Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1
Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів: стартує онлайн-опитування МОН та EdCamp Ukraine
 
Шановні колеги!


10 травня 2018 року стартувало масштабне онлайн-опитування щодо підвищення кваліфікації та сертифікації педагогів. Отримані дані використають для розробки рекомендацій до законодавчих актів, які нині створюються на реалізацію нового Закону “Про освіту”. Ініціаторами проекту стали Міністерство освіти і науки України та спільнота EdCamp Ukraine.
Учасниками опитування можуть стати педагоги, керівники закладів освіти, викладачі та студенти педагогічних вишів, науковці, представники управлінь освіти, методичних служб, державних та громадських організацій.
Використовуючи відповіді анкет, організатори шукатимуть, зокрема, відповіді на запитання:
- знань і навичок з яких тем потребує українське вчительство?
- що заважає педагогам професійно зростати?
- як часто відкриті уроки перетворюються на “театр”, хоча насправді покликані дати якісний зворотний зв’язок?
- яким критеріям мають відповідати організації, що пропонують підвищення педагогічної кваліфікації?
- чи можлива прозора та дієва сертифікація в освіті?
За результатами дослідження також буде укладена декларація, яку за бажання, підписуватимуть надавачі послуг у системі підвищення педагогічної кваліфікації.
Ініціатива реалізується протягом 2018 року в три етапи:
  • 1 етап (10.05 - 10.06) - анонімне онлайн-опитування з узагальненням результатів;
  • 2 етап (2-3.07) - презентація проміжних результатів і стратегії змін;
  • 3 етап (20.08-15.09) - відкрите онлайн-обговорення.

Пройти онлайн-опитування https://bit.ly/2jM50sh.
Сторінка ініціативи: www.edcamp.org.ua/teachandlearn
Підсумкова діагностика рівня знань з курсу "Фінансова грамотність", Тут буде вмішено інформацію щодо підсумкової діагностики рівня знань з курсу "Фінансова грамотність"
 
Шановні колеги! Повідомляємо, що 26 квітня 2016 року в Рівненській області буде проведено підсумкову діагностику рівня знань з курсу "Фінансова грамотність". Підсумкову діагностику рівня знань з курсу "Фінансова грамотність" буде проведено за допомогою електронного онлайн-тествання. Пам'ятку по роботі з системою тестування - пам'ятку адміністратора  та пам'ятку  для проходження тесту - пам'ятку учня буде надіслано електронною поштою.
Моніторингове дослідження ІІІ етапу стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Рівненської області
 
Дане моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування респондентів різних груп, відповідно до вибірки.
До анкетування залучаються керівники позашкільних навчальних закладів, керівники гуртків, учні 9 класів, батьки учнів 9 класів.
 
2015-2016 н.р, 2016-2017 н.р. Апробація інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність" для загальноосвітніх навчальних закладів
 
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 12.10.2015 р. №1069 "Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність" для загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації України у 2015/2016 - 2016/2017 навчальних роках" у загальноосвітніх навчальних закладах Рівненської області буде здійснено апробацію інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність".
Змінено: Олена Холод - 15.09.2016 15:33:23
Моніторингове дослідження щодо зорієнтованості учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів у виборі профілю навчання, У Рівненській області буде проводитися регіональне МД щодо зорієнтованості учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів у виборі профілю навчання
 
Шановні колеги! На виконання протокольних доручень управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 10.11.2014 № вих-5108-02/01-09/14 за наслідками наради з керівниками міжшкільних навчально-виробничих комбінатів (МНВК) області від 24 жовтня 2014 року у Рівненській області проводиться моніторингове дослідження щодо зорієнтованості учнів 9 – х класів загальноосвітніх навчальних закладів у виборі профілю навчання.До опитування залучаються заступники директорів ЗНЗ, учні 9-х класів та їх батьки. З питаннями щодо проведенння МД звертайтеся до обласного координатора даного дослідження Холод Олени Володимирівни.
Страницы: 1