Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

22.06.2017

Інтернет-форум ХІ Всеукраїнської школи новаторства «Формування стратегії розвитку шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників в умовах розбудови нової української школи».

20 червня 2017 року в межах ХІ Всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти відбувся інтернет-форум «Формування стратегії розвитку шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників в умовах розбудови нової української школи».

Організаторами інтернет-форуму були: «Консорціум закладів післядипломної освіти», Український відкритий університет післядипломної освіти; ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» національної академії педагогічних наук України. Захід проходив на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який у 2010 році Університетом менеджменту освіти НАПН України за підсумками роботи визначено базовим закладом Всеукраїнської школи новаторства у системі післядипломної педагогічної освіти. Співорганізаторами виступили:Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського; КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Івано-Франківський обласнийінститут післядипломної педагогічної освіти.

У ході форуму обговорювалися проблеми і перспективи освітньої галузі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа», актуальні питання розвитку професійної компетентності керівних і педагогічних кадрів у системі післядипломної освіти та формування стратегії розвитку та напрями діяльності шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників.

У заході взяли участь понад 100 представників із 13 областей та міста Києва, зокрема: координатори з питань роботи Всеукраїнської школи новаторства, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, працівники управління освіти і науки обласних державних адміністрацій, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, завідувачі та методисти районних і міських методичних кабінетів, голови об’єднаних територіальних громад та представники органів управління об’єднаних територіальних громад; керівники навчальних закладів.

Всеукраїнська, регіональні та зональні школи новаторства – дієва форма підвищення інноваційного потенціалу керівних та педагогічних працівників в Україні, адже за період їх існування проведено низку «круглих столів», майстер-класів, інтернет-конференцій, науково-практичних семінарів із питань інноваційних підходів до управління навчальним закладом, науково-методичної роботи з керівними та педагогічними працівниками, підготовлено 8 збірників матеріалів, які сприяють фаховому зростанню педагога, підготовці його до роботи в умовах реформування.

Бажаємо всім учасникам XІ Всеукраїнської школи новаторства, творчих звершень, плідної співпраці, вагомих досягнень і успіхів. Хай не полишають усіх творча наснага, удача та приходять нові визнання задля звершень у реалізації Концепції «Нова українська школа».


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова