Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

23.08.2017

Інтернет-марафон ВГ «Основа» для педагогічних працівників із теми "Оновлені навчальні програми - 2017"

Цього року всі педагоги України вже з 1 вересня працюватимуть за оновленими програмами.

 

22 серпня 2017 року видавнича група «Основа» провела інтернет-марафон для педагогічних працівників країни із теми "Оновлені навчальні програми - 2017".

 

До обговорення оновлених програм у 5-9-х класах та компетентнісного підходу у навчанні були запрошені керівники шкіл, представники робочих груп, які працювали над оновленням навчальних програм, автори підручників.

 

У ході інтернет-марафону обговорювалися питання змін у сучасній українській школі, причини та очікувані результати оновлення програм, забезпечення компетентнісного підходу у навчанні біології, хімії, історії, англійської мови,  української літератури та літературного читання в початковій школі, зарубіжної літератури.

 

Із матеріалами та відеозаписами усіх учасників інтернет-марафону можна ознайомитися на YouTube або за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=uKuERVDUwvc

 

28 серпня 2017 року педагогічних працівників запрошують до онлайн-спілкування із теми «Нова програма — боятися не треба застосовувати. Де поставити кому?». Спікерами будуть: Сергій Дятленко, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНУ та Вікторія Садкіна , головний редактор журналу «Трудове навчання в школі» ВГ «Основа». Початок 11.00. Посилання на реєстрацію https://room.etutorium.com/registert/6/d8bdeabd56f9ea328f65d81d56f9ea328f65ab4f

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика