Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал "Розумники"

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

28.01.2014

Морозу не злякалися

Бригада  суддів  на чолі з  методистами Малафеєм В.В. та Романушко Ю.Ю., у  своїй роботі використали комп’ютерні програми, що дало можливість оперативно і без нарікань підбити підсумки змагань. Всі переможці нагороджені  Кубками   та грамотами відділу освіти та райради профспілки .
Перше командне місце серед вчителів  по шахах виборов Озерський НВК, 11 – центр позашкільної освіти, 111 – місце – міська  школа №2. Непереможними виявилися  Андрій Ткачук – ЦПО та Крупко Надія із Озерського НВК. Друге місце посіли  Ярмошевич Олена . – із Смородського та Яцун Вадим із Орвяницького НВК, третє – Мартинчик Володимир – ЗОШ №2 та Рабчевська Світлана із міської школи №1. 
Непереможним у грі в шашки  став Вишневський Іван із Жаденського , а серед жінок – Пешко Марія із Орвяницького НВК. Друге місце вибороли Котяш Григорій із ЦПО та Коржик  Тетяна , третє місце – Колода Михайло із ліцею та Шеремета Лілія із Мочулищенького НВК.
Перше командне місце серед дорослих з шашок дісталося Дубровицькому ліцею, друге – центру позашкільної роботи, третє – Озерському НВК.
Серед учнів, переможцями з шахів стала команда Берестівського НВК, друге місце вибороли учні Трипутнівської, третє – Орвяницької шкіл. В індивідуальному заліку перемогли Коростель Олександр із Берестівської школи (як і в минулому році - 1 дошка), Комнацький Михайло із Трипутнівської школи (11 дошка), Савчук Назар із школи №1(11 дошка), Комнацький Олександр  із Трипутнянського НВК,  Куришко Михайло із Залузької  школи(1дошка), та Демянець Сергій із Берестицького НВК (11 дошка). Серед дівчат – непереможною  виявилась Капран Ірина із Осівської школи , друге місце – Жакунець Вікторія із Жаденської  та Ют овець Віка із  Орвяницької шкіл.
Перше командне місце  з шашок вибороли  учні Колківської , друге – БережківськоЇ шкіл, третє – Осівськог НВК. 
В індивідуальному заліку перемогли Антонів Петро із Сварицевицького НВК (1 дошка), Жакун Олександр із Колківського НВК (11дошка), Слісарчук Інна із Мочулищенського НВК . Друге  місце розділили Аврамишин Олександр(перша дошка) із Осівськог НВК, Покидько Андрій із  Бережківськогї школи (11 дошка), Дерачиць Ніна із Туменської школи ( як і в минулому році)..  Третю сходинку вибороли Олексійовець Юрій(1дошка) із Колківської,Міщур Руслан із залузької ЗОш (11 дошка) та Слісарчук Інна із Мочулищенської школи. 

В. Твердюк – голова райради освітянської профспілки.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Ультратонкий ноутбук Impression з процесором Intel

Мобільний інтерактивний комплекс

Мультимедійний моноблок Impression з процесором Intel

Активатор інтерактивної поверхні

Загальношкільна мультимедійна база знань на медіа сервері