Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Cерпнева конференція педагогічних працівників Сарненщини 29.08.2017

Cерпнева конференція педагогічних працівників Сарненщини

29 серпня 2017 року у КЗ «Сарненський районний будинок культури» відбулася серпнева конференція педагогічних працівників «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2016-2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік в контексті положень «Нової української школи».

У ці передвересневі дні освітянська спільнота Сарненщини зібралася для того, щоб у колі однодумців підвести підсумки діяльності освітніх установ за минулий навчальний рік та накреслити значущі орієнтири роботи на перспективу.

У роботі підсумкової конференції взяли участь: народний депутат України Євтушок С.М., голова Сарненської районної адміністрації Яковчук Я.В., голова Сарненської районної ради Серпенінов Р.П., міський голова Усик С.Б., заступник голови районної державної адміністрації Параниця Н.М., заступник голови районної ради Костецький М.А., депутат обласної ради Мариніна Л.В., сільські та селищні голови, педагогічні працівники та представники ЗМІ.

Відкриття серпневої конференції педагогічних працівників розпочалося з хореографічної композиції барабанщиць Сарненського районного ліцею «Лідер» та хореографічною композицією студії «Вояж». Від учасників конференції було покладено квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку Героям Небесної сотні.

З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2016-2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік в контексті положень «Нової української школи»»виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації Коркош С.М.

З вітальним словом до освітян району звернувся народний депутат України Сергій Євтушок, який зазначив,  що новий Закон «Про освіту» надасть правове забезпечення освітнім змінам, адже цього вимагає українське суспільство.

Голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав освітян із святом - початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних та вдячних учнів.

У своєму виступі акцентував увагу на завданнях та перспективах освіти району. Крім того, очільник висловив сподівання щодо покращення якості освіти та наголосив на важливості створення в районі опорних шкіл та розвитку інклюзивного навчання. Як підкреслив голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, одним з головних здобутків є відкриття Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка є найбільшою сільською школою в Україні.

Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов  у своєму виступі зазначив про підтримку районною владою проведення  реформ у  освітній галузі  району.

За доброю традицією відбулося нагородження педагогів спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками народного депутата України, подяками міського голови, грамотами та нагрудним знаком обласної ради, грамотами обласного управління освіти і науки .

За підсумками роботи конференції прийнято ухвалу, у якій визначено пріоритетні завдання діяльності навчальних закладів у цьому навчальному році.

Фотозвіт за адресою: https://postimg.org/gallery/183qm85wm/Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ