Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

06.06.2012

Переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

             Підведено підсумки участі школярів Рівненської області  у IV етапі Всеукраїнських олімпіад   із навчальних предметів.
          Область представляли 88 учасників. Це представники навчальних закладів 17 районів і міст області, навчально-виховного комплексу „Рівненський обласний ліцей-інтернат”.
Переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 33 учні. Вони вибороли І місць – 2, ІІ – 7, ІІІ – 24.
Із 88 учасників – 33 представники навчальних закладів м. Рівне. Вони  вибороли 15 призових  місць,  із  них:  І – 2, ІІ – 2, ІІІ – 11.  Із навчальних закладів  16 районів і міст області до складу команди області входило 42 учні, з них  здобули ІІ місць – 3, ІІІ – 8.
У ІV етапі олімпіад взяли участь школярі з 43 навчальних закладів області. Найбільша кількість учасників ІV етапу олімпіад – із  навчально-виховного комплексу „Рівненський обласний ліцей-інтернат” – 16 учнів (із них переможцями стали 7 учнів, вони вибороли ІІ місць – 2, ІІІ – 5).      

І місце
1. Олійник Олександр, учень 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 (англійська мова).
2. Удовиченко Ілля, учень 9 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 (історія).

ІІ місце
1. Ященко Тетяна, учениця 10 класу  Костопільської гуманітарної гімназії (французька мова).
2. Колоденська Анна, учениця 10 класу  навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (українська мова і література).
3. Ярема Ольга, учениця 10 класу  навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (правознавство).
4. Бончковський Олександр, учень 11 класу Боремельського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колегіум»  Демидівського  району (географія).
5. Розумнюк Тетяна, учениця 10 класу  Рівненської української гімназії (історія).
6. Степанюк Ярослав, учень 11 класу Колківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району (історія).
7. Волошин Дмитро, учень 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії (іспанська мова).

ІІІ місце
1. Петрук Владислав, учень 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 18 (іспанська мова).
2. Кравчук Денис, учень 8 класу  Здолбунівської гімназії (історія).
3. Матвіїв Богдан, учень 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії (історія).
4. Рудик Ілля, учень 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» № 2 (історія).
5. Созонюк Тарас, учень 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії (англійська мова).
6. Білецький Микола, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (астрономія).
7. Джоші Артур, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (астрономія).
8. Філонюк Віталій, учень 8 класу Суємської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Здолбунівського району (географія).
9. Довмат Катерина, учениця 9 класу  Костопільської гуманітарної гімназії (географія).
10. Музичук Тетяна, учениця 9 класу  Рівненської гуманітарної гімназії (географія).

11. Карлаш  Анна, учениця 10 класу  Рівненської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 8 (географія).
12. Бутило Денис, учень 11 класу Сарненської гімназії (географія).
13. Замнифіст  Христина, учениця 10 класу  Радивилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (екологія).
14. Шевчук Орест, учень 11 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» (екологія).
15. Аладько Ян, учень 10 класу Рівненського економіко-правового ліцею (економіка).
16. Кушнір Оксана, учениця 9 класу  навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (правознавство).
17. Майданець Богдана, учениця 10 класу  навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (правознавство).
18. Янчик Оксана, учениця 10 класу  навчально-виховного комплексу «Рівненський обласний ліцей-інтернат» (правознавство).
19. Кукуріка Олександр, учень 9 класу Дубенської гімназії № 2 (трудове навчання).
20. Синюк Онисія, учениця 9 класу  Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (українська мова і література).
21. Саленко Антон, учень 8 класу Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівського району  (фізика).
22. Бондарчук Людмила, учениця 9 класу  Рівненської української гімназії (французька мова).
23. Герасимчук Максим, учень 8 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»(хімія).
24. Агунович Володимир, учень 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи
І-III ступенів № 27 (хімія).

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова