Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Школа становлення молодого вчителя мистецтва на Дубенщині 12.05.2017

Школа становлення молодого вчителя мистецтва на Дубенщині

Професійна  підготовка педагогічних кадрів – це цілісний процес, у якому особливе місце посідає діяльність молодого вчителя, його адаптація до професії педагога.

Успішна педагогічна діяльність молодого спеціаліста залежить не тільки від його професійної підготовки та особистих якостей, а й від стилю надання методичної допомоги, яка передбачає індивідуальний підхід до кожного вчителя, підтримку його творчості, прагнення до самореалізації.

З метою допомоги молодим вчителям музичного та образотворчого мистецтва у  професійному становленні, створення умов для їх швидкої та ефективної адаптації до професійної діяльності, виробленню власного педагогічного стилю роботи 11 травня  2017 року на базі  Рачинської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося заняття школи становлення вчителя мистецтва з теми «Формування педагогічних компетентностей молодого учителя мистецтва в умовах нового змісту освіти».

У ході заняття молоді педагоги моделювали фрагменти уроків з використанням активних форм і методів навчання, ознайомилися із моделлю сучасного вчителя мистецтва та ключовими компонентами його компетентності.

Слухачі школи переглянули уроки музичного та образотворчого мистецтва, які в рубриці «Мій перший відкритий урок» провели їх колеги -  молоді педагоги Рачинської ЗОШ І-ІІ ступенів Наталія Калаур та Оксана Подворна.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика