Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Семінар - практикум для вчителів  мистецтва з теми «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку учня» на Сарнещині 22.11.2019 Семінар - практикум для вчителів мистецтва з теми «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку учня» на Сарнещині
21 листопада 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА відбувся районний семінар-практикум для вчителів  мистецтва з теми «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку учня».


ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ 22.11.2019 ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
21 листопада в актовій залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся концерт Юрія Поліщука, композитора, вокаліста, лідера гурту "Чорні черешні", приурочений Дню Гідності і Свободи.


Cемінар-практикум для вчителів інформатики 22.11.2019 Cемінар-практикум для вчителів інформатики

  21 листопада 2019 року на базі Озерської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з теми «Встановлення безкоштовного программного забезпечення. Вивчення інформатики у старшій школі за оновленою програмою. Інтернет ресурси з підготовки ЗНО».


Районний семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 21.11.2019 Районний семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині
21 листопада 2019 року в приміщенні Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для класних керівників з теми «Нова українська школа» у поступі до цінностей».


Cемінар-практикум для педагогів-організаторів 21.11.2019 Cемінар-практикум для педагогів-організаторів

  21 листопада 2019 року на базі Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми « Роль учнівського самоврядування у формуванні громадянської свідомості підростаючого покоління засобами патріотичного виховання».          


Епізодичний семінар-практикум  для вчителів, що читають образотворче мистецтво у 2-му класі 21.11.2019 Епізодичний семінар-практикум для вчителів, що читають образотворче мистецтво у 2-му класі

  20 листопада 2019 року на базі Володимирецького районного  колегіуму відбувся районний епізодичний семінар-практикум  для вчителів, що читають образотворче мистецтво у 2-му класі з теми "Особливості викладання мистецтва (образотворчого мистецтва) відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Концепції "Нова українська школа". 


День гідності да Свободи 21.11.2019 День гідності да Свободи

 Вшановуючи пам'ять про загиблих, хвилиною мовчання розпочалась зустріч вчителів предмету «Захист Вітчизни» Рівненської області в оперативному командуванні "Захід".


Формування інформаційно-цифрової компетентності при вивченні математики у сучасному закладі освіти 21.11.2019 Формування інформаційно-цифрової компетентності при вивченні математики у сучасному закладі освіти

Із такої теми 15 листопада 2019 року відбулося засідання районного семінару-практикуму вчителів математики на базі Березнівської гімназії імені Миколи Буховича. 
Мета семінару: розвиток професійної компетентності педагогічних працівників щодо формування в учнів інформаційно-цифрової компетентності відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Зустріч з культурологом, краєзнавцем, фольклористом, музеєзнавцем Миколою Васильовичем Федоришиним на Сарненщині 20.11.2019 Зустріч з культурологом, краєзнавцем, фольклористом, музеєзнавцем Миколою Васильовичем Федоришиним на Сарненщині
19 листопада 2019 року в читальному залі комунального закладу «Сарненська районна центральна бібліотека» відбулася зустріч освітян району з культурологом, краєзнавцем, фольклористом, музеєзнавцем Миколою Васильовичем Федоришиним.


Районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» 20.11.2019 Районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни»

  Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. З цією метою на базі Володимирецького районного колегіуму 19 листопада відбувся районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» на тему «Пріоритетні напрямки організації військово-патріотичного виховання та викладання предмета «Захист Вітчизни» в закладах загальної середньої освіти». 


Новини 21 — 30 з 4122
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ