Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1
Обговорення проекту Типового навчального плану для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
 
Пропонуємо обговорення  проекту Типового навчального плану для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розробленого відповідно до Базового плану Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1392.
Свої пропозиції можна надсилати Міністерству освіти і науки України до 30 січня 2017 року на електронну пошту: n_beskova@mon.gov.ua , або zasekina@ukr.net

Проект Типового навчального плану та коментар Міністерства освіти і науки України
ОБ'ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ, Обговорення проблемних питань в галузі освіти
 
Запрошуємо до обговорення, обміну досвідом щодо функціонування галузі освіти в ОТГ . В даній темі можна здійснювати обговорення освітянських проблемних питань, які виникають в процесі організації функціонування закладів освіти об'єднаних територіальних громад. Для вирішення проблемних питань будуть надаватись відповідні консультації працівниками управління освіти і науки облдержадміністрації.
Громадське обговорення доповіді начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Таргонського Г.М. «Про підсумки розвитку галузі освіти Рівненщини у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік» на серпневій конферен, Обговорення
 
Просимо долучитися до громадського обговорення доповіді начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Таргонського Г.М. «Про підсумки розвитку галузі освіти Рівненщини у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік»
Серпнева конференція педагогічних працівників відбудеться 26.08.2015 об 11.00 в режимі відео конференції через систему он-лайн нарад обласної державної адміністрації в кабінеті 601 приміщення облдержадміністрації, м-н Просвіти,1 та в райдержадміністраціях (міськвиконкомах).
Бажаючим виступити в обговоренні доповіді в он-лайн режимі в обласній студії чи в районних (райдержадміністрації, міськвиконкоми) необхідно направити інформацію про автора та тему виступу на електронну пошту управління освіти і науки облдержадміністрації obluo@icc.rv.ua.
Страницы: 1