Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

26.04.2017

Інформація про проведення обласного етапу олімпіади «Юне обдарування» у 2017 році

25 квітня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 відбувся обласний етап олімпіади «Юне обдарування» для учнів 4-их класів загальноосвітніх навчальних закладів області з української мови, математики та природознавства.

В олімпіаді взяли участь 58 школярів, з них 18 стали переможцями.

       Окрім виконання олімпіадних завдань, дітям було організовано екскурсію до зоологічного парку м. Рівне.

Педагоги та учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 підготували учасникам свято закриття олімпіади.

Дипломи та подарунки учасникам та переможцям вручив начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Миколайович Таргонський.

 

Переможці олімпіади «Юне обдарування» з української мови

Ундір Любов Віталіївна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

І місце

Ющенко Наталія Іванівна

Губницька Ольга

Миколаївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс  «школа-ліцей» Рівненського району

ІІ місце

Ковальчук Марія

Петрівна

Соколовська Таїсія Степанівна

Рівненська гімназія «Гармонія»

ІІ місце

Сапухіна Олена

Адамівна

Ткачук Поліна Петрівна

Гощанська районна гімназія

ІІІ місце

Михальчук Марія Леонтіївна

Шарафан Андрій Максимович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3

ІІІ місце

Кондратюк Світлана Василівна

Близнюк Юлія Андріївна

Рокитнівський  навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»

ІІІ місце

Стрілець Наталія Іванівна

 

Переможці олімпіади «Юне обдарування» з математики

Данильчук Денис Ігорович

Мнишинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Гощанського району

І місце

Петрова Наталія Ростиславівна

Суворова Альона Олексіївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Коберник Ольга Трохимівна

Матушевський Віктор Сергійович

Рівненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 23

ІІ місце

Костюк Валентина Анатоліївна

Сініцин Володимир Євгенович

Костопільська загальноосвітня школа  № 3

 І – ІІІ ступенів

ІІІ місце

Пінчук Ірина

Василівна

Шалак Анастасія

Володимирівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»

ІІІ місце

Зінькова Алла

Анатоліївна

Клебан Назар Юрійович

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

ІІІ місце

Тарасюк Жанна Миколаївна

 

Переможці олімпіади «Юне обдарування» з природознавства

Антонюк Дарина Ігорівна

Олександрійська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Рівненського району

І місце

Шеремета Алла

Михайлівна

Мирончук Ігор Русланович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т. Г. Шевченка

ІІ місце

Магрело Анна Володимирівна

Васерук Роман Євгенійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

ІІ місце

Коберник Ольга Трохимівна

Вальковець Віталій Федорович

Мочулищенський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

ІІІ місце

Позняк Оксана Федорівна

Коломис Юлія

Іванівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району

ІІІ місце

Бондарчук Галина Миколаївна

Іващук Дарина Олександрівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»

ІІІ місце

Чистякова Галина Олександрівна

 

Методист кабінету роботи з  

обдарованими дітьми РОІППО                                             Н. В. Гурова














Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ