Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 57 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ПРОБНЕ ЗНО-2019: РЕЗУЛЬТАТИ З ДЕСЯТИ ПРЕДМЕТІВ
29.03.2019


В особистому кабінеті учасника пробного тестування наразі розміщено результати з десяти предметів за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою  1–12 балів.
Робочою групою Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів визначено порогові бали, зокрема історія України - 30, географія - 24, англійська, німецька, французька, іспанська мови - 22, математика - 13, хімія - 21, біологія - 26, фізика - 15.
Для тих, хто скористався сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО», доступна опція перегляду й завантаження картки результатів. Якщо учасник не скористався сервісом, він можете самостійно визначити кількість набраних балів  за  рейтинговою і критеріальною шкалами за виконання тесту пробного ЗНО з певного предмета.
Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО».
Зауважимо, що 23 березня у пробному ЗНО взяли участь 174 222 особи, а сервісом визначення результатів скористалися 60% учасників.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2019!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення!

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ “СКЛАВ/НЕ СКЛАВ” З ІНОЗЕМНИХ МОВ І БІОЛОГІЇ
19.06.2019У середу, 20 червня 2019 року, на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з англійської, німецької, французької, іспанської мов та біології. Цього ж дня у розділі «Керівникам закладів освіти» буде завантажено відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Сьогодні відбулося друге засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів з англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології. Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з англійської мови, що відповідає 19 тестовим балам, з німецької –19 тестових балів, з французької – 19, з іспанської – 19, з біології – 23.
Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з англійської мови 87,3 % осіб; з німецької – 79,4 %, французької – 87,7 %, іспанської – 83,3 %, з біології – 91 %.
Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 21 червня.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників ЗНО-2019 та освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ПОРОГОВІ БАЛИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА БІОЛОГІЇ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО ЗАВТРА
18.06.2019У середу, 19 червня 2019 року, о 10:00 розпочнеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав».
На засіданні буде встановлено поріг «склав/не склав» з англійської, іспанської, німецької, французької мов та біології.
Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість тестових балів, яку за виконання сертифікаційної роботи має набрати учасник, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.
До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів загальної середньої освіти, вищої освіти та інших установ і організацій.
      Засідання експертної комісії в режимі онлайн транслюватиме українське національне інформаційне агентство «Укрінформ»
Результати учасників за шкалою 100–200 і в 12-бальній шкалі (з предметів, результат яких зараховується як оцінка за ДПА) будуть завантажені на інформаційні сторінки учасників зовнішнього незалежного оцінювання 20 червня.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги керівників закладів освіти!

      У розділі «Керівникам закладів освіти» на сайті Український центр оцінювання якості освіти (https://zno.testportal.com.ua/edu/login) Відомості результатів ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі ЗНО, будуть розмішені протягом дня.
      Звертаємо увагу керівників закладів освіти на те, що перед друком Відомостей, необхідно пересвідчитися в дійсності електронного цифрового підпису УЦОЯО, що підтверджує цілісність інформації у файлі. Інструкція щодо перевірки електронного цифрового підпису розміщена в розділі «Керівникам закладів освіти».
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

ОСКАРЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО

Апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасник тестування  має право подати в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, незгоди з рішенням щодо анулювання результату.
Таку заяву подають до Українського центру протягом 5 календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета (сесії). Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти розглядає заяву протягом 15 календарних днів з урахуванням дня її надходження.
Звертаємо увагу на те, що розгляд апеляційної заяви – це фактично повторне визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання. Адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей.
Технічну перевірку виконання завдань сертифікаційної роботи проводять з метою встановлення правильності визначення результату зовнішнього оцінювання за наслідками обробки бланка відповідей типу А, а також додаткової персоналізації сертифікаційної роботи.
Предметна перевірка виконання завдань сертифікаційної роботи передбачає встановлення об’єктивності оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю шляхом проведення повторного оцінювання наданих відповідей.
За результатами повторних технічної та предметної перевірок апеляційна комісія може бути ухвалено одне з таких рішень:
 • відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат, визначений раніше, підтверджується);
 • задовольнити апеляційну заяву (попередньо встановлений результат буде змінено).
У разі задоволення заяви щодо результатів ухвалюють одне з таких рішень:
 • про відновлення результату зовнішнього оцінювання (у тому випадку, якщо попередньо результат було анульовано);
 • про збільшення або зменшення кількості балів, отриманих учасником зовнішнього оцінювання.
Звертаємо особливу увагу на те, що визначений раніше результат може бути змінений у бік зменшення кількості балів. Щоб уникнути прикрощів, пов’язаних з можливим зниженням результату, радимо попередньо завантажити скан-копію бланків відповідей та об’єктивно оцінити результат виконання тесту учасником. Скан-копії бланків будуть розміщені на інформаційних сторінках після оголошення результатів з певного предмета. Щоб ознайомитися зі скан-копіями бланків відповідей, достатньо зайти на свою інформаційну сторінку та сформувати запит.
Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому здійснюватиметься розгляд заяв щодо результатів, а також списки осіб, заяви яких розглядатимуться на засіданні, розміщуються на веб-сайті Українського центру.
Учасники зовнішнього оцінювання (їх законні представники) можуть бути присутні на засіданні, під час якого розглядаються подані ними апеляційні заяви.
Заявник може відкликати заяву щодо результатів до початку її розгляду на засіданні апеляційної комісії. У такому випадку розгляд заяви припиняється.
Інформацію про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.
Апеляційну заяву радимо надсилати рекомендованим листом за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).
Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тому апеляції та звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.

Змінено: Ігор Опольський - 14.06.2019 10:54:30
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2019!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ “СКЛАВ/НЕ СКЛАВ” З ТРЬОХ ПРЕДМЕТІВ
13.06.201913 червня відбулося перше засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури, математики та фізики.
Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики – 11 тестових балів, з фізики – 13.  Для осіб,  які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, встановлено адаптивний поріг, що відповідає 14 балам.
Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з української мови і літератури 84 % осіб; з математики 81,83 %, з фізики 85%.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів буде розміщено на інформаційних сторінках 14 червня. Цього ж дня у розділі «Керівникам навчальних закладів» буде розміщено відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з української мови і літератури, математики, фізики буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 17 червня.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2019!!!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЯКИМ БУДЕ ПОРОГОВИЙ БАЛ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ»?
11.06.2019      У четвер, 13 червня 2019 року, о 10:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Поріг «склав/не склав» — це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів  і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.
До складу експертної комісії входять фахівці — працівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій.
Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на сторінках у Фейсбук Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України.
Нагадуємо, що засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з іноземних мов, біології відбудеться 19 червня, з історії України, географії, хімії – 21 червня.
Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників зовнішнього незалежного оцінювання!


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Як визначатимуть оцінки за державну підсумкову атестацію у формі ЗНО (ІНФОГРАФІКА)

В Українському центрі оцінювання якості освіти пояснили, як визначатимуть бали на державній підсумковій атестації у формі ЗНО.
Роз’яснення доступні на сайті центру.
Цього року випускники шкіл проходитимуть ЗНО як державну підсумкову атестацію з української мови та літератури, математики або історії України. Результати тестувань переводитимуть у 12-бальну систему.

Детальніше дивіться в інфографіці нижче:Інфографіка: УЦОЯО

Нагадаємо, 21 травня стартувало ЗНО-2019 – абітурієнти склали тести з математики. За цим посиланням можна переглянути правильні відповіді до завдань з математики.
Також оприлюднені правильні відповіді ЗНО з українськоїіноземних мов та фізики.
Фото: автор – Wavebreakmedia, DepositphotosВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ у 2019 році: за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»; 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знать 02 «Культура і, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
До уваги учасників ЄВІ та ЄФВВ!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЄФВВ/ЄВІ: ЯК ДІЗНАТИСЯ АДРЕСИ ПУНКТІВ ТЕСТУВАННЯ
18.06.2019Сьогодні, 18 червня, у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування. Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому.
Радимо учасникам ЄФВВ/ЄВІ самостійно сформувати й завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.
Основна сесія ЄВІ відбудеться 2 липня, ЄФВВ — 4 липня.
Зверніть увагу! Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00 год., другої – о 14:00 год.).
Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 9.15 / о 13.15 і припинено за 10 хвилин до початку тестування.
Для входу до пункту тестування учасник має показати:
 • екзаменаційний листок;
 • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
 • запрошення-перепустку.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ у 2019 році: за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»; 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знать 02 «Культура і, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАННЯХ ДО МАГІСТРАТУРИ
4.06.2019


3 червня завершилася реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземних мов та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Для участі в ЄВІ зареєстровано 65 414 осіб, в ЄФВВ — 16 277 осіб. Реєстрацію здійснювали приймальні комісії 284 закладів вищої освіти.
Представляємо відомості щодо кількості осіб, зареєстрованих для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ, за містами, де створюватимуться пункти тестування.
      

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.
Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, а також про час початку тестування (перша чи друга зміна) буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на  інформаційній сторінці не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.
Основна сесія ЄВІ відбудеться 2 липня, ЄФВВ — 4 липня.
ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ у 2019 році: за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»; 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знать 02 «Культура і, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      Інститутом на виконання плану роботи, відповідно до статті 44 Закону України «Про вищу освіту», Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533, зі змінами), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 №1096 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2018 року за №1456/32908, від 05.04.2019 №441 «Про затвердження Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 р. за №446/33417, п. 3.4. "Проведення вступних випробувань у магістратуру з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО" Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році»листа Львівського РЦОЯО від 30.05.2019 №374/03-29 «Про підбір персоналу пунктів проведення ЄВІ та ЄФВВ у 2019 році» спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовано роботу щодо підготовки процедур вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.
      Відповідно до зазначених вище документів Єдиний вступний іспит, що передбачає виконання тесту з іноземної мови (далі - ЄВІ) відбудеться 02 липня 2019 року, Єдине вступне фахове випробування, котре передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей (далі – ЄВФВ), відбудеться 04 липня 2019 року.
Звертаємо Вашу увагу, що пункти тестування, де буде проводитись ЄВІ 02 липня 2019 року, працюватимуть у дві зміни. Початок тестування першої зміни 10.00 год, другої зміни – 14.00 год.
Просимо провести роз’яснювальну роботу з працівниками закладів освіти міста Рівне та доручити відповідальним за ЗНО зібрати інформацію про осіб, які погодились виконувати обов’язки старших інструкторів, інструкторів та чергових пунктів тестування 02 і 04 липня 2019 року. Чиста анкета-заявка особи, яка бажає взяти участь у проведенні ЄВІ/ЄФВВ знаходиться в додатку до листа Рівненського ОІППО..
ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ у 2019 році: за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»; 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знать 02 «Культура і, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      Інститутом на виконання плану роботи, відповідно до статті 44 Закону України «Про вищу освіту», Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533, зі змінами), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 №1096 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2018 року за №1456/32908, від 05.04.2019 №441 «Про затвердження Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 р. за №446/33417, п. 3.4. "Проведення вступних випробувань у магістратуру з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО" Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 29.05.2019 №371/03-29 «Про підготовку до проведення єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту для вступу до магістратури у 2019 році» спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовано роботу щодо формування мережі пунктів проведення вступних випробувань для здобуття ступеня вищої освіти магістра, котрі відбудуться 2 та 4 липня 2019 року.
2 липня 2019 року вступники до магістратури складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).
4 липня 2019 року - єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), яке передбачає передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
Звертаємо Вашу увагу, що пункти тестування, де буде проводитись ЄВІ 02 липня 2019 року, працюватимуть у дві зміни. Початок тестування першої зміни 10:00, другої зміни – 14:00

Змінено: Ігор Опольський - 10.06.2019 09:12:48
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ, Тут будемо вміщувати актуальну інформацію з даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

До уваги вчителів, які братимуть участь у пілотному дослідженні сертифікації.


Ознайомтеся з методичними рекомендаціями щодо створення, змісту та завантаження електронного портфоліо для вчителів, які проходять сертифікацію.

Наказ МОН від 30.05.2019 № 755 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо створення, змісту та завантаження е-портфоліо

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ, Тут будемо вміщувати актуальну інформацію з даної теми
 
Матеріал читаємо, перейшоши за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

2019 ІА.bmp (1.15 МБ)
Вступна кампанія до вищих навчальних закладів України у 2019 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги абітурієнтів 2019 року!!!

Міністерство освіти і науки України повідомляє про запуск відеороз'яснень щодо вступної кампанії до закладів вищої освіти на бакалавра.

МОН запускає серію відеороз’яснень для вступників у заклади вищої освіти.
Тримайте перший ролик - про терміни вступу на бакалавра та наскрізного магістра.

Це та інші відео розміщуватимуться також на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2019»: https://bit.ly/2R3jOTb
та на офіційному YouTube каналі Міністерства: https://bit.ly/2ZcNdNN
Більше інформації про відеороз'яснення та інформаційні матеріали щодо вступної кампанії 2019 шукайте тут: https://bit.ly/2IxbFCL
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування, У даному розділі форуму розміщено гіперпосилання на базу ВИКОРИСТАНИХ тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти.
 
До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання!


У цьому повідомленні подаємо гіперпосилання на матеріали зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року (тестові зошити, правильні відповіді, аудіофайли з іноземних мов, схеми оцінювання тощо).

1. УКРАЇНСЬКА МОВА і ЛІТЕРАТУРА.
1.1. Сертифікаційна робота з української мови і літератури 2019 року (основна сесія)
1.2. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2019 року (основна сесія)
1.3. Схема оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з української мови і літератури 2019 року (основна сесія)

2. МАТЕМАТИКА
2.1. Сертифікаційна робота з математики 2019 року (основна сесія)
2.2. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики 2019 року (основна сесія)
2.3. Схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики 2019 року (основна сесія)

3. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ,
3.1. Сертифікаційна робота з історії України 2019 року (основна сесія)
3.2. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з історії України 2019 року (основна сесія). оновлено

4. АНГЛІЙСЬКА МОВА.
4.1. Сертифікаційна робота з англійської мови 2019 року (основна сесія)
4.2. Завдання з аудіювання з англійської мови 2019 року (основна сесія)
4.3. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови 2019 року (основна сесія)
4.4. Схема оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з англійської мови 2019 року (основна сесія)

5. НІМЕЦЬКА МОВА.
5.1. Сертифікаційна робота з німецької мови 2019 року (основна сесія)
5.2. Завдання з аудіювання з німецької мови 2019 року (основна сесія)
5.3. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з німецької мови 2019 року (основна сесія)
5.4. Схема оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з німецької мови 2019 року (основна сесія)

6. ФРАНЦУЗЬКА МОВА.
6.1. Сертифікаційна робота з французької мови 2019 року (основна сесія)
6.2. Завдання з аудіювання з французької мови 2019 року (основна сесія)
6.3. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з французької мови 2019 року (основна сесія)
6.4. Схема оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з французької мови 2019 року (основна сесія)

7. ІСПАНСЬКА МОВА
7.1. Сертифікаційна робота з іспанської мови 2019 року (основна сесія)
7.2. Завдання з аудіювання з іспанської мови 2019 року (основна сесія)
7.3. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з іспанської мови 2019 року (основна сесія)
7.4. Схема оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з іспанської мови 2019 року (основна сесія)

8. БІОЛОГІЯ.
8.1. Сертифікаційна робота з біології 2019 року (основна сесія)
8.2. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з біології 2019 року (основна сесія)

9. ГЕОГРАФІЯ.
9.1. Сертифікаційна робота з географії 2019 року (основна сесія)
9.2. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з географії 2019 року (основна сесія)

10. ФІЗИКА.
10.1. Сертифікаційна робота з фізики 2019 року (основна сесія)
10.2. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з фізики 2019 року (основна сесія). оноволено

11. ХІМІЯ.
11.1. 
11.2.
Змінено: Ігор Опольський - 12.06.2019 11:20:13
СУПЕРВІЗІЯ педагогічних працівників, У цій темі будуть вміщуватись актуальні матеріали
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.


Законопроект про середню освіту містить норму про впровадження в школах педагогічної інтернатури

Молоді вчителі матимуть наставників, які отримають доплату
Законопроект «Про повну загальну середню освіту» містить норму про впровадження в українських школах педагогічної інтернатури.
Зокрема, під час першого року роботи молодого вчителя в школі, його діяльність супроводжуватиметься підтримкою наставника.
У Міністерстві освіти зазначають, що наставник буде зобов’язаний надавати консультацію молодому вчителю та допомагати йому стати успішним.
Разом з тим, планується, що робота наставника оплачуватиметься додатково. Планується, що він отримуватиме 20% надбавку.
Як відомо, профільний парламентський комітет з питань науки і освіти 29 травня рекомендував прийняти проект закону «Про повну загальну середню освіту» за основу в першому читанні.
Моніторинг якості освіти від УЦОЯО: СЕРТИФІКАЦІЯ педагогічних працівників, В Україні проводитимуть моніторинги якості освіти
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Сертифікація вчителів: визначено, як створювати е-портфоліо вчителям, директорам, НУШ, сертифікаціяМіністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо створення, змісту та завантаження електронного портфоліо для вчителів, які проходять сертифікацію.
Про це йдеться в наказі №755 від 30 травня, який опублікований на сайті Держслужби якості освіти.
Ці рекомендації створені, щоб педагоги змогли провести самоцінювання під час сертифікації. Самооцінювання передбачає:
 • заповнення анкети самооцінювання;
 • опис навчального заняття, проведеного учасником сертифікації відповідно до навчального плану (може супроводжуватись відеозаписом).
Також учасник сертифікації може за власним бажанням додати до е-портфоліо будь-які інші матеріали, які показують педагогічну майстерність.
Ці матеріали можуть містити:
 • інформацію про професійні здобутки;
 • освітні успіхи учнів;
 • творчий доробок (презентації, публікації, виступи на конференціях);
 • авторські розробки уроків, дидактичних ігор, сценаріїв тощо;
 • дизайнерські рішення оформлення класу та робочого місця;
 • гіперпосилання на блоги, а також професійні групи у соцмережах, які адмініструє учасник сертифікації тощо.
Повністю з рекомендаціями можна ознайомитись у документі нижче.
Завантажити документ можна за цим посиланням.
Нагадаємо, цього року участь у сертифікації візьмуть 854 вчителі початкових класів. Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають 20% надбавку до зарплатні. Інформація про проходження сертифікації поки що буде закритою.
Незалежне тестування вчителів під час сертифікації складатиметься зі 100 завдань. Також затверджені методика та форма експертного оцінювання.
Окрім того, у Держслужбі якості освіти розповіли, як відбуватиметься експертне оцінювання та хто його проводитиме. Також служба затвердила форму анкети самооцінювання.
“Нова українська школа”
Фото: автор – racorn, Depositphotos
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, ЗНО з української мови та літератури, Тема для експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, які перевірятимуть відкриту частина сертифікаційої роботи ЗНО з української мови та літератури
 
До уваги вчителів української мови та літератури Рівненщини, які будуть залучені до перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт учасників ЗНО-2019!

Інститутом на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.01.2019 № дор.4/01-60/19, п. 3.39 «Організація перевірки робіт учасників ЗНО з української мови і літератури (за умови створення в області пункту перевірки)» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 17.05.2019 № 347/03-29 «Про інструктаж та роботу екзаменаторів із української мови» у середу, 29.05.2019, на базі Рівненської української гімназії для експертів – педагогічних працівників, які перевірятимуть відкриту частину робіт учасників ЗНО з української мови та літератури буде проведено серію навчальних семінарів «Відкрита частина тесту ЗНО з української мови та літератури: критерії перевірки робіт».
      До проведення 8 навчальних семінарів залучено 8 старших екзаменаторів та 93 вчителі-екзаменатори. Початок роботи об 11:00.

Матеріали навчального семінару можна завантажити нижче:

3. Індикаторні роботи (надано кожному екзаменатору).
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 57 След.