Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

«Cool Games» 19.11.2019 «Cool Games»

  Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games», який відбувся 16.11.2019 р. в Рівному.


Інформаційно-методичний семінар для наукових керівників та учнів, які займаються науково-дослідницькою роботою 18.11.2019 Інформаційно-методичний семінар для наукових керівників та учнів, які займаються науково-дослідницькою роботою

13.11.2019 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся інформаційно-методичний семінар для наукових керівників та учнів, які займаються науково-дослідницькою роботою в системі Малої академії наук. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт є основною складовою виявлення, розвитку та підтримки інтелектуально обдарованої учнівської молоді. Семінар проведено з метою залучення до науково-дослідницької роботи школярів, надання інформаційно-методичної допомоги юним науковцям, їх науковим керівникам при підготовці до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com


Засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському  середовищі» на Сарненщині 18.11.2019 Засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському середовищі» на Сарненщині

15 листопада 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Вербиченька» №5 м. Сарни відбулося засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському  середовищі». Насильство (булінг) у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Що стоїть за насильством у школах і що можна зробити, аби зупинити його, розглядалося на засіданні клубу, у якому  взяла участь методист Сарненського  районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Третяк Р.Ф.


Засідання творчої групи вчителів хімії Володимирецького району 15.11.2019 Засідання творчої групи вчителів хімії Володимирецького району

 14 листопада на базі Володимирецького районного колегіуму відбулося засідання районної творчої групи вчителів хімії  з теми «Використання засобів ужиткової хімії в хімічному експерименті». В ході заняття вчителі району обговорили ідеї з впровадження та популяризації Зеленої хімії в освітньому процесі та в повсякденному житті,   виробили рекомендації з використання інноваційних технологій, зокрема інтерактивної панелі  під час вивчення хімії.


Cемінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти 15.11.2019 Cемінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти

13 листопада 2019 року на базі Хиноцького НВК «ЗОШ І- ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся семінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти з теми «Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції «Нова українська школа».


Друге засідання Школи молодого вихователя 14.11.2019 Друге засідання Школи молодого вихователя

 14 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Сонечко» с. Каноничі відбулося друге засідання Школи молодого вихователя з теми «Формування у дітей дошкільного віку соціально визнаної поведінки, вміння орієнтуватися у соціумі». На засідання прибуло 6 молодих педагогів закладів дошкільної освіти, які мали змогу теоретично поглибити свої знання з даної теми, практично переглянути інтегроване заняття «Подорож до країни милосердя і Царства Доброти».


Районний конкурс дитячого малюнку «Україна без корупції» 14.11.2019 Районний конкурс дитячого малюнку «Україна без корупції»

  З 11 по 15 листопада 2019 року на базі КПНЗ «Володимирецький районний БШЮ» проходить районна виставка дитячих малюнків «Україна без корупції»,  метою якої є  формування громадянської свідомості та негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища; підвищення соціальної активності учнів; стимулювання творчої, наукової, громадської діяльності учнів, спрямованої на вивчення проблем протидії корупції в Україні.

Міжокружний семінар-практикум для вчителів образотворчого та музичного мистецтва 12.11.2019 Міжокружний семінар-практикум для вчителів образотворчого та музичного мистецтва

 12 листопада 2019 року на базі Жовкинівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся міжокружний семінар-практикум для вчителів образотворчого та музичного мистецтва з теми «Реалізація наскрізної змістової лінії громадянська відповідальність на уроках мистецьких дисциплін». 


Cемінар-практикум для асистентів вихователів закладів дошкільної освіти 12.11.2019 Cемінар-практикум для асистентів вихователів закладів дошкільної освіти

  12 листопада 2019 року на базі Рафалівського НВК «ЗОШ І ступенів –ДНЗ» за участі працівників КУ «Володимирецький ІРЦ» відбувся семінар-практикум для асистентів вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Командний підхід в організації роботи педагогів в інклюзивній групі».


Нарада заступників директорів із навчально-виховної роботи 12.11.2019 Нарада заступників директорів із навчально-виховної роботи

  закладів освіти Володимирецького району відбулася 07.11.2019 року. На інструктивно-методичній нараді опрацювали Порядок підвищення класифікації педагогічних працівників затверджений постановою Кабінету Міністрів № 800 від 21.08.2019 року (С. Шидловська, завідувач РМК); розглядали питання проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (Т. Васьковець, методист РМК).


Новини 1 — 10 з 4090
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники