Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум вчителів музичного та образотворчого мистецтва на Дубенщині 05.05.2017

Семінар-практикум вчителів музичного та образотворчого мистецтва на Дубенщині

Про формування компетентного педагога, здатного до творчості та професійного зростання, йшла мова на семінарі-практикумі вчителів музичного та образотворчого мистецтва з теми «Освоєння нових методів навчання. Інтегрований підхід до навчання. Бінарний урок», який відбувся 04 травня 2017 року на базі Березької ЗОШ І-ІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району.

Навчаючись разом, про складне можна говорити й пояснювати просто та захоплююче. У ході семінару педагоги району ознайомилися із нестандартною формою навчання у реалізації між предметних зв’язків та інтеграції з кількох предметів, розкрили практичну цінність бінарного уроку як одного з напрямів інтегрованого навчання та ознайомились з досвідом роботи щодо проведення бінарного уроку музичного та образотворчого мистецтва.

   Кілька порад з освоєння нових методів навчання «Як навчитися вчитися по-новому» за книгою Г.Драйдена та Д.Вос «Революція навчання» надала присутнім методист районного методичного кабінету Ірина Панасюк. А керівник Школи становлення вчителя мистецтва Лариса Копко провела методичний дайджест «Бінарний урок як новий метод навчання».

   Від методологічних міркувань педагоги перейшли до практики, побувавши на бінарному уроці у 7 класі з теми «Кольоромузика та кольоронастрій», який провели  Наталія Польова та Наталія Козаченко, вчителі музичного та образотворчого мистецтва Березької ЗОШ І-ІІ ступенів.

   Підсумки семінару – це обмін думками, ідеями і враженнями, відповіді на запитання та слова щирої подяки учителям, справжнім майстрам своєї справи. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка