведення І зміни та ІІ зміни було зареєстровано 2 нестандартні ситуації, які було вирішено в відповідно до дій, вміщених у переліку нестандартних ситуацій.
      Порушень процедури під час проведення не було зафіксовано ні учасниками, ні персоналом пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ.

Дякуємо всім за участь та роботу! 
Змінено: Ігор Опольський - 03.07.2020 17:20:59
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО-2020!

У середу, 01.07.2020, буде проведено основну сесію вступних випробувань до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ - ЄВІ. УВАГА!!! Учасники І зміни мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:15 до 09:50, учасники ІІ зміни мають прийти до входу в пункти із 13:15 до 13:50!!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) екзаменаційний листок;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання роботи ЄВІ з іноземної мови зареєструвалось 2 564 учасники, які працюватимуть у дві зміни. 
У І зміну писатимуть роботу ЄВІ 1317 учасників у 90 аудиторіях 6 пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО (м. Рівне - 6), окрім цього обслуговуватимуть процедури 6 уповноважених осіб УЦОЯО, 6 керівників пунктів ЗНО та 6 помічників, 180 інструкторів та 30 чергових; у пунктах будуть присутні 12 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиму 6 працівників ДСО, зовні за порядком стежитимуть 6 представників ГУ НП.
У ІІ зміну писатимуть роботу ЄВІ 1247 учасників у 84 аудиторіях 6 пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО (м. Рівне - 6), окрім цього обслуговуватимуть процедури 6 уповноважених осіб УЦОЯО, 6 керівників пунктів ЗНО та 6 помічників, 168 інструкторів та 30 чергових; у пунктах будуть присутні 12 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиму 6 працівників ДСО, зовні за порядком стежитимуть 6 представників ГУ НП.

Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

На виконання роботи з іноземної мови відведено 60 хвилин.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.
Змінено: Ігор Опольський - 02.07.2020 12:12:53
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги всупників до магістратури!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ/ЄФВВ-2020: ЗА КІЛЬКА ДНІВ ПОЧАТОК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ДО МАГІСТРАТУРИ
26.06.2020


У середу, 1 липня 2020 року, розпочинаються вступні іспити до магістратури.
Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).
Станом на сьогодні понад 55% учасників, зареєстрованих для участі в ЄВІ, не роздрукували свої запрошення-перепустки.
Нагадуємо учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
Просимо тих учасників, які мають намір взяти участь у тестуванні, терміново роздрукувати цей документ: у ньому зазначено проміжок часу, протягом якого рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.
Для участі в ЄВІ/ЄФВВ учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
 • оригіналу екзаменаційного листка;
 • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
 • запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
      Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ в ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, Тут будуть вміщуватись повідомлення, які стосуються теми
 
До уваги освітян Рівненщини!


Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

В Україні розпочинається оцінювання якості дошкільної освіти ECERS-3
30.06.2020

Вперше в Україні відбувається оцінювання  якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням міжнародної методики ECERS-3. Ініціатива проведення дослідження належить Міністерству освіти і науки України. Український інститут розвитку освіти (УІРО) забезпечує цей процес. Проєкт відбувається у партнерстві з командою підтримки реформ  МОН, Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та за підтримки ЮНІСЕФ.
Пілотний та основний етапи дослідження триватимуть  у 2020-2021 роках.  У рамках цього процесу здійснюється відбір національних експертів, а також їхня підготовка (онлайн і офлайн). Крім того, експерти пройдуть валідизацію сертифікованими тренерами Інституту ERSI (США) і зможуть здійснювати пілотний етап дослідження, а також готувати регіональних експертів для здійснення основного етапу дослідження.
Впродовж 2020-2021 років УІРО планує підготувати близько 80 сертифікованих експертів.
 
ЩО ТАКЕ ECERS-3?
ECERS-3 (Early Childhood Environment Rating Scale) – це інструмент для оцінки якості дошкільної освіти. Він дає змогу оцінити якість освіти відповідно до європейських стандартів. Шкали ECERS-3 застосовуються у двадцяти країнах, у 16 з яких їх було перекладено та офіційно опубліковано. Всесвітньо визнана надійність і валідність шкал ECERS-3 свідчить про їхню ефективність у дослідженні та оцінюванні діяльності закладів дошкільної освіти.
 
ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ECERS-3
Шкали ECERS-3 дають змогу комплексно виміряти якість дошкільної освіти. Методика включає шість шкал (предметно-просторове середовище,  догляд та піклування за дітьми, мовлення та грамотність, види пізнавальної діяльності, взаємодія, структурування програми).
СТРУКТУРА ECERS-3
Шкали передбачають 35 показників та 468 індикаторів. Кожен показник оцінюється за індикаторами від одного до семи балів. Оцінювання якості дошкільної освіти відбувається на основі спостережень експертів. Результати спостережень заносять в оціночні листи з поясненнями, чому за кожним показником дано той чи той бал відповідно до кожного індикатора.
 
ЗАВДАННЯ ECERS-3
Освітнє середовище є надзвичайно важливим чинником для різнобічного розвитку дітей дошкільного віку. ECERS-3, оцінюючи якість дошкільної освіти, робить на цьому особливу увагу. Такий підхід повністю відповідає вимогам Державного стандарту дошкільної освіти України (Базовому компоненту дошкільної освіти).
Оцінювання якості дошкільної освіти за методикою ECERS-3:
 • враховує особливості різних видів освітніх програм для дітей дошкільного віку (комплексні і парціальні), рекомендовані (схвалені) Міністерством освіти і науки України;
 • робить акцент на тому, що діти є суб’єктами своєї діяльності;
 • оцінює умови для пізнавальної діяльності дитини, можливості прояву нею творчості та ініціативи;
 • фокусується на трьох вимірах середовища: просторі, організації часу, взаємодії дітей і дорослих.
Унікальність шкал ECERS-3 полягає в тому, що їх одночасно можна застосовувати в одному приміщенні або групі дітей віком від 2,5 до 5 років.
 
ПЕРЕВАГИ ECERS-3
Основні переваги використання методики ECERS-3 полягають у тому, що діти:
 • створюють, а не копіюють;
 • рухаються, а не чекають;
 • знаходять шляхи вирішення проблем, а не просять педагога їх вирішити;
 • розповідають, а не пасивно слухають;
 • діють відповідно до своїх інтересів;
 • роблять вибір, маючи альтернативу;
 • театралізують або ж розігрують сцену;
 • вирішують проблемні ситуації, а не пасивно погоджуються з ними;
 • цінують процес, а не тільки результат;
 • ставлять запитання, а не просто слухають;
 • розпорядок дня у закладі дошкільної освіти побудований на потребах дітей, а не на потребах дорослих або вимогах програми та ін.
 
Використання методики ECERS-3 має низку переваг й для педагога
Педагог (керівництво закладу дошкільної освіти):
 • має змогу побачити недоліки, допущені в освітньому процесі, та в подальшому їх усунути.
Вихователь:
 • є наставником, який спрямовує і допомагає формувати різнобічно розвинену особистість дитини; застосовує диференційований та індивідуальний підходи у навчанні, вихованні та розвитку дітей;
 • створює і забезпечує безпечне, сприятливе та комфортне освітнє середовище;
 • має право на академічну свободу, отримує гнучкість у проведенні програми: має право обирати формати, теми і час для занять.
Шкали ECERS-3 можуть бути використані на різних рівнях управління:
 • закладом дошкільної освіти для рефлексії і визначення подальших цілей щодо поліпшення якості освіти;
 • керівниками для проведення досліджень і прийняття управлінських рішень;
 • різними інституціями незалежної оцінки якості освіти (МОН, УІРО та ін.) для експертизи і моніторингу якості дошкільної освіти в Україні загалом.
Окрім цього, шкали ECERS-3 можна використовувати при підготовці майбутніх педагогів, а також у процесі підвищення їх кваліфікації.
 
З відповідними наказами МОН щодо проведення моніторингового дослідження  ECERS -3 ви можете ознайомитися тут і тут.
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ в ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, Тут будуть вміщуватись повідомлення, які стосуються теми
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У вівторок, 30.06.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:45 до 10:50!!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури зареєструвалось 13 734 (у 2019 - 12 693, у 2018 - 12 836) учасників, для яких працюватимуть 919 аудиторій у 55 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 18, м. Дубно - 4, м. Вараш - 2, м. Острог - 2, м. Березне - 4, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 2, смт. Зарічне - 1, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 2, смт. Млинів - 2, смт. Радивилів - 1, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 6), окрім цього обслуговуватимуть процедури 55 уповноважених осіб УЦОЯО55 керівників пунктів ЗНО та 55 помічників керівників пунктів ЗНО, 1 838 інструкторів та 293 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури відведено 180 хвилин.
 
Учасникам роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ: із 13 734 учасників до 55 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 000 (0,00%), виконували сертифікаційну роботу 000 (00,000%)
[JUSTIFY]   Не було допущено до пунктів проведення ЗНО 1 учасника, який прийшов без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
У всіх пунктах проведення тестування з української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників,1 учаснику було викликано "швидку"..
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області під час проведення технологічної перерви в 6 учасників було виявлено заборонені засоби (мобільні телефони, навушники, флешка), після чого їх було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО.
В одному пункті (Рівненська ЗОШ № 11) були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти (телеканал UA: Рівне).
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 58 та забір 54 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 54 пунктів ЗНО з української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 12 пунктах (25 осіб). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 16 із 54 пунктів проведення ЗНО зафіксовано 25 нестандартних ситуацій.
Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ ДО ТЕСТУ ЗНО-2020 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у четвер, 02.07.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 57 След.