Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Виставка-ярмарок робітничих професій професійно-технічних навчальних закладів Рівненької області 28.05.2012 Виставка-ярмарок робітничих професій професійно-технічних навчальних закладів Рівненької області

27 травня 2012 року у парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка міста Рівного відбулася виставка-ярмарок робітничих професій професійно-технічних навчальних закладів Рівненької області.

Зустріч працівників відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, педагогів із членами апарату управління освіти і науки Волинської обласної держадміністрації на чолі з начальником управління Олександром Хомичем 22.05.2012 Зустріч працівників відділу освіти Дубенської райдержадміністрації, педагогів із членами апарату управління освіти і науки Волинської обласної держадміністрації на чолі з начальником управління Олександром Хомичем
21 травня 2012 року на базі Семидубського аграрного ліцею і ЗОШ І-ІІ ступенів Дубенського району відбуласть зустріч працівників відділу освіти, педагогів закладу із членами апарату управління освіти і науки Волинської обласної держадміністрації на чолі з начальником управління Олександром Хомичем.


На базі Дубенського районного методичного кабінету, Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний науково-практичний семінар працівників рай(міськ)методкабінетів з теми: «Сучасний урок української літератури: проблеми, пошук, напрацювання». 18.05.2012 На базі Дубенського районного методичного кабінету, Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний науково-практичний семінар працівників рай(міськ)методкабінетів з теми: «Сучасний урок української літератури: проблеми, пошук, напрацювання».
17 травня 2012 р. на базі Дубенського районного методичного кабінету, Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний науково-практичний семінар працівників рай(міськ)методкабінетів з теми: «Сучасний урок української літератури: проблеми, пошук, напрацювання».


У Рівненському ОІППО пройшла конференція науковців, здобувачів, дослідників та магістрів «Науково-педагогічне проектування випереджувальної післядипломної педагогічної освіти в умовах інноваційної освіти України» 18.05.2012 У Рівненському ОІППО пройшла конференція науковців, здобувачів, дослідників та магістрів «Науково-педагогічне проектування випереджувальної післядипломної педагогічної освіти в умовах інноваційної освіти України»

17 травня 2012 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках Дня науки пройшла наукова конференція науковців, здобувачів, дослідників та магістрів «Науково-педагогічне проектування випереджувальної післядипломної педагогічної освіти в умовах інноваційної освіти України».

В Рівненському  обласному академічному музично-драматичному  театрі  відбулися урочистості до Дня науки 17.05.2012 В Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості до Дня науки

   16 травня 2012 року  в Рівненському   обласному  академічному  музично-драматичному    театрі   відбулися  урочистості до Дня науки.

16 травня у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулася підсумкова сесія 2011–2012 навчального року Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 17.05.2012 16 травня у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулася підсумкова сесія 2011–2012 навчального року Рівненської Малої академії наук учнівської молоді

   Із вітальним словом до присутніх гостей, керівників-науковців та юних переможців звернувся заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Губанов. Він нагородив Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розбудову Рівненської Малої академії наук заступника директора з навчально-виховної роботи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Любов Лівандовську.

Відкрили реконструйований дитсадок у селі Вербень Демидівського району 17.05.2012 Відкрили реконструйований дитсадок у селі Вербень Демидівського району

15 травня відбулось урочисте відкриття реконструйованого дошкільного навчального закладу «Сонечко» у селі Вербень Демидівського району.

11 травня на Демидівщині вперше відбулося свято вшанування  переможців та призерів обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань «Зоряний олімп» 17.05.2012 11 травня на Демидівщині вперше відбулося свято вшанування переможців та призерів обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань «Зоряний олімп»

11 травня 2012 року на Демидівщині вперше відбулося свято вшанування переможців та призерів обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань «Зоряний олімп».

Шановні науковці! 15.05.2012 Шановні науковці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем науки! 

Безумовно, це свято всіх, хто вносить свій вклад у розвиток вітчизняної та світової науки – від студента та аспіранта до іменитого вченого.


На головному стадіоні країни відбувся фінал Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 15.05.2012 На головному стадіоні країни відбувся фінал Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012

   Команда ЗОШ № 18 із м. Суми стала переможцем Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. У фінальному матчі, який пройшов 12 травня 2012 року за підтримки 46-тисячної аудиторії на Національному спортивному комплексі «Олімпійський», підопічні жінки-тренера  Оксани     Рахматулліної     перемогли    учнів   школи-ліцею    № 13   м. Тернополя та отримали квитки на фінал ЄВРО-2012.


Новини 4031 — 4040 з 4094
Початок | Поперед. | 402 403 404 405 406 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ