Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2019 році 30.09.2019 Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців у 2019 році
    26-27 вересня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.
    В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 16 команд: Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського (2 команди), Рокитнівського, Сарненського районів,  Радивилівської, Крупецької, Немовицької та  Клесівської ОТГ,  міст Рівне (3 команди) та Вараш, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат».


Семінар-практикум практичних психологів ЗЗСО з теми «Роль педагога у створенні сприятливих умов адаптації учнів 1 класів» на Сарненщині 30.09.2019 Семінар-практикум практичних психологів ЗЗСО з теми «Роль педагога у створенні сприятливих умов адаптації учнів 1 класів» на Сарненщині
27 вересня 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся районний семінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти з теми «Роль педагога у створенні сприятливих умов адаптації учнів 1 класів».


ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ» 27.09.2019 ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»
27 вересня 2019 року в актовій залі відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації під керівництвом начальника  відділу освіти Мельника Павла Володимировича відбулась спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної, науково-методичної роботи  закладів загальної середньої освіти з теми «Оновлення змісту управлінської діяльності в контексті імплементації Закону України «Про освіту».
Начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Володимирович Мельник акцентував увагу на модернізації управління закладами загальної середньої освіти в контексті сучасних викликів.
Детальніше на сайті: https://osvitazarichne.com.ua


ІІІ сесія навчального проекту для практичних психологів  та соціальних педагогів 27.09.2019 ІІІ сесія навчального проекту для практичних психологів та соціальних педагогів
27 вересня  2019 року відбулася ІІІ сесія навчального проекту для працівників психологічної служби з теми: «Основи психологічного консультування дітей та дорослих. Психологічна допомога особистості в кризових станах», який провела    тренер - Прокопчук Наталія Василівна практичний психолог,  спеціаліст вищої категорії.
Під час проведення семінару  психологи ознайомились з основними теоретичними підходами у роботі з травмою, проживанням і трансформацією втрати цінностей (основа: травматогенна подія) з травматичного стану у антитравматичний стан, методами і засобами арт-терапії.
Детальніше на сайт : https://osvitazarichne.com.ua


Заключний етап районного огляду-конкурсу  читців-гумористів “Поліські пересмішники” на Дубенщині 26.09.2019 Заключний етап районного огляду-конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники” на Дубенщині
26 вересня 2019 року відбувся заключний етап районного огляду-конкурсу  читців-гумористів “Поліські пересмішники”, у якому взяли участь 11 учасників, переможці відбіркових етапів, що проведені у Варковицькому, Вербському, Повчанському, Семидубському освітніх округах.


Тренінг “Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the Lego Foundation” 24.09.2019 Тренінг “Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the Lego Foundation”

 16, 19 та 20 вересня 2019 року на базі Володимирецького районного колегіуму відбулися   одноденні тренінги для  вчителів, які навчають перші класи у 2019-2020 навчальному році, щодо використання ігрових та діяльнісних методів навчання за методикою the Lego Foundation. 


Семінару-практикум Міжнародного освітянського партнер-клубу 23.09.2019 Семінару-практикум Міжнародного освітянського партнер-клубу

19 вересня 2019 року на базі Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання семінару-практикуму Міжнародного освітянського партнер-клубу з теми «Реалізація Концепції Нова українська школа в сучасних умовах». В заході взяли участь14 учасників керівників закладів загальної середньої освіти України, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Бойчук, завідувач районного методичного кабінету Лідія Мельничук.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Стартував навчально-методичний проект для працівників психологічної служби 20.09.2019 Стартував навчально-методичний проект для працівників психологічної служби

  20 вересня 2019 року на базі Володимирецького НВК «ЗОШ – І-ІІІ ст. - ДНЗ» відбулася І сесія (модуль) навчально-методичного проекту для практичних психологів і соціальних педагогів із теми «Технології використання метафор та метафоричних асоціативних карт у практиці роботи психолога».

Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога Сарненського району 20.09.2019 Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога Сарненського району

20 вересня 2019 року  на базі КЗ «Сарненський районний БДМ» відбулось засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога на тему «Ведення документації практичного психолога і соціального педагога. Психолого-педагогічний супровід дитини під час адаптаційного періоду».


Вручення обласних премій переможцям Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів 20.09.2019 Вручення обласних премій переможцям Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів

 20 вересня 2019 року в Рівненській обласній державній адміністрації, відбулося вручення сертифікатів та грошових премій найкращим учням Рівненської області. За свої знання кожен учень отримав 3 000 гривень. Це переможці Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів. Серед них і учні Володимирецького району.


Новини 31 — 40 з 4040
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика