Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи та педагога-організатора на Сарненщині 06.11.2019 Засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи та педагога-організатора на Сарненщині
З метою підвищення професійної майстерності щодо організації виховної роботи, направленої на формування компетентностей та всебічно розвиненої особистості, 31 жовтня 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації відбулося засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи та педагога-організатора з теми «Реалізація компетентнісного підходу в організації виховної роботи закладу освіти».


Вернісаж психологічної майстерності «Новітні технології і методи роботи психологічної служби Сарненського району» 06.11.2019 Вернісаж психологічної майстерності «Новітні технології і методи роботи психологічної служби Сарненського району»
Нещодавно на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся вернісаж психологічної майстерності «Новітні технології і методи роботи психологічної служби Сарненського району». Учасниками заходу стали колеги психологічної служби Зарічненського району. Вітальним словом розпочала роботу вернісажу Коркош С.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА.


МЕДІАТЕКСТИ В ГРОМАДЯНСЬКІЙ ОСВІТІ 05.11.2019 МЕДІАТЕКСТИ В ГРОМАДЯНСЬКІЙ ОСВІТІ
30 жовтня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти при сприянні Міністерства освіти і науки України, Академії української преси, Агентства США з міжнародного розвитку відбувся семінар-практикум «Громадянська освіта: методики роботи із візуальними джерелами».


Міжнародний фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість» 05.11.2019 Міжнародний фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість»

На запрошення управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації 01 листопада 2019 року керівники закладів освіти Березнівського району Минюк С.В., директор опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Огородник М.І., директор Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Калюта М.М., директор опорного закладу Кам’янський ліцей, Лазуцька Л.М., вчитель української мови та літератури Великопільської філії опорного закладу Кам’янський ліцей, Мельничук Л.С., завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» взяли участь у Міжнародному фестивалі педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Тренінгові засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови Березнівського району 04.11.2019 Тренінгові засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови Березнівського району

30.10 та 01.11. 2019 року на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» відбулися 2 (два) тренінгові засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1,2 класах. 
Учасники розглядали теми «Навчання та планування по новому в умовах Нової української школи. Шляхи підвищення сучасного уроку англійської мови у початкових класах. Формування життєвої компетентності учнів початкової школи із застосуванням діяльнісного підходу на уроках англійської мови».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Обласна школа методиста психологічної служби у Березнівському районі 04.11.2019 Обласна школа методиста психологічної служби у Березнівському районі

30-31 жовтня 2019 р. на базі опорного закладу Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст., було проведено обласну Школу методиста психологічної служби. 
Хтось із відомих сказав: «Головне в житті – це сім’я! Кар’єра не чекає тебе вдома, гроші – не витруть сльози, а слава не обійме вночі». 
"Сімейний простір як запорука безпечного соціального розвитку дитини в умовах Нової української школи" - такою була тема для роботи з колегами, які здійснюють супровід психологічної служби в районах та ОТГ області.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ АНІМАЦІЙНОГО ФІЛЬМУ «ЦАР ПЛАКСІЙ ТА ЛОСКОТОН» 01.11.2019 ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ АНІМАЦІЙНОГО ФІЛЬМУ «ЦАР ПЛАКСІЙ ТА ЛОСКОТОН»
Літературний кіноурок «цар Плаксій та Лоскотон» 28 жовтня 2019 року відбувся у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти при сприянні Академії української преси, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України, Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.


Цифрові технології в освіті - це не тренд, а вимога часу 01.11.2019 Цифрові технології в освіті - це не тренд, а вимога часу
31 жовтня 2019 року на базі Дубенського районного методичного кабінету та Тростянецького НВК Дубенської районної ради відбувся обласний навчально-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження інформаційно-комунікаційних технологій із теми «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти».


Навчально-практичний семінар «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні  інформаційно-освітнього простору закладу освіти» 31.10.2019 Навчально-практичний семінар «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти»

31 жовтня 2019 року  відповідно до плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік відбувся навчально-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження інформаційно-комунікаційних технологій, із теми «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти» на базі Дубенського районного методичного кабінету та Тростянецького НВК Дубенської районної ради.

Нарада  керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти 31.10.2019 Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  28 жовтня 2019 року на базі Любахівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (директор Сніжко Людмила Іванівна) відбулася  планова нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Керівники закладів освіти та працівники відділу освіти відвідали початкову школу в с. Острівці та дошкільний навчальний заклад «Ромашка»  (завідувач Горбач Леся Леонідівна).Новини 31 — 40 з 4094
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика