Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Серпнева конференція педагогічних працівників Зарічненського району 31.08.2017

Серпнева конференція педагогічних працівників Зарічненського району

У ці передвересневі дні освітянська спільнота району зібралася для того, щоб у колі однодумців підвести підсумки діяльності освітніх установ за минулий навчальний рік та накреслити значущі орієнтири роботи на перспективу.

Під час пленарного засідання серпневої конференції з доповіддю «Про підсумки розвитку освіти Зарічненщини у 2016 – 2017 навчальному році та пріоритетні напрямки на новий навчальний рік» виступив начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації Павло Володимирович Мельник. Керівник освітянської галузі відзначив, що основними орієнтирами на шляху розвитку освітньої системи району є якість освіти і рівний доступ до неї всіх громадян, забезпечення функціонування єдиного інформаційного простору, упровадження інноваційних технологій у навчання на шляху створення Нової української школи.

Координувала роботу Серпневої конференції працівників освіти почесна президія, до складу якої увійшли: Ширінга Сергій Федорович, заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації; Філончук Леонід Михайлович, заступник голови Зарічненської районної ради; Мельник Павло Володимирович, начальник відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації; Кіковська Тетяна Олександрівна, голова районної ради профспілки працівників освіти; Бабич Людмила Володимирівна, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації. Також у роботі Серпневої конференції брали участь керівники закладів освіти району та їх заступники, інші категорії педагогічних працівників.

Зі словами вітання з нагоди нового навчального року та Дня знань звернулися Сергій Федорович Ширінга, заступник голови Зарічненської районної державної адміністрації та Леонід Михайлович Філончук, заступник голови Зарічненської районної ради.

В обговоренні доповіді взяли участь Стрілкова Л.Д., директор Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Когаль С.П., заступник директора з виховної роботи Неньковицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Войтович В.А., директор Бутівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів, Бай Л.М., завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Неньковичі, Ковтунович В.Т., директор Дібрівської загальноосвітньої І – ІІІ ступенів, Безменська Н.М., директор Будинку учнівської молоді.

За доброю традицією відбулося нагородження працівників освітньої галузі Зарічненщини Почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, подяками Зарічненської районної державної адміністрації та Зарічненської районної ради, грамотами та подяками відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації за високу результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю. Відзначено також трудові колективи, які на належному рівні забезпечили підготовку своїх навчальних закладів до нового навчального року.

За підсумками роботи конференції прийнято ухвалу, у якій визначено пріоритетні завдання діяльності навчальних закладів у цьому навчальному році.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова