Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів у 2019 році 18.10.2019 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів у 2019 році
17 жовтня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи     І – ІІІ ступенів № 5 проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів.


На Сарненщині відбувся тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї» 18.10.2019 На Сарненщині відбувся тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї»
З метою підвищення професійної компетентності керівників шкільних музеїв щодо організації та змісту діяльності, направленої на формування всебічно розвиненої особистості, морально-свідомого громадянина України, 17 жовтня 2019 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер» відбувся обласний тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї».


Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти райони 18.10.2019 Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти райони

  17 жовтня 2019 року на базі Великотелковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти райони з теми  «Формування ціннісних життєвих навичок школярів шляхом створення безпечного освітнього середовища у закладі загальної середньої освіти».


Заняття районної школи молодого педагога 17.10.2019 Заняття районної школи молодого педагога

  відбулося 16.10.2019 року на базі Володимирецької ЗОШ І-ІІІ №1. Чергова зустріч з новопризначеними та малодосвідченими педагогами закладів освіти Володимирецького району була присвячена темі сучасного уроку в системі компетентісного навчання. Шукали відповіді на запитання «Яким має бути сучасний урок?», допомагали молодим колегам: Софія Шидловська, завідувач райметодкабінету, методисти районної методичної установи та досвідчені педагоги Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.


«РОЛЬ ОСВІТИ В ЕПОХУ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОГРЕСУ» 17.10.2019 «РОЛЬ ОСВІТИ В ЕПОХУ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОГРЕСУ»
Симпозіум відбувся 7-10 жовтня 2019 року за ПРОЕКТОМ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» для освітян України.


Школа професійної адаптації практичного психолога та соціального педагога 17.10.2019 Школа професійної адаптації практичного психолога та соціального педагога

  16 жовтня 2019 року на базі Каноницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання Школи професійної адаптації практичного психолога та соціального педагога з теми "Організація різних напрямків діяльності психолога, соціального педагога у навчальному закладі". 


Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів 17.10.2019 Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів
15 жовтня 2019 року Рівненським ОІППО проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів. Змагання відбулися на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23.


Cпільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики Дубенщини 16.10.2019 Cпільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики Дубенщини

16 жовтня 2019 року було проведено спільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики з теми «Розвиток активної життєвої позиції учнів, спрямований на збереження життя і здоров’я підростаючого покоління».

Науковий пікнік «Марш за науку» на Сарненщині 16.10.2019 Науковий пікнік «Марш за науку» на Сарненщині
З метою популяризації розвитку науки та напрямів SТЕМ-освіти, в рамках районної SТЕМ-школи 11 жовтня 2019 року проведено районний науковий пікнік «Марш за науку».


Засідання Школи молодого вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури на Сарненщині 16.10.2019 Засідання Школи молодого вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури на Сарненщині
16 жовтня 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту  Сарненської РДА відбулося засідання Школи молодого вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури з теми «Інноваційні форми роботи на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури».Новини 61 — 70 з 4094
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика