Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Учениця з Дубенщини - переможець Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу" 24.03.2017 Учениця з Дубенщини - переможець Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу"

У період 20-22 березня 2017 року у Києві проходив Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Честь Рівненщини гідно захистила Афанасієва Яна, учениця 11 класу Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району, переможець І (обласного) туру, яка за рішенням журі Всеукраїнського конкурсу посіла ІІ місце серед екскурсоводів музеїв етнографічного профілю.

Відбулася зустріч педагогічних та учнівських колективів Володимирецького районного колегіуму та Дубровицького НВК. 24.03.2017 Відбулася зустріч педагогічних та учнівських колективів Володимирецького районного колегіуму та Дубровицького НВК.

21 березня 2017 року в Дубровицькому НВК "Ліцей-школа" відбулася незабутня зустріч педагогічних та учнівських колективів Володимирецького районного колегіуму та Дубровицького НВК. 


Засідання Школи молодого вихователя ДНЗ у Березнівському районі 24.03.2017 Засідання Школи молодого вихователя ДНЗ у Березнівському районі

Нещодавно на базі Прислуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбулося ІІ засідання Школи молодого вихователя ДНЗ з теми «Формування у вихованців навичок спілкування та ефективної взаємодії з іншими дітьми».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Засідання обласної школи управлінської майстерності в Березнівському районі 24.03.2017 Засідання обласної школи управлінської майстерності в Березнівському районі

22 березня 2017 року на базі Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» та Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбулося засідання обласної школи управлінської майстерності керівників загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Створення позитивного іміджу навчального закладу – визначальна умова розвитку сучасної школи». 

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Методичне об'єднання вчителів хімії Дубенщини 23.03.2017 Методичне об'єднання вчителів хімії Дубенщини

22 березня 2017 року відбувся семінар методичного об’єднання вчителів хімії Дубенського району за темою «Формування життєвої позиції учнів, їхньої ціннісної орієнтації засобами хімії як навчального предмета».

Інформація про підсумки обласного етапу Всеукраїнського турніру  юних журналістів 23.03.2017 Інформація про підсумки обласного етапу Всеукраїнського турніру юних журналістів
22 березня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів. У турнірі взяли участь 2 команди (10 учнів 8 – 10 класів) з Рівненської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 15 та комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».


Районний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи 23.03.2017 Районний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи

  22 березня 2017 року на базі Володимирецького районного колегіуму було проведено районний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи з теми "Створення умов для формування життєвих компетентностей особистості у процесі превентивного виховання ".


21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному 22.03.2017 21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному
Для вчителів міста та області у Рівненському обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти протягом дня було проведено одразу 2 науково-практичних семінари, присвячених педагогічному експерименту та інноваційним технологіям в початковій школі.


Юні лелеченята 2017 в Острозі 21.03.2017 Юні лелеченята 2017 в Острозі

З метою пропаганди та поширення олімпійських ідеалів та цінностей, пошуку, підтримки, розвитку обдарованих учнів відділом освіти виконкому Острозької міської ради 16 березня 2017 року на базі Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» проведено другий етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей “Олімпійське лелеченя”.


Яким повинен бути компетентісний урок фізкультури?  20.03.2017 Яким повинен бути компетентісний урок фізкультури?

 Яким повинен бути компетентісний урок фізкультури?  Відповідь на це питання шукали вчителі фізкультури Володимирецького району у ході роботи семінару-практикуму. 


Новини 1 — 10 з 3125
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ