Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Розкриття музичних талантів дітей через імпровізацію в музиці і русі … 08.11.2019 Розкриття музичних талантів дітей через імпровізацію в музиці і русі …

Нещодавно на базі закладу дошкільноЇ освіти «Теремок» м.Березне відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти району. 
Тема засідання: «Використання інноваційних технологій при розвитку музичних творчих здібностей дітей».

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Освітній семінар – школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього:навчання про історію Голокосту і права людини» 07.11.2019 Освітній семінар – школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього:навчання про історію Голокосту і права людини»

 З 1 по 5 листопада 2019 року  у м. Київ (Український центр вивчення історії Голокосту) відбувся освітній семінар – школа «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього:навчання про історію Голокосту і права людини» за участю вчителя Старорафалівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Лутай Світлани Василівни. 

Інформаційно - методичний семінар за участю працівників Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 07.11.2019 Інформаційно - методичний семінар за участю працівників Рівненської Малої академії наук учнівської молоді

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Володимирецької РДА, 7 листопада 2019 року на базі Володимирецького районного колегіуму відбувся інформаційно – методичний семінар за участю працівників Рівненської Малої академії наук учнівської молоді (Сульжик Олександр Васильович, Тимощук Алла Іванівна, Мартинюк Ольга Юріївна, Мазур Олександр Олексійович). 


Школа молодого вчителя хімії на Сарненщині 07.11.2019 Школа молодого вчителя хімії на Сарненщині
31 жовтня 2019 року на базі Сарненської гімназії відбулося перше засідання школи молодого вчителя хімії за темою «Інформаційна компетентність молодого педагога». В роботі школи прийняли участь молоді педагоги-хіміки, завідувач РМК Муляр Світлана Петрівна та вчитель хімії Сарненської гімназії, керівник школи молодого вчителя Курадовець Наталія Феодосіївна.


Міжокружний семінар-практикум для вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами 07.11.2019 Міжокружний семінар-практикум для вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

 5 листопада 2019 року на базі Рафалівської ЗОШ I-III ступенів за участю фахівців КУ "Володимирецький ІРЦ" відбувся міжокружний семінар-практикум для вчителів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами за індивідуальним планом, вчителів-логопедів та практичних психологів з теми: Вікові та психологічні особливості учнів з порушенням слуху, зору, інтелекту. Принципи корекційної роботи.

 НАРАДА  «УПРАВЛІНСЬКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ШЛЯХІВ РЕФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВІДПОВІДНО ДО КЛЮЧОВИХ КОМПОНЕНТІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» 06.11.2019 НАРАДА «УПРАВЛІНСЬКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ШЛЯХІВ РЕФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВІДПОВІДНО ДО КЛЮЧОВИХ КОМПОНЕНТІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»
    06 листопада 2019 року в актовій залі відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації під керівництвом начальника  відділу освіти Мельника Павла Володимировича відбулась спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної, науково-методичної роботи  закладів загальної середньої та позашкільної освіти з теми «Управлінсько-методичні аспекти шляхів реформування загальної середньої освіти відповідно до ключових компонентів Нової української школи».
   Начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Володимирович Мельник акцентував увагу на управлінських аспектах шляхів реформування загальної середньої освіти в умовах реалізації Закону України «Про освіту».
     Детальніше на сайті : https://osvitazarichne.com.ua


Засідання районної школи молодого вихователя на Сарненщині 06.11.2019 Засідання районної школи молодого вихователя на Сарненщині

Нещодавно на базі ДНЗ № 4 «Сонечко» м. Сарни відбулося засідання районної школи молодого вихователя на якому молоді спеціалісти знайомилися з основними видами художньо-продуктивної діяльності.


Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів Сарненського району з теми «Сучасна типологія особистості – ДІСK» 06.11.2019 Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів Сарненського району з теми «Сучасна типологія особистості – ДІСK»
05 листопада 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА громадською організацією «Асоціація практичних психологів Рівненської області» та громадською організацією «Носителі миру» був проведений семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Сучасна типологія особистості – ДІСK». Тренер – ГРИЦЮТА ОКСАНА ФЕДОРІВНА, голова громадської організації «Носителі миру», психолог, психотерапевт за методом «символ драма», співавтор школи тренерів «DVІЖ», тренер навчальних проектів, викладач ВМУРоЛ «Україна».


Семінар-практикум «Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу дітей до освіти» Сарненського району 06.11.2019 Семінар-практикум «Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу дітей до освіти» Сарненського району
01 листопада 2019 р. на базі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся семінар-практикум  «Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу дітей до освіти». Захід був організований районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА  та центром підтримки інклюзивної освіти Рівненської  області.


Виїзний семінар вчителів географії Сарненського району 06.11.2019 Виїзний семінар вчителів географії Сарненського району
01 листопада 2019 року відбувся виїзний семінар вчителів географії «Геологічними стежками Львівщини».Новини 81 — 90 з 4154
Початок | Поперед. | 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка