Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

RSS

«Круглий стіл» «Професійний розвиток педагога в умовах реформування освіти: можливості, виклики, перспективи» в рамках міжнародного україно-естонського проекту «Міксіке» 27.04.2018 «Круглий стіл» «Професійний розвиток педагога в умовах реформування освіти: можливості, виклики, перспективи» в рамках міжнародного україно-естонського проекту «Міксіке»
28 квітня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» в рамках міжнародного україно-естонського проекту «Міксіке» відбувся «круглий стіл» з міжнародною участю з теми «Професійний розвиток педагога в умовах реформування освіти: можливості, виклики, перспективи», в якому взяли участь координатор проекту від Рівненської області, перший проректор РОІППО Іван Вєтров та співкоординатор, заступник директора Здолбунівської гімназії Олександр Галик.


Семінар-практикум для вчителів 3-іх класів на базі Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 26.04.2018 Семінар-практикум для вчителів 3-іх класів на базі Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Яскраві «мурали» та медіатеки з вай-фаєм, пандуси та інтерактивні дошки, мобільні робочі місця та енергоефективні фасади, лабораторне обладнання та «класи без стін» – чого тільки не знайдеш у мережі за тегом «новий освітній простір». 


Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи 26.04.2018 Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи
26 квітня 2018 року на базі Костопільського районного методичного кабінету відбувся семінар-практикум заступників директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району з теми «Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи», який ставивза мету окреслити перспективи реалізації Концепції Нової української школи; проаналізувати Державний стандарт початкової загальної освіти та Типові освітні програми для перших класів; визначити основні управлінські, психологічні та методичні особливості організації якісного освітнього середовища закладу.


Районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» 26.04.2018 Районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

 24 квітня 2018 року у районному Будинку школярів та юнацтва відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків 26.04.2018 Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків
Упродовж 20 – 24 квітня у Вінниці проходив фінал XХ Всеукраїнського турніру юних істориків. У завершальному етапі інтелектуального марафону взяли участь 2 команди Рівненської області: Здолбунівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 та Кузнецовської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3. Обидві команди виступили блискуче!


Семінар-практикум за участю вихователів різновікових груп на Сарненщині 25.04.2018 Семінар-практикум за участю вихователів різновікових груп на Сарненщині

24 квітня 2018 року на базі  ДНЗ «Сонечко» с. Любиковичі відбувся семінар-практикум за участю вихователів різновікових груп з теми  «Організація освітнього процесу в різновіковій групі».


Семінар-практикум вчителів основ християнської етики на Сарненщині 25.04.2018 Семінар-практикум вчителів основ християнської етики на Сарненщині

25 квітня 2018 року на базі Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів основ християнської етики з теми «Науково-методичний супровід самоосвітньої компетентності вчителів курсів духовно-морального спрямування щодо формування в учнів потреби самовдосконалення шляхом виховання духовності на уроках християнської етики».


Навчально-методичний проект підвищення кваліфікації практичних психологів та соціальних педагогів на Сарненщині 24.04.2018 Навчально-методичний проект підвищення кваліфікації практичних психологів та соціальних педагогів на Сарненщині
23 квітня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося сьоме засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів.


Про районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» 24.04.2018 Про районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка»
 17 квітня 2018 року на базі Володимирецького районного колегіуму був проведений районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка».


Засідання районної школи молодого вчителя хімії на Сарненщині 23.04.2018 Засідання районної школи молодого вчителя хімії на Сарненщині

19 квітня 2018 року на базі Чудельської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів було проведено чергове засідання районної школи молодого вчителя хімії.Новини 41 — 50 з 3544
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка