Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1
Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів: стартує онлайн-опитування МОН та EdCamp Ukraine
 
Шановні колеги!


10 травня 2018 року стартувало масштабне онлайн-опитування щодо підвищення кваліфікації та сертифікації педагогів. Отримані дані використають для розробки рекомендацій до законодавчих актів, які нині створюються на реалізацію нового Закону “Про освіту”. Ініціаторами проекту стали Міністерство освіти і науки України та спільнота EdCamp Ukraine.
Учасниками опитування можуть стати педагоги, керівники закладів освіти, викладачі та студенти педагогічних вишів, науковці, представники управлінь освіти, методичних служб, державних та громадських організацій.
Використовуючи відповіді анкет, організатори шукатимуть, зокрема, відповіді на запитання:
- знань і навичок з яких тем потребує українське вчительство?
- що заважає педагогам професійно зростати?
- як часто відкриті уроки перетворюються на “театр”, хоча насправді покликані дати якісний зворотний зв’язок?
- яким критеріям мають відповідати організації, що пропонують підвищення педагогічної кваліфікації?
- чи можлива прозора та дієва сертифікація в освіті?
За результатами дослідження також буде укладена декларація, яку за бажання, підписуватимуть надавачі послуг у системі підвищення педагогічної кваліфікації.
Ініціатива реалізується протягом 2018 року в три етапи:
  • 1 етап (10.05 - 10.06) - анонімне онлайн-опитування з узагальненням результатів;
  • 2 етап (2-3.07) - презентація проміжних результатів і стратегії змін;
  • 3 етап (20.08-15.09) - відкрите онлайн-обговорення.

Пройти онлайн-опитування https://bit.ly/2jM50sh.
Сторінка ініціативи: www.edcamp.org.ua/teachandlearn
Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти, Тут розміщуватиметься інформація щодо проведення апробації тестових завдань від УЦОЯО
 
     До уваги працівників навчальних закладів Рівненщини.
     На виконання п. 3.2 «Проведення апробації тестових завдань» спільного наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського  регіонального  центру  оцінювання  якості  освіти  від 21.09.2017 №428/115-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році» в Рівненській області з 22 січня по 02 лютого 2018 року буде проводитися апробація тестових завдань з наступних предметів: з української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, французької та німецької мов. До апробації тестових завдань планується залучити 570 учнів з 14 навчальних  закладів, із яких 13 - заклади загальної середньої освіти Рівненської області та 1 - вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації.
Змінено: Олена Холод - 12.01.2018 07:54:08
Всеукраїнське моніторингове дослідження освітнього середовища: опитування керівників ЗНЗ та вчителів ЗНЗ (TALIS), Тут буде вміщено матеріали, що стосуватимуться даного дослідження та надаватимуться консультації
 
До уваги керівників навчальних закладів, які беруть участь у Всеукраїнському моніторинговому опитуванні директоів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів: детальнішу інформацію про дослідження можна дізнатися тут:
УАДО розпочала Всеукраїнське опитування за методологією TALISЛист із додатком від 2017.04.11 №01-16.485
 
Підсумкова діагностика рівня знань з курсу "Фінансова грамотність", Тут буде вмішено інформацію щодо підсумкової діагностики рівня знань з курсу "Фінансова грамотність"
 
Лист РОІППО
Лист МОІН з додатками
Методичні рекомендації
Підсумкова діагностика рівня знань з курсу "Фінансова грамотність", Тут буде вмішено інформацію щодо підсумкової діагностики рівня знань з курсу "Фінансова грамотність"
 
Шановні колеги! Повідомляємо, що 26 квітня 2016 року в Рівненській області буде проведено підсумкову діагностику рівня знань з курсу "Фінансова грамотність". Підсумкову діагностику рівня знань з курсу "Фінансова грамотність" буде проведено за допомогою електронного онлайн-тествання. Пам'ятку по роботі з системою тестування - пам'ятку адміністратора  та пам'ятку  для проходження тесту - пам'ятку учня буде надіслано електронною поштою.
ЕКСПЕРТИЗА ЯКОСТІ ОСВІТИ: робота експертів з питань відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів., Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-548 від 16.11.2015 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів"
 
Шановні колеги!
Для реєстації та доступу до проектів конкурсних підручників розміщуємо ссилку на Репозитарій цифрового навчального контенту:
Репозитарій
ЕКСПЕРТИЗА ЯКОСТІ ОСВІТИ: робота експертів з питань відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів., Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-548 від 16.11.2015 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів"
 
Шановні колеги!
Також розміщуємо методичні рекомендації з сайту Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України: електронний посібник "Експертиза шкільних підручників" та презентації до підручника з кожного предмета.
Методичні рекомендації
ЕКСПЕРТИЗА ЯКОСТІ ОСВІТИ: робота експертів з питань відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів., Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-548 від 16.11.2015 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів"
 
Шановні колеги!
Розміщуємо посилання на нормативно-правові документи МОН, які регулюють проведення експертизи електронних версій підручників, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
1.Наказ МОН України від 05.02.2016 №78 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів".
2. Наказ МОН України від 17.02.2016 року №127 «Про затвердження складу експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для 8 класів для загальноосвітніх навчальних закладів».
3.Додаток до 
наказу МОН України від 17.02.2016 року №127 «Про затвердження складу експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для 8 класів для загальноосвітніх навчальних закладів».

Посилання на інші документи у попередніх повідомленнях.
Моніторингове дослідження ІІІ етапу стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Рівненської області
 
Дане моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування респондентів різних груп, відповідно до вибірки.
До анкетування залучаються керівники позашкільних навчальних закладів, керівники гуртків, учні 9 класів, батьки учнів 9 класів.
 
2015-2016 н.р, 2016-2017 н.р. Апробація інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність" для загальноосвітніх навчальних закладів
 
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 12.10.2015 р. №1069 "Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність" для загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації України у 2015/2016 - 2016/2017 навчальних роках" у загальноосвітніх навчальних закладах Рівненської області буде здійснено апробацію інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність".
Змінено: Олена Холод - 15.09.2016 15:33:23
ЗНО-2016 + ДПА - ЄДИНІ, Тут буде вміщено матеріади щодо проведення ДПА у формі ЗНО у 2016 році
 
Шановні колеги!

 Нагадуємо, що результати ЗНО з української мови і літератури (обов’язково) та математики або історії України (за вибором учня) будуть зараховуватись як результати державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

1.   У 2016 році ЗНО проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Ознайомитися зі змістом цих програм можна на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua (закладка «Підготовка до ЗНО) або ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Програми ЗНО»).
2.      Тестові завдання, що використовувалися в процедурах ЗНО у минулі роки є доступні для випускників  на сайті ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Тести ЗНО минулих років»).
3.      Для якісної підготовки до участі в ЗНО рекомендуємо випускникам проходити тренувальне онлайн тестування (далі - ТОЛТ), що також є на сайті ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Тренувальне онлайн тестування») та є унікальним продуктом бо:
·   безкоштовне;
·   комп’ютерне, що дає можливість проходити його в зручний час та в будь якому місці;
·   укладене на основі завдань ЗНО 2006-2015 рр;
·   завдання укладені за тематичними блоками, що дає змогу перевіряти свої знання поетапно, в міру засвоєння навчального матеріалу або пройти підсумковий тест після завершення вивчення усього курсу з предмета тестування. Тривалість тематичного тесту 20 хв, підсумкового – 60 хв;
·   після проходження тесту учасник отримує результат, бачить на які запитання він відповів правильно, на які неправильно;
·   проходити ТОЛТ можна безліч разів, програма щоразу буде підбирати іншу комбінацію завдань.
4.  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого учасники зможуть ознайомитись із процедурами ЗНО, планується провести у форматі минулих років у березні-квітні 2016 року.
 
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016, Тут будуть вміщені матеріали, які стосуватимуться даної теми
 
Шановні колеги!

 Нагадуємо, що результати ЗНО з української мови і літератури (обов’язково) та математики або історії України (за вибором учня) будуть зараховуватись як результати державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

1.   У 2016 році ЗНО проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Ознайомитися зі змістом цих програм можна на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua (закладка «Підготовка до ЗНО) або ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Програми ЗНО»).
2.      Тестові завдання, що використовувалися в процедурах ЗНО у минулі роки є доступні для випускників  на сайті ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Тести ЗНО минулих років»).
3.      Для якісної підготовки до участі в ЗНО рекомендуємо випускникам проходити тренувальне онлайн тестування (далі - ТОЛТ), що також є на сайті ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Тренувальне онлайн тестування») та є унікальним продуктом бо:
·   безкоштовне;
·   комп’ютерне, що дає можливість проходити його в зручний час та в будь якому місці;
·   укладене на основі завдань ЗНО 2006-2015 рр;
·   завдання укладені за тематичними блоками, що дає змогу перевіряти свої знання поетапно, в міру засвоєння навчального матеріалу або пройти підсумковий тест після завершення вивчення усього курсу з предмета тестування. Тривалість тематичного тесту 20 хв, підсумкового – 60 хв;
·   після проходження тесту учасник отримує результат, бачить на які запитання він відповів правильно, на які неправильно;
·   проходити ТОЛТ можна безліч разів, програма щоразу буде підбирати іншу комбінацію завдань.
4.  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого учасники зможуть ознайомитись із процедурами ЗНО, планується провести у форматі минулих років у березні-квітні 2016 року.
 
Моніторингове дослідження щодо зорієнтованості учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів у виборі профілю навчання, У Рівненській області буде проводитися регіональне МД щодо зорієнтованості учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів у виборі профілю навчання
 
Шановні колеги! На виконання протокольних доручень управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 10.11.2014 № вих-5108-02/01-09/14 за наслідками наради з керівниками міжшкільних навчально-виробничих комбінатів (МНВК) області від 24 жовтня 2014 року у Рівненській області проводиться моніторингове дослідження щодо зорієнтованості учнів 9 – х класів загальноосвітніх навчальних закладів у виборі профілю навчання.До опитування залучаються заступники директорів ЗНЗ, учні 9-х класів та їх батьки. З питаннями щодо проведенння МД звертайтеся до обласного координатора даного дослідження Холод Олени Володимирівни.
Страницы: 1