Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Інтегрований семінар-практикум вчителів мистецтвознавчих дисциплін у Березнівському районі 18.03.2019 Інтегрований семінар-практикум вчителів мистецтвознавчих дисциплін у Березнівському районі

Нещодавно на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівського району відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів мистецтвознавчих дисциплін з теми: «Формування інформаційно-цифрової компетентності як однієї з умов художньо-творчого самовираження сучасних учнів на уроках мистецтвознавчих дисциплін».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків 15.03.2019 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків
13-14 березня 2019 року кабінетом роботи з обдарованими учнями спільно з кабінетом суспільно-гуманітарних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків.


Фестиваль естафет 2019 15.03.2019 Фестиваль естафет 2019
Уже традиційним стало проведення спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку "Фестиваль естафет", який цьогоріч пройшов 13 березня 2019 року на базі Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія».
Участь у заході взяли команди усіх закладів загальної середньої освіти міста. Юні спортсмени змагалися у командних естафетах з футболу, волейболу, баскетболу та фітболу. В особистому заліку відзначалися найкращі спортсмени в конкурсах: «Гімнастичний», «Скакалка», «Дарт», «Володар м’яча».
За результатами усіх проведених етапів команда «Тигренята» Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, здобула перемогу. Команда «Живчики» Острозького навчально-виховного комплексу "Школа I-III ст. - гімназія" посіла друге місце, третє – команда «Живчики» Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.


Засідання Великої методичної ради на Дубенщині 15.03.2019 Засідання Великої методичної ради на Дубенщині

Найкращої якості освіта – пріоритет у діяльності педагогів Дубенщини. А зустріч у форматі засідання Великої методичної ради, що відбулась 14 березня 2019 року в залі засідань районної ради – один із ефективних та дієвих кроків у досягненні високої цілі.

Підсумки І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у Березнівському районі 14.03.2019 Підсумки І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у Березнівському районі

12 березня 2019 року на базі Березнівського районного будинку дитячої та юнацької творчості підведено підсумки І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, в якому взяли участь працівники районного методичного кабінету, педагогічні працівники закладів освіти.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Засідання районної школи «Сузір’я лідерів» на Сарненщині 14.03.2019 Засідання районної школи «Сузір’я лідерів» на Сарненщині

13 березня 2019 року в малій залі Сарненської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання районної школи «Сузір’я лідерів» з теми «Учнівське самоврядування як засіб формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнівської молоді».


Семінар-практикум для вчителів німецької мови на Сарненщині 13.03.2019 Семінар-практикум для вчителів німецької мови на Сарненщині

Однією з 10 ключових компетентностей Нової української школи визначено – спілкування іноземними мовами. Вивчення іноземних мов  - це необхідність для особистої реалізації та розвитку, активного життя, безмежних можливостей працевлаштування. На цьому акцентувала увагу присутніх Гаврилюк Світлана Іванівна в ході проведення семінару-практикуму для вчителів німецької мови з теми «Використання нових навчальних стратегій та стилів навчання для розвитку іншомовної комунікативної компетентності за концепцією Нової української школи» на базі Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Районний етап обласної учнівської олімпіади "Знавці Біблії" 11.03.2019 Районний етап обласної учнівської олімпіади "Знавці Біблії"

  10 березня 2019 року на базі Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний етап обласної учнівської олімпіади « Знавці Біблії». Змагатися за  краще знання Святого Письмо  прибуло 210  учнів 3-11 класів із  29 закладів освіти району.


У Демидівському районі відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка 11.03.2019 У Демидівському районі відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
У Демидівському районі відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, геніального українського поета, мислителя та художника.
5 березня у с.Вовковиї Демидівського району відбулися заходи до 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка.
Біля пам»ятника Кобзареві, який створений місцевим скульптором та встановлений у 1968 році, зібралися учні та вчителі Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст., громада села, парафіяни місцевого храму.
Захід розпочався поминальною службою, яку відслужив настоятель місцевого храму ПЦУ Микола Іваник.


Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 07.03.2019 Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині
06 березня 2019 року на базі Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для класних керівників закладів освіти району з теми «Етнопедагогіка як засіб формування загальнолюдських та національних цінностей особистості».Новини 1 — 10 з 3903
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ