Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Вітання з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 10.05.2012 Вітання з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Виступ ліцеїста комунального закладу «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні


На  Здолбунівщині перебувала делегація з Нідерландів 08.05.2012 На Здолбунівщині перебувала делегація з Нідерландів

04 травня 2012 року Здолбунівську гімназію відвідала делегація з Нідерландів у кількості 10 представників, до складу якої входили освітяни: директори, учителі, працівники освітянських засобів масової інформації. Очолював делегацію консультант з питань з питань освіти , голова Християнської місії «Прийди і допоможи» Гербен Хелдорн.

Підсумки XVII Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» 08.05.2012 Підсумки XVII Благодійного марафону «З вірою в майбутнє»

У Рівненському Палаці дітей та молоді підводили підсумки XVII Благодійного марафону «З вірою в майбутнє». 7 травня на прес-конференції, представників міських ЗМІ знайомили із результатами 10-денного «марафону» Палацу.

Рівненські  юннати здобули перше місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну  «Мальовнича країна – футбольна країна» 08.05.2012 Рівненські юннати здобули перше місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Мальовнича країна – футбольна країна»

    Вихованці гуртків комунального закладу  «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Пилипчук Тетяна, Демидюк Вікторія, Сисюк Катерина представляли Рівненщину 3 - 5 травня 2012 року в м. Києві на Всеукраїнському конкурсі  з квітникарства та ландшафтного дизайну «Мальовнича країна – футбольна країна».

Вітаємо переможницю! 08.05.2012 Вітаємо переможницю!

   Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України претендентом на призначення стипендії Тараса Шевченка у 2012 році стала переможець ІV етапу XXVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури Колоденська Анна Юріївна, учениця 10 класу Рівненського обласного ліцею-інтернату (вчитель: Бортнік Л.М.)

Відбулися змагання команд-ерудитів у грі «Що? Де? Коли?» 07.05.2012 Відбулися змагання команд-ерудитів у грі «Що? Де? Коли?»

У  комунальному закладі „Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради Громадська організація «Клуб РОТАРІ міста Рівне» за підтримки управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації ось уже втретє проводили змагання команд-ерудитів у грі «Що? Де? Коли?» серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - вихованців інтернатних закладів області.

Проведено обласний огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху 04.05.2012 Проведено обласний огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху

   3 травня 2012 року  відбувся обласний огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху. Участь у заході взяли команди м.Рівне, Радивилівського, Володимирецького, Корецького, Здолбунівського, Демидівського, Рокитнівського районів.

Проведено першість ОСДЮШОР серед груп початкової підготовки з баскетболу 03.05.2012 Проведено першість ОСДЮШОР серед груп початкової підготовки з баскетболу

    27 квітня 2012 року в краєзнавчому музеї була проведена першість ОСДЮШОР серед груп початкової підготовки з баскетболу на честь 30-річчя із дня народження майстра спорту міжнародного класу, капітана збірної команди України, чемпіона Європи Сергія Ліщука. У змаганнях взяли участь 40 юнаків та дівчат.

24 квітня відбулася Міжнародна квітнева науково-практична відеоконференція РОІППО, Рівне, Україна – КДПА, Петрозаводськ, Росія 03.05.2012 24 квітня відбулася Міжнародна квітнева науково-практична відеоконференція РОІППО, Рівне, Україна – КДПА, Петрозаводськ, Росія

24 квітня відбулася Міжнародна квітнева науково-практична відеоконференція. Всі учасники відеоконференції мали можливість обмінюватися досвідом, баченням проблем та перспектив щодо впровадження ІКТ у систему освіти як України, так і Росії.

23 квітня відбувся Міжнародний відеоміст Рівненського ОІППО з Карельською державною педагогічною академією з теми:   «ІКТ як засіб формування професійної компетентності педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору»  03.05.2012 23 квітня відбувся Міжнародний відеоміст Рівненського ОІППО з Карельською державною педагогічною академією з теми: «ІКТ як засіб формування професійної компетентності педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору»
23 квітня вдруге відбувся Міжнародний відеоміст Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Карельською державною педагогічною академією з теми: «ІКТ як засіб формування професійної компетентності педагогічних працівників в умовах розвитку інформаційного освітнього простору».



Новини 4181 — 4190 з 4229
Початок | Поперед. | 417 418 419 420 421 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка