Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Про засідання творчої групи вчителів української мови і літератури 28.11.2019 Про засідання творчої групи вчителів української мови і літератури

  27 листопада 2019 року в приміщенні актової зали відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації відбулося засідання творчої групи вчителів української мови та літератури, до складу якої входять 20 вчителів-словесників з вищою кваліфікаційною категорією та педагогічним званням. 

Семінар- практикум вчителів суспільних предметів 28.11.2019 Семінар- практикум вчителів суспільних предметів

  27.11.2019 року на базі Більськовільського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" відбувся семінар- практикум учителів суспільних предметів з теми " Формування громадянської та соціальної компетентностей на уроках суспільних предметів в умовах реалізацаї Нової української школи". 


Cемінар-практикум практичних психологів ЗДО 28.11.2019 Cемінар-практикум практичних психологів ЗДО

  27 листопада 2019 року у ДНЗ "Сонечко" смт. Рафалівка, відбувся семінар-практикум практичних психологів ЗДО з теми  "Психологічний супровід формування та прийняття "Образу - Я" дитини дошкільного віку".


Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури 27.11.2019 Семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури

  26 листопада 2019 року в приміщенні актової зали відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації відбувся семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури з теми «Реалізація змістових ліній програми «Зарубіжна література».

Логічні блоки Дьєнеша (граємо з малюками) 27.11.2019 Логічні блоки Дьєнеша (граємо з малюками)

21 листопада 2019 року на базі закладу дошкільноЇ освіти «Сонечко» с. Білка Березнівського району  відбулося засідання районного семінару-практикуму керівників та методистів закладів дошкільної освіти району.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Семінар - практикум для вчителів  мистецтва з теми «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку учня» на Сарнещині 22.11.2019 Семінар - практикум для вчителів мистецтва з теми «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку учня» на Сарнещині
21 листопада 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА відбувся районний семінар-практикум для вчителів  мистецтва з теми «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку учня».


ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ 22.11.2019 ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
21 листопада в актовій залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся концерт Юрія Поліщука, композитора, вокаліста, лідера гурту "Чорні черешні", приурочений Дню Гідності і Свободи.


Cемінар-практикум для вчителів інформатики 22.11.2019 Cемінар-практикум для вчителів інформатики

  21 листопада 2019 року на базі Озерської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з теми «Встановлення безкоштовного программного забезпечення. Вивчення інформатики у старшій школі за оновленою програмою. Інтернет ресурси з підготовки ЗНО».


Районний семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 21.11.2019 Районний семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині
21 листопада 2019 року в приміщенні Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для класних керівників з теми «Нова українська школа» у поступі до цінностей».


Cемінар-практикум для педагогів-організаторів 21.11.2019 Cемінар-практикум для педагогів-організаторів

  21 листопада 2019 року на базі Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми « Роль учнівського самоврядування у формуванні громадянської свідомості підростаючого покоління засобами патріотичного виховання».          Новини 41 — 50 з 4147
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ