Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

Районний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно» 26.10.2018 Районний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно»
  З 17 жовтня на базі КПНЗ «Володимирецький районний будинок школярів та юнацтва» було проведено районний заочний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно».


Засідання районної школи молодого вчителя географії на Сарненщині 26.10.2018 Засідання районної школи молодого вчителя географії на Сарненщині

24 жовтня 2018 року на базі Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбулось засідання районної школи молодого вчителя географії з теми «Компетентнісний підхід до навчання як засіб підвищення ефективності сучасного уроку географії».

Засідання семінару-практикуму вчителів християнської етики у Володимирецькому районі 24.10.2018 Засідання семінару-практикуму вчителів християнської етики у Володимирецькому районі

 24  жовтня 2018 року на базі Великожолудського НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  відбувся семінар-практикум для учителів християнської етики з теми «  Формування життєвих компетентностей  школярів  на уроках християнської етики  та в позаурочний час».


Засідання семінару-практикуму вчителів географії  у Володимирецькому районі 24.10.2018 Засідання семінару-практикуму вчителів географії у Володимирецькому районі

 23  жовтня на базі Собіщицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося засідання семінару-практикуму вчителів географії та економіки з теми «Формування ключових та предметних компетентностей шляхом використання інтерактивних форм та методів на уроках географії».  

НУШ у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ- ступенів Демидівського району. 24.10.2018 НУШ у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ- ступенів Демидівського району.
НУШ у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ- ступенів Демидівського району. Тематичний день "Осінь". Гра "Ми - дослідники". Клуб справжнього майстра - виготовлення закладки у книжку. "Назвався грибом - лізь у кошик".


24 жовтня проведено круглий стіл з учнями 10-11 класів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району 24.10.2018 24 жовтня проведено круглий стіл з учнями 10-11 класів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району
24 жовтня проведено круглий стіл з учнями 10-11 класів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою формування потреби особистого внеску в збереження миру та творення добра на Землі.
Річницю набрання чинності Статуту ООН - 24 жовтня 1945 року - відзначають із 1948 року як Міжнародний день ООН.


Семінар-практикум для вчителів 2 – х класів на Сарненщині 22.10.2018 Семінар-практикум для вчителів 2 – х класів на Сарненщині
Нещодавно на базі Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум  для вчителів 2–х класів з теми «Нестандартні підходи організації навчання учнів в початковій школі в реалізації концепції «Нова українська школа».


Будуємо "Педагогічні мости" 22.10.2018 Будуємо "Педагогічні мости"

18.10.2018 року делегація учителів 1-х класів Березнівського району відвідали Великоомелянівський НВК «школа-гімназія» Рівненського району з метою взаємоознайомлення з досвідом роботи щодо впровадження нових методик навчання в освітньому просторі Нової української школи.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

18 жовтня працівники Демидівської районної філії організували і провели виїзну акцію із використанням мобільного центру профорієнтації для учнів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Демидівського району 19.10.2018 18 жовтня працівники Демидівської районної філії організували і провели виїзну акцію із використанням мобільного центру профорієнтації для учнів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Демидівського району
18 жовтня працівники Демидівської районної філії організували і провели виїзну акцію із використанням мобільного центру профорієнтації для учнів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст.
Розпочав захід директор Демидівської районної філії Михайло Фінюк, який звернув увагу присутніх на важливості професійного самовизначення учнівської молоді.


УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ УКРІПЛЮЄТЬСЯ 19.10.2018 УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ УКРІПЛЮЄТЬСЯ
Відповідно до угоди про співпрацю між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Брестським обласним  інститутом розвитку освіти 18 жовтня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти».Новини 41 — 50 з 3689
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн