Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids 13.05.2017

Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids

Уже 173 класи початкової школи по всій України використовують у навчально-виховному процесі сучасні освітні технології Smart Kids. Це число постійно збільшується. Так, нещодавно до проекту «Розумники» приєдналося ще сім класів – у Луцьку та Нововолинську. Тепер математику та українську мову за технологією Smart Kids вивчатимуть учні Луцької ЗОШ №4, 14, 24, а також Нововолинського колегіуму №1.

11 і 12 травня під час робочої поїздки генеральний директор видавництва Олександр Кохан та комерційний директор Василь Рилєєв презентували проект «Розумники» для учителів, директорів навчальних закладів Луцька і Нововолинська та для батьків учнів.

Усе частіше ініціатива щодо участі у проекті «Розумники» належить саме батькам школярів чи майбутніх першокласників. Вони спочатку встановлюють навчальні ігри на домашньому пристрої, а побачивши зацікавлення дітей та позитивні результати інтерактивного навчання – пропонують використовувати цю технологію на уроках в освітньому закладі.

Зауважимо, що інноваційний підхід – із застосуванням мультимедійних, комп’ютерних засобів, електронних інтерактивних програм (ігор), створених відповідно до шкільної програми – відмінно поєднується з традиційним навчанням. Завдяки розробкам українського мультимедійного видавництва «Розумники» теми з базових предметів початкової школи стають ще цікавішими та доступними для сприйняття. А це дозволяє дітям здобувати глибокі й міцні знання.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика